Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie kupić nową turbinę ?


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie kpić nową turbine nie regenerowaną tylko nówkę, GARRETT GT15 do silnika AHU 90 KM, przewertowałem internet, ale tam proponują albo używane albo regenerowane.

namiary sklepów (www) mile widziane, aukcje itp również.

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 22:06 _________________________________________________mam do kupienia nową za 2000 zł - dużo czy mało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz pewnośc że to nowe i pasujące to całkiem atrakcyjna oferta. Dobrze jakby była na nią też gwarancja.

Ja regenerowałem do astry to zapłaciłem 900 PLN. Zrobili super i dali gwarancję. W serwisie mi krzyknęli 6500 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,mysle ze nie ma sensu kupywac nowki i tak masz na nia 12 miesiecy gwarancji a 2tys to duzo kasy,za regeneracje zaplacisz polowe i tez masz 12 miesiecy gwarancji wiec??ale wybor nalezy do Ciebie,mnie tez to czeka,wiec zbieram na regeneracje:)miedzy 600 a 850 PLN i 12 miesicy gwarancji,wiec nic zlego nie moge zrobic.

Powiedz czym objawila ci sie ze turbawka do naprawy? bo u mnie przy butowaniu to ssie olej i kopci w roznych kolorach taki siwo czarno niebieski parowoz za mna wystepuje a jak jest u ciebie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie raczej nie dymi, ale jakoś dziwnie szumi, oleju też zaczyna popuszczać, no i autko już ma 230 kkm nalatane + chip więc nic nie wiadomo, i myślę żeby się wcześniej zabezpieczyć i może kupić np od AWX i zrobić SWAPA :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się orientowałem od AWX to za nową garreta powiedzieli mi 3300, a do Ciebie to nie wiem. W moim przypadku zakupię raczej po regeneracji bo koszta są 3x mniejsze i też jest gwarancja i do tego jest sprawdzony sprzedawca :)

Jeżeli chcesz do Siebie zakładać turbo to masz troszkę przeróbek, więcej jak ja. Gdzieś widziałem na forum opis jak ktoś zmieniał i było napisane co jest jeszcze potrzebne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kupić np od AWX i zrobić SWAPA :mysli:

tak bedzie najlepiej, jak już zmieniac to na cos lepszego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał nowego tematu :gwizdanie: żeby niebyło że nie szukałem :tongue4:

Gdzie moge kupić regenerowaną turbine od sprawdzonego sprzedawcy?? Dzwoniłem do Turbo-Tec ale tam cena bardzo niekorzystna tyle że gwara na 2 lata :gwizdanie:

Potrzebna turbina od AWX :cool1:

Kupował ktoś w www.reampoland.pl :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mcm ale nie na mój budżet :confused4:

nie wiem czy nową taniej kupisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że coś utargujesz od mcm'a :gwizdanie:

to turbawka kumpla, gadałem z nim za 2k z przesyłką by oddał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że coś utargujesz od mcm'a :gwizdanie:

to turbawka kumpla, gadałem z nim za 2k z przesyłką by oddał :)

Taaa, a ja myslałem że to Twoja :mysli:

była moja, ale jemu padła i mu odsprzedałem, a że nie zdążył jej założyć i fure rozczłonkował na zakręcie, to teraz sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał to mam nową turbinkę do AJM, dla klubowiczów oddam za 1500 zł. Jest nowa nie regenerowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...