Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Emblematy na błotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Ukradziono mi emblematy na błotniku kolo kierunkowskazów takie małe jajka ze znaczkiem audi gdzie można to kupić i za ile bo na allegro znaleźć nie mogę :(

Opublikowano

Zapytaj w ASO albo poluj dalej na allegro, moze trafisz :th:

Opublikowano

Masz juz te emblematy??Bo ja u siebie "wyrzucalem"i chyba gdzies mam.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Masz juz te emblematy??Bo ja u siebie "wyrzucalem"i chyba gdzies mam.

jesli masz jeszcze to bylbym zainteresowany, interesuje mnie jeden znaczek, ile bys chcial za niego?

Opublikowano

allegro ewentualnie ASO

Opublikowano

Dzwoń chłopie od razu do ASO, takie pierdółki u nich nieraz są tańsze niż życzą sobie kolesie z allegro.

Opublikowano

Dzwoń chłopie od razu do ASO, takie pierdółki u nich nieraz są tańsze niż życzą sobie kolesie z allegro.

Ciekawy jestem ile kosztują :mysli:

Opublikowano

Dzwoń chłopie od razu do ASO, takie pierdółki u nich nieraz są tańsze niż życzą sobie kolesie z allegro.

nie ma u mnie ASO audi, najblizszy mam 120km. Chyba ze w ASO VW beda miec, ale jak chcialem u nich sprawdzic VIN to mi powiedzieli ze o audi nic mi nie moga powiedziec, kojarzycie czy plasticzek do ustawiania oswietlenia kabiny czy ma swiatelko srodkowe palic sie po otwarciu drzwi czy caly czas lub w ogole jest takie samo jak w VW np passacie B5 czy golfie IV?

Opublikowano

Dzwoń chłopie od razu do ASO, takie pierdółki u nich nieraz są tańsze niż życzą sobie kolesie z allegro.

nie ma u mnie ASO audi, najblizszy mam 120km. Chyba ze w ASO VW beda miec, ale jak chcialem u nich sprawdzic VIN to mi powiedzieli ze o audi nic mi nie moga powiedziec, kojarzycie czy plasticzek do ustawiania oswietlenia kabiny czy ma swiatelko srodkowe palic sie po otwarciu drzwi czy caly czas lub w ogole jest takie samo jak w VW np passacie B5 czy golfie IV?

Schodzisz z tematu..

Zależy w jakiej pozycji masz ustawiony przełącznik, jeśli na "otwarte drzwi" to powinno się palić środkowe i dwa boczne - gaśnie kilka sekund po zamknięciu lub po przekręceniu kluczyka.. Zapala się po wyjęciu kluczyka i otwarciu drzwi..

Staraj się proszę pisać zgodnie z zasadami naszego języka, lub chociaż z interpunkcją, bo tego się nie da czytać.. :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.