Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, a Ty ile masz m2?

20m także garażem to ciężko nazwać ale rowery wchodzą bez problemu [emoji6]

Grubo się nad tym autem zastanawialem...

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


Czyżby się szykowała zmiana wozy?

Na 2.0?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry :hi:

 

Kurde zaś się przyzwyczajać ;) mam nadzieje że główne tło też będzie szło edytować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :hi:
 
Kurde zaś się przyzwyczajać [emoji6] mam nadzieje że główne tło też będzie szło edytować..

Na taptalku nie widać różnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pajda napisał:


Na taptalku nie widać różnicy

Tego nie wiem bo nie korzystam tylko na lapku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem bo nie korzystam tylko na lapku

To spróbuj, warto dla mnie dużo lepiej i szybciej niż na kompie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomi_81 napisał:

Dobry :hi:

 

Kurde zaś się przyzwyczajać ;) mam nadzieje że główne tło też będzie szło edytować..

U góry masz taką kredkę, tam możesz edytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądanie forum przez tel. zostało mi zablokowane. .. Ktoś wie dlaczego ? Co musze pobrać by było ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas trwają prace które przenoszą forum na nowy silnik i jeszcze nie wszytko działa jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pajda napisał:

Czyżby się szykowała zmiana wozy?

Na 2.0?

 

Była taka chwila ale już mi przeszło, następne może być 2.0 tyle że musi być z odpowiednim napędem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka... Lepiej sie napić... Pyrsk Panowie

Naciapane z Z2



+1

Fajna rzecz ale czy najważniejsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa napędu jest bardzo prosta, jak przejeździsz śnieżną zimę z Quattro to już nigdy nie będziesz chciał kulawego auta, widzę teraz jak brat wyjeżdża do roboty (bmw) to klnie że się zakopuje, polo nawet z wiaty nie może wyjechać dlatego stoi przed nią a ja bez odśnieżania jadę jak Pan:banan:

Ps. U mnie nikt nie odśnieża a że robię na zmiany to różnie z tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Puckiem. Przejezdzilem zimę z Q i po błędzie jaki teraz zrobiłem będzie na pewno jakoś czterolap. Nie powiem rwd daje frajdę tez ale to nie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa napędu jest bardzo prosta, jak przejeździsz śnieżną zimę z Quattro to już nigdy nie będziesz chciał kulawego auta, widzę teraz jak brat wyjeżdża do roboty (bmw) to klnie że się zakopuje, polo nawet z wiaty nie może wyjechać dlatego stoi przed nią a ja bez odśnieżania jadę jak Pan:banan:
Ps. U mnie nikt nie odśnieża a że robię na zmiany to różnie z tym jest.

Gdzie masz teraz śnieżna zimę, ile tego było 3 dni? Dorota wsiada i jedzie , niby głupie 3 cylindry ale przy - 25 odpala od strzału , z wyjazdem nie było problemu.
Ja przed domem 3 razy odśnieżałem, przed domem ale dalej to już różnie bywa
Więc czy ja wiem... jak dla mnie czy q jest to mega szał no może sam start na duży plus ale reszta bez szału. Bez q da się przeżyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, ale Ty nie masz Quattro a tylko podróbkę więc ten napęd trochę inaczej się zachowuje, Mysłowice nie są aż tak daleko od Rybnika więc to dziwne że nie masz tyle śniegu co ja, gdybym teraz pojechał to do samej roboty (22km) będą drogi całkowicie zaśnieżone bo sypie od 19tej, gdybym miał ośkę to muszę wyjechać nie 20 minut wcześniej a 40 bo nie będę w stanie pojechać takimi samymi prędkościami jak w deszczu lub słoneczną pogodę, tutaj jest ten atut, nie muszę jechać jak c*paa po nieodśnieżonej drodze.

Nie wiem co ma kwestia odpalania 3 cylindrowego auta do ilości śniegu czy też przyczepności ale inaczej sprawa wygląda jak jedziesz sobie na 9 do roboty gdzie służby drogowe dawno drogi posypali a inaczej wygląda jak ktoś jeździ nocą czy też późnym wieczorem gdzie każdy to ma w d*pie bo ciągle sypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pucek napisał:

inaczej sprawa wygląda jak jedziesz sobie na 9 do roboty gdzie służby drogowe dawno drogi posypali a inaczej wygląda jak ktoś jeździ nocą czy też późnym wieczorem gdzie każdy to ma w d*pie bo ciągle sypie.

:thumbup1:

Trzy zmiany i zero szipowania tylko wsiadam i jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, ale Ty nie masz Quattro a tylko podróbkę więc ten napęd trochę inaczej się zachowuje, Mysłowice nie są aż tak daleko od Rybnika więc to dziwne że nie masz tyle śniegu co ja, gdybym teraz pojechał to do samej roboty (22km) będą drogi całkowicie zaśnieżone bo sypie od 19tej, gdybym miał ośkę to muszę wyjechać nie 20 minut wcześniej a 40 bo nie będę w stanie pojechać takimi samymi prędkościami jak w deszczu lub słoneczną pogodę, tutaj jest ten atut, nie muszę jechać jak c*paa po nieodśnieżonej drodze.
Nie wiem co ma kwestia odpalania 3 cylindrowego auta do ilości śniegu czy też przyczepności ale inaczej sprawa wygląda jak jedziesz sobie na 9 do roboty gdzie służby drogowe dawno drogi posypali a inaczej wygląda jak ktoś jeździ nocą czy też późnym wieczorem gdzie każdy to ma w d*pie bo ciągle sypie.

No masz rację nasze napędy trochę się różnią bo ja mam dołączamy, nie miałem nigdy q stałego więc nie mam porównania. Ale dołączamy ile ma tej zwłoki za nim się dołączy nawet nie jesteś w stanie tego określić.
Według mnie duże znaczenie mają opony i umiejętności kierowcy w operowania gazem i sprzęgłem.

Pucek powiem Ci tak jak bym ci dał teraz ośkę to w pracy będziesz max 6 min później niż byś jechał q!

Jeśli chodzi o 3 cylindry to dla mnie zmia się kojarzy z mrozem i śniegiem i jeśli moja kobieta odpala auto i jedzie z punkt a do b i nie mam od niej tej. ze auto nie odpaliłam auta czy też ma problem z wyjazdem czy też jakim kolwiek podjazedm to nie zima.
Uważam że czasy prawdziwych zim minęły a trochę już tych zim było a prawo jazdy mam już 17 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...