Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko podobnie, ale olej i filtr paliwa dużo droższy :wink4:

olej chyba ze względu na to, że jest go 2 x tyle co u mnie :gwizdanie:

no tak, też racja, ale f. paliwa droższy o 1.5x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio kupowałem ori za 189,00zł[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:38_________________________________________________a dla lakieru też coś postanowiłem zrobić - zamówiłem poz.1 i 3 i 12 i 36

http://www.a4-klub.pl/smf/kosmetyki_meguiars_w_konkurencyjnych_cenach-t135185.0.html

( wg Łukaszar to minimum jakie powinienem zamówić ) na więcej troszke było mi szkoda kasy :confused4:

...........ale człowiak miałby kasy gdyby nie miał auta :decayed:

wymiana oleju + trochę dla lakieru + ubezpieczenie które musze zapłacić do końca miesiąca i mamy 5 tyś zł :kwasny:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:54_________________________________________________i jeszczde pieczywo i musztarde na piątek muszę kupić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

już by był Egipt na tydzień dla 2 osób w 5 gwiazdkowym hotelu :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:05_________________________________________________

znów 5tka w auto :gwizdanie:

niby tak ale to dopiero 3 piątka w to auto a mam je już rok :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupowałem ori za 189,00zł[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:38_________________________________________________a dla lakieru też coś postanowiłem zrobić - zamówiłem poz.1 i 3 i 12 i 36

http://www.a4-klub.pl/smf/kosmetyki_meguiars_w_konkurencyjnych_cenach-t135185.0.html

( wg Łukaszar to minimum jakie powinienem zamówić ) na więcej troszke było mi szkoda kasy :confused4:

...........ale człowiak miałby kasy gdyby nie miał auta :decayed:

wymiana oleju + trochę dla lakieru + ubezpieczenie które musze zapłacić do końca miesiąca i mamy 5 tyś zł :kwasny:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 12:54_________________________________________________i jeszczde pieczywo i musztarde na piątek muszę kupić :decayed:

jestem ciekaw tych kosmetyków i czy nie wymiękniesz przy nakładaniu trzeciej warstwy to będziesz miał leprze jak porządna siłka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem - kosmetyki to jedno a umiejętne ich wykorzystanie i nałożenie to drugie :)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 13:09_________________________________________________ale ponoć to najlepsze produkty na rynku - jeżeli nie odczuję różnicy pomiędzy tymi za 50 zł to więcej się w to nie bawię.

Choć muszę przyznać zamówiłem je po wtorkowym zlocie w SK - jak przyjechał Grisza swoim czarnym B7 zrobionym tego samego dnia właśnie tym samym woskiem który zamówiłem to byłem w cieżkim szoku - jeszcze stał obok mnie - mój wyglądał jak grafitowy przy jego czarniutkim kolorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem - kosmetyki to jedno a umiejętne ich wykorzystanie i nałożenie to drugie :)

dlatego czekam na efekt, od dawna "megłajers" chodzi mi po głowie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samemu na pewno będzie ciężko ogarnąć nakładanie tych wszystkich warstw ale efekt może być tego wart

lukaszr nakładał z kimś na zmianę a on jets chudy jak ja - to co Miron nie da rady? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :-)

Ceny filtrów podobne jak w S4, tylko olej droższy i filtr paliwa.

Ja polecam wosk ICE - 50zł - naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest środków które dają efekt - chodzi oto aby efekt był naprawdę wyjtkowy i przedewszystkim trwały a nie że po 2 myciach już nie ma wosku na aucie.

samemu na pewno będzie ciężko ogarnąć nakładanie tych wszystkich warstw ale efekt może być tego wart

ja tam lubię takie zabawy więc myślę dam rady - wcieranie wosku przez kilka godzin w pocie czoła to nic nowego :>

Przed samą robotą zadzwonie jeszcze do Ł. po cenne wskazówki i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmetyki dopiero są w trakcie wysyłki - a kiedy znajdzie sie czas na ich wypróbowanie to nie mam pojęcia - teraz od poniedziałku będę miał ciężko z czasem przez dłuższy czas więc cieńko to widzę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Z tego co wiem to filtra paliwa nie wymienia sie przy kazdej wymianie oleju ? :mysli:

Miron testuj te kosmetyki bo tez sie nad nimi zastanawialem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to filtra paliwa nie wymienia sie przy kazdej wymianie oleju ?

teoretycznie nie - ale biorąc pod uwagę że paliwa mamy jakie mamy - a nowe silniki diesla sa jakie są - to wolę stracić dodatkowo te 150zł i wymieniać go przy każdej wymianie oleju :wink4:

Miron testuj te kosmetyki bo tez sie nad nimi zastanawialem

ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to filtra paliwa nie wymienia sie przy kazdej wymianie oleju ?

teoretycznie nie - ale biorąc pod uwagę że paliwa mamy jakie mamy - a nowe silniki diesla sa jakie są - to wolę stracić dodatkowo te 150zł i wymieniać go przy każdej wymianie oleju :wink4:

ja wychodze z tego samego założenia, ale ja mam kpl filtrów ciut tańszy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...