Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek wieczorem wstawi :decayed: Ci co będą spac i zbierać siły zobaczą dopiero podczas wyjazdu do BT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już widziałem :decayed:

Dalej nie mam tego PW, pisałeś że już wysyłasz zdjęcia :naughty:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

To jak Miron, można składać Ci życzenia? :naughty:

Spać mi się chce i jutro wstaję o 5.30 więc nie chce mi się czekać tych 11 minut :grin:

Więc 100 LAT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron, stówa Ty stary rowerze :decayed: Życzę Ci, abyś w BT sprzededał tyle samo kredytów co przez ostatni miesiąc w robo :wink:

a poza tym, to pomimo upływu lat żebyś się nie zmienił, fajny z Ciebie Kolo :decayed: Jak będziesz spoko, to Gregory właśnie tobie będzie wozil kabanoska i prince polo na następnym, męski wypadzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko:hi:

Miron najlepszego:drunk: w końcu osiągnąłeś ten piękny wiek :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron Szczęścia, zdrowia, pomarańczy niech Ci dzisiaj asystentka nago tańczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

a niech spróbuje nie zatańczyć :decayed:

Doszły mnie przecieki że ma dzisiaj spod biurka nie wychodzić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Miron, Zdrówka, duzo rozdanych kredytów na 30 lat i więcej, oraz zawsze Snickersa w kieszeni bo często koła zmieniasz jak Ci na czas nie przyslą bo potem bez Snickera bardzo gwiazdożysz :decayed::wink::decayed:

:hi:Bry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci jeszcze do życzę abyś miał najbardziej wklęsłe felgi na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

ale to muszę na RS5 lub RS4 zmienić

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

Dzisiaj Dorota wyskoczyła że skoro felgi przychodzą mi w dniu urodzin to ona mi je zapłaci

Gdybym to wiedział wcześniej to bym jej powiedział ile faktycznie kosztują - a tak to teraz muszę 2 tyś dopłacić ze swoich

:facepalm:

:decayed:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

całe życie pod górkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

miron78 wszystkiego najlepszego :wink:.......... co tam by Ci jeszcze rzec .....??? jeszcze może tak jak H4mm3R Ci już winszował tych wklęsłych kółek,.............

..wytrwałej asystentki :decayed: ..................

i tych wielu , wielu chętnych co stanley pisał w BT ...by te nowe bensynowe wozidło Ci w końcu stanęło pod domem :wink:

a Żona by Cie z domu nie goniła za te ciągłe spotowania i imprezy firmowe i by Synek wiedział żeś jest Tata ,a nie jakiś Pan co czasem wpadnie na chatę :wink:

zdrówka do tego jeszcze kapkę byś miał jak to wszystko ogarnąć :wink::decayed:

ja pier**lę ....na maturze mniej napisałem :kox::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miron, RSa w benzynie na wklęsłych felach Ci życzę, drugiej Asystentki, częstszych wypadów do Holandii za udupianie ludzi i stołka Prezesa co byś już nie musiał chodzić do tej roboty!:decayed:

PS. Tak czy siak stawiasz litra :polew:

Ps. 2 Nie czekajcie na foty bo dopiero dzisiaj to składam i najszybciej zobaczycie tego parcha w dzień BT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Miron, podsumowując życzę Ci RS'a z za***iście wklęsłymi felgami, jeszcze fajniejszej asystentki, a tak poza tym to zdrowia i wszystkiego najlepszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...