Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Bry :hi:

Nie hamowałem furmanki bo Miras mi to odradził ze względu na skrzynię... ale myślę że ciekawość mnie nie da żyć i na mahe do gliwic skoczę :mysli:

W każdym bądź razie nie spodziewałem sie że będzie tak dobrze

Majki na ile Ci soft wszedł? :cool1:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 09:45_________________________________________________z Keżorem chciałbym się przyciąć bo +/- będziemy mieli to samo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Gregory , AFN ma 0,9Bar w serii ;)

a co do Krola auta , to myśle , że można sprawdzić jaki ma wsadzony sterownik , ale już sie wyjaśniło po Vinie że ma AFFa :hi:

Somes, a co żeś wciepnął ? tylko te wtryski ?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski, brak kata i dobre strojenie :gwizdanie:

chciałbym sprawdzić bo inaczej nie zweryfikuje więc Keżor liczę że będziesz w piątek :hi:

poza tym ciekawi mnie jak to się ma do 1.8t teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny zlocik sie szykuje - może na strefe wyskoczymy odrazu gdzieś o 18.30 a nie dopiero po 20.00 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajny zlocik sie szykuje - może na strefe wyskoczymy odrazu gdzieś o 18.30 a nie dopiero po 20.00 :wink4:

tylko że ludzie sie zjeżdżają najczęściej do 19,30 :gwizdanie:

strefa chętnie :decayed: a ten kolega z tego B7 jednak nie przyjedzie , bo wyjeżdża teraz w czwartek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie takie szybkie pytanko: gdzie w rozsadnych pieniadzach i jakie kupic tarcze i klocki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie takie szybkie pytanko: gdzie w rozsadnych pieniadzach i jakie kupic tarcze i klocki?

z tego co wiem to najlepiej ATE , ale gdzie to nie wiem , ja musze kupić klocki do przodu to też robie rozeznanie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ja za strefą jestem jak najbardziej.. :good:

Możemy skoczyć najpierw na Arene a potem się przejedzie najwyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No się chłopak zdenerwował bo przecież to pytanie od Ykka było bardzo stresujące :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Kto na kreske? prócz Mirka i Gregorego :tongue4:

Ok koniec żartów... :decayed:

Spot w ten piątek jak zawsze na arenie? to raczej jedyny spocik na jakim będę się mógł w tym roku zjawić jeszcze więc proszę o dużą frekwencje :polew:

Ja sie moge postawić z Tobą na kresce :gwizdanie:

siemacie ty sie tak majkel nie napinaj z ta kreska bo ja cie objade :naughty::tongue4::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 14:23_________________________________________________wy tam panowie nie szalejcie z tymi godzinami spotu bo tez bym poogladal jak sie scigacie a i moze ja sie z kims wystawie na kreske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Kto na kreske? prócz Mirka i Gregorego :tongue4:

Ok koniec żartów... :decayed:

Spot w ten piątek jak zawsze na arenie? to raczej jedyny spocik na jakim będę się mógł w tym roku zjawić jeszcze więc proszę o dużą frekwencje :polew:

Ja sie moge postawić z Tobą na kresce :gwizdanie:

siemacie ty sie tak majkel nie napinaj z ta kreska bo ja cie objade :naughty::tongue4::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 14:23_________________________________________________wy tam panowie nie szalejcie z tymi godzinami spotu bo tez bym poogladal jak sie scigacie a i moze ja sie z kims wystawie na kreske

Ja sie nie spinam :wink4: Somes sie spiął że ze wszystkimi oprócz Gregorego i Mirona to mogę spróbować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman a Ty dalej na serii jeździsz? :cool1:

Chętnie bym objechał jakieś b7 :decayed:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 17:36_________________________________________________widzę że muszę z pełnym bakiem paliwa przyjechać :polew:

poza tym frekwencja tutaj :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS nie kozacz, bo możesz dostać niezłe baty od niektórych

a tak w ogóle to ja mogę się spróbować z Dimanem, bo reszty przeciwników nie mogę wyzwać do pojedynku, no chyba że jeszcze jakiś seryjny AFN albo z Tobą Arek...

no, a u mnie sprawa wygląda tak, kasa w domu, dokładnie 18 tyś zł, teraz szybko sprzedaje auto i szukam i szukam, ale coraz bardziej się zastanawiam nad wyjazdem do DE :tongue4:

u Nas w Polsce są same drogie, a szroty:/

właśnie wróciłem z Wodzisławia, była nawet fajna 1.9tdi Q ale cena 28 tyś no i zaniedbana jak niewiem, ogólnie padło nie możliwe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucuś nie kozacze tylko składam propozycje po prostu :wink4:

I co się chwalisz ile masz pieniędzy? :tongue4:

Ja bym tutaj nie kupował.. Lepiej skoczyć sobie do niemcowni lub Austrii z vagiem i przetrzepać kilka wózków a na pewno by się coś znalazło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...