Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepiej to chyba pójść kilka razy do perfumerii, poużywać testerów i będziesz wiedział co kupić :whistling:

Opublikowano

Bond i Brutal :decayed:

Opublikowano

Terre D'Hermes EDT

Opublikowano

Uwielbiam dobre perfumy...:kox:

Mam dosc spora kolekcje... np. jeden z rarytasow VERSACE METAL MEN , ktorego BARDZO CIEZKO DOSTAC !!!

to juz chyba ostatki...

Versace Metal Jeans 2 5oz Men's Cologne Eau de Toilette RARE Out of Production 300184326034 | eBay

75 ml Gianni Versace - Metal Jeans Men EDT Eau de Toilette Spray + Kulturtasche | eBay

Malo osob w necie czy w domu :grin: ma taka kolekcje tego perfumu... obecnie mam 12szt. :decayed:

fotki :wink:

050620127268.jpg

99986632.jpg

63297130.jpg

ps. nie ma podobnego zapachu :wink: i zadna podrobka nigdy nie wyszla :whistling:

dobry i tez jedyny w swoim rodzaju bo nie ma podobnego :whistling: jest Versace Metal Jeans ( niebieski) ktory jest dostepny za bdb. pieniadze okolo 100zl :wink: a powinien kosztowac moim zdaniem 4x wiecej :wink: od niego wlasnie sie zaczela 17 lat temu :whistling: moja pasja z perfumami...

Jest wiele perfumow, wszystko zalezy od gustu oraz okazji na jaka sie go wybiera...

z nowosci ostatnio pare znanych firm wypuscilo tzw. kolekcje sport... wiec kupilem D&G the one Sport :thumbup1: oraz Issey Miyake Sport :thumbup1: POLECAM :wink:

Opublikowano

CK-One i nie wyobrażam sobie ich nie kupować :wink:

Opublikowano

Bialy to tzw. Unisex ale jest bdb :thumbup1: i chyba z 3-4 rozne edycje jego wyszly :wink:

Opublikowano

Jest tego opór, są One, Be , Summer...ale jakoś tylko One mi podchodzą..i kobietom też :naughty::naughty::naughty::kox:

Opublikowano

to prawda ma cos w sobie... no i dostepna butla 200ml :kox:

wlasnie mnie sie skonczyl :decayed:

Opublikowano

Taa..butla robi robotę :decayed: i Cena niezła bo w wolnocłówce coś koło 40 Euro.

Opublikowano

dokladnie dobra cena, ilosc i ten delikatny zmyslowy zapach :kox:

to moze jeszcze jakis polece tym razem z BOSSaaa

Zajeb... starszyzna pod wieczory, kobiety szaleja :grin: Hugo Boss Aqua Elements !!!

i jego mlodszy brat na kazda okazje Hugo Boss Element ( bez aqua :grin: )

Opublikowano

Na co dzień to jeszcze Boss Sport jest fajny..taki delikatny, cytrusowy zapach.

Opublikowano

ja polecam dwie;

M818_7_1.jpg

41a_D2_Sf_NUq_L.jpg

Opublikowano

DSC01681.jpg

warssport.jpg

Czas-Gentlemanow-Przemys%C5%82awka.jpg

1868865eb19393b55122d5951d055053.jpg

:embarrassed:

Opublikowano

Wszystkie babcie się za nim oglądają :grin:

Moja mała kolekcja: Channel Allure Sport Homme (the best, laski wam powiedzą ;) ), Carolina Herrera 212 Splash (mega na lato!), D&G pour Homme, Lacoste Essential, Paco Rabanne Black XS, Bruno Banani Magic Man, a do garniaka Givenchy Pi :thumbup1:

Opublikowano

Ja używam Chanell ALLURE Homme SPORT ..... Ten zapach robi robotę :naughty:Perfumy, tanie perfumy - 75 % | iperfumy.pl

Oraz na codzień zielony Hugo Boss Hugo Boss Hugo (zielony)

Z niższej półki konkret jest Malizia Vetyver :jerk:

Opublikowano

Sam osobiście używam Old Spicea oraz mało znanej marki ISANA (koszt około 5 zł w rossmanie)

Bardzo polecam ISANE do pracy bardzo długo otrzymuje zapach (nawet dłużej od Old Spicea)

ISANA była wyróżniona w teście Tele Tygodnia ;)

Był tam jeszcze jeden dezodorant, który zajął pierwsze miejsce pod względem trwałości zapachu.

Nazwy dokładnie nie pamiętam... PURE CAO czy coś... na allegro kupiłem go za jakieś 30zł.

Poleciłbym jeszcze PUME Made in Germany.

Natomiast Bruno Bannani też niemiecki już nie ujął mojego serca...

Opublikowano

Paco Rabanne - Black XS

YSL - L'homme

Calvin Klein - Euphoria

Wszystkie trzy posiadają podobno feromony :wink:

Oprócz tego:

Giorgio Armani - White Red

Channel - Allure Homme Sport

Giorgio Armani - Black Code

Issey Miyake - standardowy

Dolce & Gabbana - też standardowy

Hugo Boss - In motion

Pracowałem swego czasu jako ochroniarz w Douglasie :kox: Ile testerów przelałem na siebie :naughty: Ogólnie b.dużo perfum jest świetnych. Niektóre uwalniają swój zaje*isty zapach po około 10 minutach.

Ogólnie to uwielbiam markowe perfumy i mógłbym mieć 99% zapachów :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.