Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

nooo ja bym na Twoim miejscu w nich powymieniał wszytskie gumki, dał najpierw do piaskowania, potem pomalować, a na koniec założyl te gumki i na auto

pomalować na niebiesko albo czarno :)

chyba tak zrobię kupię klocki do mojej u Toma77 + termostat do audi, termostat do passata :gwizdanie: :gwizdanie: i założę na stare tarcze...

a od tego kolesia z dąbrowy kupie zaciski oddam je do "regeneracji" i po zimie wrzucę do tego nowe tarcze i nowe klocki... a w miedzy czasie pomaluje na czerwono i muszę wyczaić jak się robi logo S4 na zaciskach :kox: :kox: :kox:

muszę kupić dużo G12+ ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nooo ja bym na Twoim miejscu w nich powymieniał wszytskie gumki, dał najpierw do piaskowania, potem pomalować, a na koniec założyl te gumki i na auto

pomalować na niebiesko albo czarno :)

chyba tak zrobię kupię klocki do mojej u Toma77 + termostat do audi, termostat do passata :gwizdanie: :gwizdanie: i założę na stare tarcze...

a od tego kolesia z dąbrowy kupie zaciski oddam je do "regeneracji" i po zimie wrzucę do tego nowe tarcze i nowe klocki... a w miedzy czasie pomaluje na czerwono i muszę wyczaić jak się robi logo S4 na zaciskach :kox: :kox: :kox:

muszę kupić dużo G12+ ....

kupuje się je w ASO (te logo S4 - też je będę miał na wionse ) są to tzw. sprężynki - do S4 B7 sztuka kosztuje 115 zł :wink4:

Siemian je ma u siebie - fajnie to wygląda, tymbardziej jak felunek ma duży prześwit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wolę sobie wydrukować napis na taśmie dwustronnej, wyciąć, pomalować na inny kolor niż zacisk

a tak dam tyle kasy za jedną sprężynke...gdzie trzeba 4 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wolę sobie wydrukować napis na taśmie dwustronnej, wyciąć, pomalować na inny kolor niż zacisk

a tak dam tyle kasy za jedną sprężynke...gdzie trzeba 4 sztuki :)

one są tylko na przód :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :mysli:

to jak kupicie to zobczymy efekt

ale nie będę robił z takiej maszyny jakieś eSy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :mysli:

to jak kupicie to zobczymy efekt

ale nie będę robił z takiej maszyny jakieś eSy :rolleyes:

osobiście chętnie bym je kupił z innym napisem - ale do moich szczęk są tylko z logo S4 ( fajnie byłoby mieć s-line ) ale nie robią :disgust:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:02_________________________________________________nowa esa na śląskich :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aff_moja_s4_by_krolu-t103323.0.html;msg1189667;topicseen#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście chętnie bym je kupił z innym napisem - ale do moich szczęk są tylko z logo S4 ( fajnie byłoby mieć s-line ) ale nie robią :disgust:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:02_________________________________________________nowa esa na śląskich :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aff_moja_s4_by_krolu-t103323.0.html;msg1189667;topicseen#new

ejjj nie zdążyłem dodać wszystkich fot a tu już link był... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm :mysli:

to jak kupicie to zobczymy efekt

ale nie będę robił z takiej maszyny jakieś eSy :rolleyes:

No i słusznie 1.8T to 1.8 T i nie musi niczego udawać :good:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:10_________________________________________________Miron jest połączony swoimi falami muzgowymi z forum i od razu wie co kto gdzie napisał Coś jak w Matrix-ie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:12_________________________________________________przychodzą mi sms-y z info o nowym wątku i w telegazecie mi info na 1 stronie wyskakuje :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:12_________________________________________________przychodzą mi sms-y z info o nowym wątku i w telegazecie mi info na 1 stronie wyskakuje :polew:

I kto tu jest największym maniakiem :decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu rezasz takie hamulce jakie my mamy w serii :) To mi pochlebia :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: bo ja uzyskam max tyle koni co ty w serii :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:17_________________________________________________

:decayed:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:12_________________________________________________przychodzą mi sms-y z info o nowym wątku i w telegazecie mi info na 1 stronie wyskakuje :polew:

I kto tu jest największym maniakiem :decayed: :>

to już nie maniak to PSYCHOL :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu rezasz takie hamulce jakie my mamy w serii :) To mi pochlebia :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: bo ja uzyskam max tyle koni co ty w serii :polew: :polew: :polew:

No i to wszystko tłumaczy, najpierw lepsze spowalniacze potem moc :) bardzo rozważnie :good:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 21:20_________________________________________________Kurde muszę się oderwać od tego forum, bo jak tu zaglądałem co jakiś czas to przez ostatni raz siedzę tu i pomagam wam spamować :gwizdanie: Zabieram się zaraz stąd spamerzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie maniak to PSYCHOL

nie dostaniesz za to kropka bo to prawda - chodziłem kiedyś do psychiatry w tej sprawie przez kilka tygodni - efekt końcowy był taki, że u mnie bez zmian a psychiatra kupił A4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie maniak to PSYCHOL

nie dostaniesz za to kropka bo to prawda - chodziłem kiedyś do psychiatry w tej sprawie przez kilka tygodni - efekt końcowy był taki, że u mnie bez zmian a psychiatra kupił A4 :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie maniak to PSYCHOL

nie dostaniesz za to kropka bo to prawda - chodziłem kiedyś do psychiatry w tej sprawie przez kilka tygodni - efekt końcowy był taki, że u mnie bez zmian a psychiatra kupił A4 :polew:

:polew:

tu się nie ma co śmiać - teraz też jest na forum i potrzebuje pomocy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie maniak to PSYCHOL

nie dostaniesz za to kropka bo to prawda - chodziłem kiedyś do psychiatry w tej sprawie przez kilka tygodni - efekt końcowy był taki, że u mnie bez zmian a psychiatra kupił A4 :polew:

leże...... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz już na serio się zbieram. Dobrej nocki i żebym nie musiał jutro czytać 15 stron, bo będę zmuszony was wszystkich poobjeżdżać po kolei począwszy od Mirona i Qri-ego :polew: :polew: :polew:

By the way Pelex-a nie było tu już wieki, ktoś wogóle wie co się z nim dzieje? :mysli: Bo zdaje mi się, że już tu z miesiąc nie zaglądał, chyba że na forum tak szybko czas płynie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...