Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Krolu jako ze jestes obeznany w temacie vagowania mam pytanie jak byś mi kabel polecił tak zebym mógł sie do b7 podłączyć?

Powiem, Ci szczerze, że nie wiem.. b7 nikt mi nie daje Vagowac... przed chwilą był u mnie MAX i bardzo spodobało mi się Dimanowe urządzonko... ale jak chcesz kabelek to jest na forum specjalny wątek, albo zapytaj może D4rk-a...

krolu własnie przegladnąłem wątek i cena mnie zwala z nóg

https://www.obd2.pl/index.php?p73,vcp-k-line-2-x-usb-can-k-obd2

To jest jakiś kozacki kabelek, na pewno ma wiele funkcji, a do czego ty ten kabelek potrzebujesz?

no do swojego + ewentualnie do starszych aut grupy VW ale nie do robienia jakis kosmicznych rzeczy tylko do testowania itp

a chciałem kabel a nie taki tester jak ma Diman bo chce wykorzystac netbooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a ja bym chciał jakąś najlepszą super wersję może da się nim b7 zrobić :kox::decayed:

Rudi chyba że wieczorem? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu Wy się tak boicie nowe tematy zakładać - dużo więcej info byś Pucek miał - foty by Ci powklejali, o rozmiarach napisali i takie tam inne

a tak wypowiadają się tylko osoby ze śląskich czyli w sumie garstka ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ja się nie boję spamuję gdzie się da :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu przegladam jeszcze tego allegrowicza

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2306530&p=2&p=0

ale nie wiem który to ma być kabel tak to jest jak sie do szkoły nie chodziło tylko wina piło :wallbash:

a załatwiłbyś mi program jakbym miał tylko kabel?? tylko nie demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie boje :decayed:

po co zaśmiecać serwery, Guru musi płacić składki, a tak to nam przybywa stron :polew:

co, piwo przestało Ci smakować??? :mysli: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do swojego + ewentualnie do starszych aut grupy VW ale nie do robienia jakis kosmicznych rzeczy tylko do testowania itp

a chciałem kabel a nie taki tester jak ma Diman bo chce wykorzystac netbooka

Właśnie widzę, że Spanky założył i podwiesił wątek na temat kabelków... i faktycznie wkleił tam tylko takie super drogi kabelki.. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale wystarczy kupić jakiegoś "dobrego" chińczyka...

aaaaaaaaaaaa;powiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:

Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi ciężko mi powiedzieć... muszę zrzucić swój zawias... potem mam coś do załatwienia, potem jadę do Bonia (Pszczyna) potem wracam na warsztat i zakładam nowy... jak już ogarnę temat i zjem zasłużony obiad to wtedy :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - może ktoś by Ci wkleił/pokazał jakieś felgi które by Cię zachwyciły - co 1000 głów to nie 10 :):wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu przegladam jeszcze tego allegrowicza

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2306530&p=2&p=0

ale nie wiem który to ma być kabel tak to jest jak sie do szkoły nie chodziło tylko wina piło :wallbash:

a załatwiłbyś mi program jakbym miał tylko kabel?? tylko nie demo

Pewnie, że załatwię i żadnej kasy nie chcę.. :disgust:

A co do kabelka, to lepiej 1 lepszego nie kupować... A sprzedającym też nie można ufać powie ci "tak, tak działa oczywiście", a przyjdzie pocztą do domu i zobaczysz : ERROR... [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 21:10_________________________________________________można, by do Viakena do krk zadzwonić, tam gdzie Piterra kupował - raczej są pewni i się znają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie tez królu coś kup, tak żebym umiał wykasować se błędy, porobić logi i te podstawy

Mirek, jak porobie fotki auta to wkleje, potem będę szukał pomocy na forum, ale wolał bym sobie sam wybrać, zresztą i tak cały czas w głowie mam pewien projekt i mi się podoba

ale szczerze to nie chce srebrnych felg, chce iść w coś mega, np. black pakiet :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie tez królu coś kup, tak żebym umiał wykasować se błędy, porobić logi i te podstawy

Mirek, jak porobie fotki auta to wkleje, potem będę szukał pomocy na forum, ale wolał bym sobie sam wybrać, zresztą i tak cały czas w głowie mam pewien projekt i mi się podoba

ale szczerze to nie chce srebrnych felg, chce iść w coś mega, np. black pakiet :decayed:

rozumiem - black pakiet - u mnie widziałeś i chcesz małpować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie tez królu coś kup, tak żebym umiał wykasować se błędy, porobić logi i te podstawy

Mirek, jak porobie fotki auta to wkleje, potem będę szukał pomocy na forum, ale wolał bym sobie sam wybrać, zresztą i tak cały czas w głowie mam pewien projekt i mi się podoba

ale szczerze to nie chce srebrnych felg, chce iść w coś mega, np. black pakiet :decayed:

Do ciebie to byle chińczyka za 5 zł.. :gwizdanie: a felgi to ja chce czarne ... :disgust: ty założysz większe i będzie miał wiecej punktów lansu i moje zginą w tłumie wiec nie zgadzam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jeszcze chcesz w blacku zrobić :mysli:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 21:16_________________________________________________masz u siebie chrom wokół szyb bo nie pamiętam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie Krolu przegladam oferte viakena na allegro ale tam tyle tego ze nie wiem co i czym sie je.

Chyba jutro tam zadzwonie i powiem zeby sami cos polecili za rozsądną kase bo te 899zł wydać zebym tylko sie bawił to nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie nad obecnością na moich urodzinkach - w piątek będę chciał zrobić listę kto pojedzie na 100% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bij na drzewo :>

ale do granatowego nie widzi mi się felunek w graficie, chociaż :mysli:

przeca wiesz że jedziemy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...