Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Pajda, zadbane auto odpala nawet przy -40 więc to żaden wyznacznik, ja mogę śmiało napisać że u mnie jest prawdziwa zima bo do teraz nie mam przejezdnej jednej drogi dojazdowej do domu, została tylko jedna ;)

Swoją drogą, można kiedyś zrobić porównanie jak faktycznie tam "u Was" nasypie, czym się różnią w praktyce te napędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Pisałem mu kiedyś by ze stanleyem sie zgadali .... a tak po prawdzie to ma racje ....napęd jak napęd ile mamy tej zimy ?


































































uj mnie interesuje ile mamy :D



Cieszmy sie , że jest :grin: . Bo frajda przeca jest najważniejsza :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Pajda, zadbane auto odpala nawet przy -40 więc to żaden wyznacznik, ja mogę śmiało napisać że u mnie jest prawdziwa zima bo do teraz nie mam przejezdnej jednej drogi dojazdowej do domu, została tylko jedna [emoji6]
Swoją drogą, można kiedyś zrobić porównanie jak faktycznie tam "u Was" nasypie, czym się różnią w praktyce te napędy.

To kaj ty mieszkasz na końcu świata?

Ja mieszkam na uboczu ale nie ma problemu z dojazdem

Coś władze Rybnika słabo się starają. Smog u was największy. Pługo/piaskarka nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugo/piaskarka nie jezdzi bo jest zbyt wąski wjazd:) a co do smogu to temat rzeka, zawsze był i ludzie żyli po 90 lat.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dał żeby u mnie nie jeździły te pługi. Wczoraj w nocy z wyłączonymi wszystkimi systemami... 1b7c483fd8985c6038db85eae862bb1b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dał żeby u mnie nie jeździły te pługi. Wczoraj w nocy z wyłączonymi wszystkimi systemami... 1b7c483fd8985c6038db85eae862bb1b.jpg


Foty z postoju sie nie liczą. Stanleyowi też miałem pisać :grin: .



Filmik gdzie widać jak latasz bokiem :naughty: wklej :decayed: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Foty z postoju sie nie liczą. Stanleyowi też miałem pisać :grin: .



Filmik gdzie widać jak latasz bokiem :naughty: wklej :decayed: .

Nie ma kto nagrać. Trzeba zrobić grupowe slizganie :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Zabrzu piaskarki nie uświadczysz. Postawiła prezydentowa tablice że zimą ograniczone posypywanie drogi i h**j

Ostatnio na necie było porównanie. Gliwice na odśnieżanie DTŚ wydają 20kpln/dobę. Zabrze ma taki budżet na całe miasto :facepalm:

A mój adr odpalał, z bóle ale zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi


w Zabrzu piaskarki nie uświadczysz. Postawiła prezydentowa tablice że zimą ograniczone posypywanie drogi i h**j
Ostatnio na necie było porównanie. Gliwice na odśnieżanie DTŚ wydają 20kpln/dobę. Zabrze ma taki budżet na całe miasto :facepalm:
A mój adr odpalał, z bóle ale zawsze [emoji6]


Powiedz mi po co te piaskarki ?

Przecież jest zimami trzeba sie nią cieszyć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2017 o 00:01, Pucek napisał:

Oj Pajda, zadbane auto odpala nawet przy -40 więc to żaden wyznacznik, ja mogę śmiało napisać że u mnie jest prawdziwa zima bo do teraz nie mam przejezdnej jednej drogi dojazdowej do domu, została tylko jedna ;)

Swoją drogą, można kiedyś zrobić porównanie jak faktycznie tam "u Was" nasypie, czym się różnią w praktyce te napędy.

:hi:

 

Pucek, z tym -40 to bym nie przesadzał, też dbam o auto a przy -20 wytrąciła mi się parafina z oleju i filtr zapchała. Całą drogę w nocy pokonałem max 50km/h i na 3 biegu :kwasny: Takie gówno mamy na stacjach.

Edytowane przez tomaszstn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ale paliwo to loteria więc nie można tak na to patrzeć, też mam diesla i auto w te największe mrozy stało pod chmurką, paliło od strzała :)

 

A gdzie tankowałeś? nie lejesz przypadkiem "vervy" i tym podobnych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ale paliwo to loteria więc nie można tak na to patrzeć, też mam diesla i auto w te największe mrozy stało pod chmurką, paliło od strzała [emoji4]
 
A gdzie tankowałeś? nie lejesz przypadkiem "vervy" i tym podobnych?
 

A ty co lejesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pajda napisał:


A ty co lejesz?

Zwykłego diesla, bez żadnych dodatków do paliwa, Shell/Statoil i czasami Orlen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leje najtańszego diesla na Statoil i czerwona nie nazeka a jeszcze jak jej wymieniłem akumulator to już bajka -25 jedno zagranie świec i ogień z tym ze świece wymienione dosłownie na chwile przed tymi mrozami

Naciapane z GT-N7105

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...