Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Daniel jakie masz te ferodo? zwykłe? premier? DS? jakie tarcze? użyłeś odpowiedniego smaru jak klocki montowałeś?

Premier. Tarcze Zimmermann gładkie. Nie piszczy klocek na jarzmie, tylko przy delikatnym hamowaniu, cos w nim jest a tak bylo od nowosci.

:hi:

TomekA4 ja mam ferodo i jestem zadowolony...a że pylą to dobrze...i mówi Ci to ten co ma białe felgi:decayed:, ale weź te premium czy jakoś tak się to zwało:decayed:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

dobry klocek musi pylić:wink:

Daniel...ugryź się czasem w język, albo jakoś włącz opcję "kulturalna konwersacja" a nie zaraz obelgi, jakie to on ma auto i jakie hamulce:whistling:

Dzieki za rade.Nikogo raczej nie obrazilem, troche Tomek-A4 przewrazliwiony jest, w koncu ciagle sie gada tutaj w ten sposob czyli "Ci to nie jedzie" wiec po co ta napinka :decayed:. Napisalem też, żeby bral ktorekolwiek, skoro kazde polecane, logo ma niewielkie znaczenie, kto wygra przetarg, ten moze sygnowac swoje produkty logiem VAG, i to wcale nie znaczy, że jest akurat najlepsze :hi:

:hi:

TomekA4 ja mam ferodo i jestem zadowolony...a że pylą to dobrze...i mówi Ci to ten co ma białe felgi:decayed:, ale weź te premium czy jakoś tak się to zwało:decayed:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

dobry klocek musi pylić:wink:

Daniel...ugryź się czasem w język, albo jakoś włącz opcję "kulturalna konwersacja" a nie zaraz obelgi, jakie to on ma auto i jakie hamulce:whistling:

Grzesiek, Daniel jest tylko taki mądry na forum, na żywo już tak nie kozaczy, więc dopowiedz sobie resztę :decayed:

Widzial mnie 2-3x i moze ocenić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem i słyszałem, stojąc obok Kobiety siedzisz cicho jak cipka :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i co do Ferodo, nigdzie nie napisałem, że są złe, a tylko tyle ze jestem z powodu tych 2 mankamentów mniej zadowolony, poza tym wielokrotnie przewijało się tutaj, ze klocek może być dobry a nieco twardszy przez co tak nie pylic no i na dłużej wystarcza.

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Tak, widziałem i słyszałem, stojąc obok Kobiety siedzisz cicho jak cipka :decayed::wink:

Dlatego swojej nie przywozisz, zeby moc sie wykazać :grin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i co do Ferodo, nigdzie nie napisałem, że są złe, a tylko tyle ze jestem z powodu tych 2 mankamentów mniej zadowolony, poza tym wielokrotnie przewijało się tutaj, ze klocek może być dobry a nieco twardszy przez co tak nie pylic no i na dłużej wystarcza.

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Tak, widziałem i słyszałem, stojąc obok Kobiety siedzisz cicho jak cipka :decayed::wink:

Dlatego swojej nie przywozisz, zeby moc sie wykazać :grin: ?

Na 3 spoty w SZO była 2 razy :wink:

Nie muszę udawać że jestem taki jaki jestem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj Daniel...że Ci zdupczył mój braciszek robotę trudno miał gorszy czas...mi nie zdupczył wręcz przeciwnie...właśnie kończy mi malować polówkę:decayed:. I nie będę się zgryzł w język. A zdupczeniu roboty...zastanów się czy Ty nie masz czegoś na sumieniu a nie wytyczasz błedy innym:whistling:. Bo Twoja pewność też pociągła mnie za kieszeń:whistling:. Jak nie umiałeś to nie się podejmuję:whistling:. Ale nigdy Ci nie wytykałem zdarza się, ale widać, że u Ciebie to idzie tylko w jedną stronę...

A Pucek był tak jak pisał 3 razy w szo i dwa razy z dziewuchą:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem tylko raz choć zapewne nie ostatni i nie wpier..... się w wasze klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: i dobrze :polew:

Soprano a Ty zrobiłeś to co żeś się mnie kiedyś pytał ??:wink:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Dobra, spokój bo zaraz się zacznie :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, za mało pijecie, czy za mało dupcycie....po co te nerwy... ?

chodzie tylko o klocek :whistling:

PS Ja mam ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, za mało pijecie, czy za mało dupcycie....po co te nerwy... ?

chodzie tylko o klocek :whistling:

PS Ja mam ori :decayed:

oj tam oj tam Stasiu było mineło :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olalem temat rurki teraz nowy mod dobiega ku końcowi już do mnie Manetka i Fis jedzie zbiornik pod prysznic lampek już jest teraz tylko spryski i będziemy modzic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie cipki ... ja mam tylko leona szybszego od waszych niektorych A4 a sie tu nie bryndzluje na forum ... :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Dajcie se po szlagu na PW ....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie cipki ... ja mam tylko leona szybszego od waszych niektorych A4 a sie tu nie bryndzluje na forum ... :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Dajcie se po szlagu na PW ....:whistling:

szybszy to on jest.... tylko gdzie, kiedy i z kim ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...