Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak głosu nawigacji problem --- rozwiazany !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam czy glos navi sie gdzieś pogłaśnia - ścisza mam małą navi w liczniku cały czas działała ok dziś nie było głosu, radio sie ściszało przed skrzyżowaniem tak jak by lektor się odzywał jednak tylko cisza. mam wrazenie ze jest wyciszony dzięki

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ----------

dodam ze przed wczoraj znajomy podłączył VAG-a by sprawdzić błędy mozliwe ze to przez to??

Opublikowano

W menu navi a także w radiu Concert II jest funkcja Radio/NAV gdzie też jest regulacja.

Opublikowano

Niestety u kolegi Darka volume w BNS 4.2 jest na full a w concercie jest zrobione tak żeby się ściszało na maxa podczas gadania lektora. Problem jest taki, że radio się ścisza ale lektor nie gada

Opublikowano

No to jak przed podłączeniem VAGa wszystko było ok to trzeba podłączyć go ponownie i poszukać.

Ja dalej nie pomogę.

Opublikowano

na vagu nie ma błędów ani z navi ani z radia.

Był wykonany tylko auto test

Opublikowano

Wyciąg płytę z mapami i włóż raz jeszcze, niech ponownie się wgrają w system.

Może pomoże.

Opublikowano

juz tak robiliśmy - 0 reakcji

Opublikowano
  • Autor

wyciagne ta płyte jeszcze raz chyba ze jest jakis reset ??

Opublikowano
wyciagne ta płyte jeszcze raz chyba ze jest jakis reset ??

tylko jak pokaze Ci sie aktualizacja to poczekaj

Opublikowano

ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?

Opublikowano

zmiana lektora nic nie daje?

nawigacja ma możliwość ustawienia poziomu głośności z menu, kręcąc pokrętłem i wchodząc w ustawienia. można ustawić osobno dla radia jak i dla telefonu...jeśli ktoś ma.

w momencie ustawiania głośności, powinien lektor mówić w swoim języku...GŁOŚNIEJ/CISZEJ. jednocześnie samo natężenie głosu się zmienia.... czy, gdy regulowaliście, było to słychać?

innym sposobem jest możliwość zwiększenia lub zmniejszenia głośności W TRAKCIE KOMUNIKATU....

czy tak próbowałeś??

Opublikowano
zmiana lektora nic nie daje?

nawigacja ma możliwość ustawienia poziomu głośności z menu, kręcąc pokrętłem i wchodząc w ustawienia. można ustawić osobno dla radia jak i dla telefonu...jeśli ktoś ma.

w momencie ustawiania głośności, powinien lektor mówić w swoim języku...GŁOŚNIEJ/CISZEJ. jednocześnie samo natężenie głosu się zmienia.... czy, gdy regulowaliście, było to słychać?

innym sposobem jest możliwość zwiększenia lub zmniejszenia głośności W TRAKCIE KOMUNIKATU....

czy tak próbowałeś??

pierwszy sposób próbowaliśmy ale on nawet nie gada tylko radio słychać

drugi sposób spróbuje rano ... może podziała :eusathink:

Opublikowano
...... tak jak by lektor się odzywał jednak tylko cisza. mam wrazenie ze jest wyciszony dzięki.....

jakbyś to przełożył na język polski to byłoby wiadomo co się właściwie dzieje, ciężko mi zrozumieć tak jakby... jednak tylko cisza""

może w ustawieniach radia jest możliwość manipulacji poziomem głosu

Opublikowano
  • Autor

ok gdy navi sie odzywa (lektor) ścisza sie radio i słychać lektora od paru dni radio sie ścisza ale lektora nie słychać.

* wyjmowałem płyte --- zero rezultatów

*w ustawieniach navi zwiększyłem głos --- zero rezultatów

* próba pogłośnienia radia w momencie "gadania lektora" --- zero rezultatów

* zmiana jezyku na inny --- zero rezultatów

chyba ten lektor zdechł ---- tylko jak go wyciągnąć żeby nie śmierdziało :eusathink:

Opublikowano

Problem rozwiązany okazało się że jakimś cudem poluzowala się kostka która idzie do radia.

Pewnie przez to nasze^piękne Drogi^:facepalm:

Temat do zamknięcia :banan:

Opublikowano

Kto by się spodziewał że przez takie cuś może nie być głosu.

Jednak VAG nie miał z tym nic wspólnego.:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.