Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

linki nie działają :wink4:

Ja tam się nie znam, mam swoja koncepcję, można to zrobić 5x taniej, ale jak robić to raz i dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki nie działają :wink4:

Ja tam się nie znam, mam swoja koncepcję, można to zrobić 5x taniej, ale jak robić to raz i dobrze :)

też jestem tego zdania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na 90% w czerwcu zamawiam cały zestaw z maszyną polerską :wink4:

czekam do czwartku - wypłata i decyduję :)

To w czerwcu robię polerkę swojego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem bo wkleiłem drugi raz i lipa. Masz racje ze lepiej raz a porządnie :naughty: moze najpierw Glinkowi podstawie auto a jak mi sie spodoba to tez jakis fajny zestaw kupie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

na 90% w czerwcu zamawiam cały zestaw z maszyną polerską :wink4:

czekam do czwartku - wypłata i decyduję :)

To w czerwcu robię polerkę swojego :decayed:

nie ty tylko pucek co się będziesz męczył :evil: :evil: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deep Crystal Polish Czysta politura

albo

Ultimate Polish Środek do czyszczenia lakieru/czysta politura

o to mi chodziło no ale chyba se odłoze na porządny zestaw :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory, czytałem o tych tanich maszynach polerskich, niestety problem polega na tym że chociaż mają tą regulację szybkości to bardzo ale to bardzo łatwo przypalić lakier bo są ciężkie, system pracy jest rotacyjny, więc nie dość że nie można dociskać maszyny do lakieru, to na dodatek trzeba wykonywać ruch, jak przy ręcznym polerowaniu, pady są kupowate, wręcz tragiczne, najlepszym wyjściem jest maszyna typu dual action, nie ma możliwości przypalenia lakieru bo maszyna jest lekka, wykonuje obroty takie jak przy polerowaniu ręcznym, jest w sam raz dla amatora a nawet profesjonalisty, tylko taka maszynka koszuje w granicach 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory, czytałem o tych tanich maszynach polerskich, niestety problem polega na tym że chociaż mają tą regulację szybkości to bardzo ale to bardzo łatwo przypalić lakier bo są ciężkie, system pracy jest rotacyjny, więc nie dość że nie można dociskać maszyny do lakieru, to na dodatek trzeba wykonywać ruch, jak przy ręcznym polerowaniu, pady są kupowate, wręcz tragiczne, najlepszym wyjściem jest maszyna typu dual action, nie ma możliwości przypalenia lakieru bo maszyna jest lekka, wykonuje obroty takie jak przy polerowaniu ręcznym, jest w sam raz dla amatora a nawet profesjonalisty, tylko taka maszynka koszuje w granicach 400 zł

No to widzę, że prześwietliłeś temat. Ja się na polerce nie znam. Kup sobie tą maszynę, nauczysz się na swoim aucie, zrobisz komuś polerkę x2 i ci się maszyna zwróci :wink4: I masz polerowanie u siebie za free, no i doświadczenie. A potem możesz mi tą maszynę pożyczyć :decayed: Też bym ją na coupe przetestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej gąbką polerską na wiertarce z regulacją obrotów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej gąbką polerską na wiertarce z regulacją obrotów :gwizdanie:

Ja Yyhmm, tak to na pewno wyczujesz siłę docisku i ustawisz optymalne obroty :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej gąbką polerską na wiertarce z regulacją obrotów :gwizdanie:

Ja Yyhmm, tak to na pewno wyczujesz siłę docisku i ustawisz optymalne obroty :decayed:

:polew:

Już nie jedno auto tak polerowałem i tylko na pierwszym przypaliłem trochę lakier :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulczas, zapytaj kogoś kto próbował, odpowiedź jest prosta, NIE DASZ RADY :wink4:

taką zwykłą maszyną rotacyjną za 150 zł pewnie dasz rady, ale trzeba mieć najpierw coś na czym poćwiczyć, a potem i tak sr** w gacie żeby nie spieprzyć jeszcze bardziej :rolleyes:

Osobiście mam zamiar kupić tą maszynę, zobaczcie jak łatwo tym się pracuje, a efekt jest kapitalny

aaa sam taki pad z prawdziwego zdarzenia kosztuje 70 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi polerowałem dach już kilka razy i ostatni zderzak tylny. Jedyny minus to taki że wiertarka się grzała jak cholera. To taki niskobudżetowy pomysł. Wiadomo specjalnymi rzeczami będzie o wiele lepszy efekt. Ile taka maszyna z filmu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka z megłajersa tysiak, taki zamiennik, bo w 99% taka sama bez nalepki megłajers 399 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka z megłajersa tysiak, taki zamiennik, bo w 99% taka sama bez nalepki megłajers 399 zl

:gwizdanie: Na pewno nie wydam tyle żeby starego trupa polerować :decayed: Wolę mój sposób za 20zł :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jest zwykła flexa :decayed: mam taką w robocie :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:24_________________________________________________kurde będę musiał zajechać do garażu i poszukać tej mojej maszyny do polerki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię, mam w domu do ogarnięcia 3 auta, niedługo starzy kupują inne więc mi się to opłaca, a kosmetyki wystarczają na 2 lata intensywnego użytkowania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm a ja chyba zostane przy ręcznym polerowaniu :gwizdanie: jakoś nie mam zamiaru dojechać tego lakieru polerką z tesco :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...