Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

bry:hi:

Ku...... b5 to juz nie ma sie co pokazywać :facepalm:

Dupcysss :grin: zrobione B5 na dobrej 19" dalej robi robotę i będzie robiło przez długiii czas:wink:

Pany widział ktoś jakiś sprawdzony zawias sztywny i obniżający do B5 sedan ośka?bo gwint już mnie wkur&^a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

miron78, masz racje.. białe B8 i do tego czarny dach :naughty:

Coś jak tutaj...

AUDI A4 2.0 AVANT B8 184KM KOMBI 2010R. S-LINE ASO (3670960394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprzedaj swojego bratu niech ma wreszcie porządne auto :decayed:

Beznadziejnie ten dach wygląda.. Jak już to czarne relingi i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Pany! :hi:

---------- Post dopisany at 11:59 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ----------

6,15 sek na 1/4 :kox::kox::kox:

Rekord świata na 1/4 mili 370km/h 6,15 zekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78, masz racje.. białe B8 i do tego czarny dach :naughty:

Coś jak tutaj...

AUDI A4 2.0 AVANT B8 184KM KOMBI 2010R. S-LINE ASO (3670960394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprzedaj swojego bratu niech ma wreszcie porządne auto :decayed:

Leon jest porządny ... doinwestowany mechanicznie ;)

Wysłane z telewizora Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:
Ku...... b5 to juz nie ma sie co pokazywać :facepalm:

Dupcysss :grin: zrobione B5 na dobrej 19" dalej robi robotę i będzie robiło przez długiii czas:wink:

Pany widział ktoś jakiś sprawdzony zawias sztywny i obniżający do B5 sedan ośka?bo gwint już mnie wkur&^a...

Narzekasz bo kupiłeś h*jowej firmy zawias :wink:

Na moim KW nie było żadnych problemów, było bardziej miękko niż na sprężynach H&R -4 i amorkach bilsteina:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78, masz racje.. białe B8 i do tego czarny dach :naughty:

Coś jak tutaj...

AUDI A4 2.0 AVANT B8 184KM KOMBI 2010R. S-LINE ASO (3670960394) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprzedaj swojego bratu niech ma wreszcie porządne auto :decayed:

nie mogę pozwolić żeby mój brat brał kredyt hipoteczny na auto

:hi: w dniu rezania :decayed:

heble S4 na aucie

zima 18 na aucie

(foty w moim wątku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:
Ku...... b5 to juz nie ma sie co pokazywać :facepalm:

Dupcysss :grin: zrobione B5 na dobrej 19" dalej robi robotę i będzie robiło przez długiii czas:wink:

Pany widział ktoś jakiś sprawdzony zawias sztywny i obniżający do B5 sedan ośka?bo gwint już mnie wkur&^a...

Narzekasz bo kupiłeś h*jowej firmy zawias :wink:

Na moim KW nie było żadnych problemów, było bardziej miękko niż na sprężynach H&R -4 i amorkach bilsteina:decayed:

No ja tam nie twierdzę, że wszystkie gwinty to kupa, ale konkretnie mój...a swój masz jeszcze ? jak coś to możemy się zamienić, fatrowi zapodasz ori 1BA, a ja zgarnę KW (wiadomo - z dopłatą) :decayed:

Mario.. 2 garaże obok kumpla ziomki robili swapy tego 1.4 ale przeważnie do sejaków, jak to zapitala... mały gokart z plandeką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry:hi:
Ku...... b5 to juz nie ma sie co pokazywać :facepalm:

Dupcysss :grin: zrobione B5 na dobrej 19" dalej robi robotę i będzie robiło przez długiii czas:wink:

Pany widział ktoś jakiś sprawdzony zawias sztywny i obniżający do B5 sedan ośka?bo gwint już mnie wkur&^a...

Narzekasz bo kupiłeś h*jowej firmy zawias :wink:

Na moim KW nie było żadnych problemów, było bardziej miękko niż na sprężynach H&R -4 i amorkach bilsteina:decayed:

No ja tam nie twierdzę, że wszystkie gwinty to kupa, ale konkretnie mój...a swój masz jeszcze ? jak coś to możemy się zamienić, fatrowi zapodasz ori 1BA, a ja zgarnę KW (wiadomo - z dopłatą) :decayed:

Mario.. 2 garaże obok kumpla ziomki robili swapy tego 1.4 ale przeważnie do sejaków, jak to zapitala... mały gokart z plandeką :decayed:

Gwint będzie na sprzedaż, niestety nie założysz go do siebie ze względu na różnicę napędów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:................ostatnia fota :grin:

Piękne fotki Gregor - nieźle podretuszował fotograf foty fury :decayed:

Gregor jak się czułeś jadąc do ślubu na tak zwykłych fotelach, z tak małymi hamulcami i staromodnie składającymi lusterkami :grin:

Tak jak byś nie mógł poczekać z tym ślubem 2 miesięcy

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

Gregor na tym ostatnim foto tak żeś wy***ał do góry że jeszcze trochę i by Cię na zdjęciu nie było :polew:

Jadąc do ślubu czułem się dobrze, bo pierwszy raz z tyłu siedziałem :wink: Tobie się może i już opatrzyły, ale nam się dobrze siedziało.

To co Miron zrywać, a za miesiąc zaś powrót i odnowa ślubować? Znaczy przejazd z nowym wypasem :grin: Choć powiem ci, że dla mnie i tak najbardziej się liczyła cola z ballantines :decayed: Pucek wie jakie proporcje.

Na ostatniej fotce jest z cyklu: "Świnie furgają" :grin:

a osobiście sie nie obrażę jak to będzie moje następne :decayed:

KALE Automobile - Audi A5 Sportback 3.0TDI quattro * S-Line * 20Zoll * Face

W tym aucie jedną z najlepszych rzeczy jest skrzynia S-Tronic. Majstersztyk.

a u mnie jutro montaż hebli :kox:

Też mi przeszło przez chwile przez myśl, po obejrzeniu jednego zdjęcia z wesela gdzie był zoom na koło:decayed: Że heble które masz nie pasują do tego auta, a już na pewno nie zardzewiałe zaciski:whistling:

A tak poza tym, to macie coraz bardziej najebane w głowach :facepalm: Normalny człowiek myśli o spłodzeniu dziecka, albo o wybudowaniu domu, a nie o tym żeby mieć po dwa komplety 19" i dwa komplety 20" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy robicie ludziska że Was na forum nie ma - rodziny macie czy jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś powie ciekawego na temat tej firmy ??? Nankang AS 1 225/40 R18 92 Y XL. Opony Nankang . Oponeo Nówki w dobrej cenie jak za 18 cali:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie narąbane pod deklami :decayed::decayed:

A ja myślę, że kolesie mają pasję i kasiorę na realizacje tych pasji, więc nie ma co im tych pieniędzy włożonych zazdrościć :kox:

Ja nie zazdroszczę ino podziwiam za doinwestowane furki :naughty::naughty: zresztą kto bogatemu zabroni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś powie ciekawego na temat tej firmy ??? Nankang AS 1 225/40 R18 92 Y XL. Opony Nankang . Oponeo Nówki w dobrej cenie jak za 18 cali:kox:

ja bym brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...