Skocz do zawartości
IGNOROWANY

perfumy


krzeysiujarzyna90

Rekomendowane odpowiedzi

Hugo Boss Bottled Night :thumbup1: super zapach (jak dla mnie na specjalne okazje).Na codzień to Chrome Azzaro i Malizia z Tesco:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chanel Allure Homme Sport EDT - kupiłem, żeby potestować. Zapach naprawdę fajny, nie męczy i nie jest mdły, jednak dość mało trwały. Wykluczamy możliwość podróbki, bo kupione w douglas'ie. Niemniej jednak już któryś raz z kolei kupuję, ale d*py ni urywa;p Potestowałem też Boss'a pomarańczowego - podoba mi się i trzyma dłużej - słodki zapach z domieszką cytrusów - mogę polecić:) Próbowałem też Dior Higher Energy - normalnie jakby psiknąć dezodorantem - wietrzeje niesamowicie szybko, a zapachowo raczej dla licealistów;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie świeże zapachy maja to do siebie, że nie trzymają zbyt długo :wink: Tak samo "letnie" odmiany. Tak naprawdę wydaje mi się, że te lekkie zapachy powinny być używane jak dezodorant. Za granicą tak pewnie jest, bo tam na taki perfum pracujesz 2-3 godziny. U nas niestety oryginalne perfumy do dla wielu duży wydatek i jest to zakup raz na 2-3 miesiące.

Najtrwalsze są wody perfumowane, jednak z męskich to tylko parę zapachów je ma, nie są to jakieś super nazwy, zapachy średniawe no i cena dużo wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chanel Allure Homme Sport EDT - kupiłem, żeby potestować. Zapach naprawdę fajny, nie męczy i nie jest mdły, jednak dość mało trwały. Wykluczamy możliwość podróbki, bo kupione w douglas'ie.

Perfum musiał być wątpliwego pochodzenia, bo mój Homme Sport wytrzymuje najdłużej ze wszystkich wymienionych przeze mnie wyżej perfum, które posiadam ;)

Nie pamiętam tylko gdzie go kupowałem. Z reguły robię to na promach bezcłowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. dior intense i armani esenza ma teraz wody perfumowane, są jeszcze jakieś starsze typu Opium ale to nawet do kibla się nie nadaje. Pamiętam, że jeszcze coś było specyficznego perfumowane ale teraz sobie nie przypomnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mówię Ci - raz kupowany u nas w douglas'ie, raz w sephorze przy champs elyses, więc nie sądzisz chyba, ze podróba;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie po wielu próbach, po prostu reszte bije na głowę

Givenchy Play

http://image.ceneo.pl/data/products/1914410/41542771-2c37-4663-b4f5-96457b1f25e7_product.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pamiętajcie, że ten sam zapach inaczej będzie się utrzymywał u różnych osób. Znaczenie ma tutaj przede wszystkim to jak bardzo się pocimy :wink: Co nie zmienia faktu, że Channel sam w sobie powinien dość długo trzymać.

Im lepsza firma tym zapach przeważnie utrzymuje się dłużej. Np .Paco Rabanne - Black XS utrzymuje się jakieś 3 godziny i czuć go dosyć intensywnie. Później już tylko jak przejedzie się spsikane miejsce ręką to coś czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo uzywalem WOOD, testowalem rożne odmiany i jedne były ok a inne średnio. Ostatnio znajoma mi poleciła Dior Home - i muszę powiedzieć- ten zapach to sam sex :))) Każda sie mnie pyta co to za zapach, ale nie mówię , bo nie muszą wszystkich sztuczek znać :D

Jak sie komuś spodoba to zatrzymajcie dla siebie żeby sie nie rozniosło- bo najlepsze to zapach mało znany, ale intrygujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paco Rabanne - Black XS

YSL - L'homme

Calvin Klein - Euphoria

Wszystkie trzy posiadają podobno feromony :wink:

Oprócz tego:

Giorgio Armani - White Red

Channel - Allure Homme Sport

Giorgio Armani - Black Code

Issey Miyake - standardowy

Dolce & Gabbana - też standardowy

Hugo Boss - In motion

Pracowałem swego czasu jako ochroniarz w Douglasie :kox: Ile testerów przelałem na siebie :naughty: Ogólnie b.dużo perfum jest świetnych. Niektóre uwalniają swój zaje*isty zapach po około 10 minutach.

Ogólnie to uwielbiam markowe perfumy i mógłbym mieć 99% zapachów :decayed:

Różnica między podróbami a perfumami właśnie na tym polega. Zapach oryginalnych perfum się rozwija a podróba zawsze pachnie tak samo czytaj śmierdzi.

Ze swojej strony polecam Carolina Herrera 212 VIP, Kenzo Jungle czy Marc Jacobs Bang:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację :thumbup1: Chodziło mi bardziej o to, że wybierając perfum trzeba poczekać jakieś 10-15 minut a czasami trochę dłużej, żeby właśnie ten właściwy zapach poczuć, bo nie wszystkim może się on podobać. Niektórzy napalą się na tą pierwszą nutę a później po kupnie mogą być rozczarowani, bo inaczej pachnie :decayed:

Poza tym pamiętajcie, że testery w perfumeriach, którymi się psikacie są DUŻO mocniejsze, żeby skusić potencjalnych klientów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozne perfumy juz mialem... ulubione dokupuje a co jakis czas wybieram nowosci...

ps. szkoda, ze pewne perfumy nie sa juz produkowane :facepalm:

obecnie moja kolekcja pod codzienne widzi :decayed:

114lrrf5kicy_t.jpg 8gikswlz1sen_t.jpg 88ppqn26naxa_t.jpg

- Hugo Boss Aqua Elements

- Hugo Boss Element

- Hugo Boss in Motion green

- Tommy Hilfiger Summer LTD edition

- Issey Miyake Sport

- Armani Code Sport

- D&G the one Sport

- D&G 11 La Force

- Calvin Klein Crave

- Roberto Cavalli Just Cavalli blue

- Jacques Bogart Silver Scent

- Adidas Active Bodies ( stary ale jedyny w swoim rodzaju i ciagle dostepny )

- Bruno Banani Time to Play Men ( jak ktos wie gdzie go moge teraz kupic prosze o podpowiedz :hi:) Time to Play Men Bruno Banani cologne - a fragrance for men 2002

- VERSACE Blue Jeans

- VERSACE Black Jeans Black Jeans Versace cologne - a fragrance for men 1997

- VERSACE Metal Men Metal Jeans Men Versace cologne - a fragrance for men 2001

te dwa ostatnie jak juz wspominalem na str.1 sa prawie niedostepne na necie

a o sklepach mozna zapomniec :wink:

...probowalem wszystkie Versace z tej kolekcji ale tylko niebieski, czarny i metal sa w moim guscie :hi:

do tego stopnia, ze malo kto :whistling: ma taka kolekcje VERSACE METAL Men :decayed:

98by0tvb24hk_t.jpg jc5nhlorwq2h_t.jpg 8odnfzpf8msa_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takiej kolekcji można jedynie pozazdrościć :thumbup1: A swoją drogą to nieładnie się tak chwalić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozne perfumy juz mialem... ulubione dokupuje a co jakis czas wybieram nowosci...

ps. szkoda, ze pewne perfumy nie sa juz produkowane :facepalm:

obecnie moja kolekcja pod codzienne widzi :decayed:

http://images.tinypic.pl/i/00335/114lrrf5kicy_t.jpg http://images.tinypic.pl/i/00335/8gikswlz1sen_t.jpg http://images.tinypic.pl/i/00335/88ppqn26naxa_t.jpg

- Hugo Boss Aqua Elements

- Hugo Boss Element

- Hugo Boss in Motion green

- Tommy Hilfiger Summer LTD edition

- Issey Miyake Sport

- Armani Code Sport

- D&G the one Sport

- D&G 11 La Force

- Calvin Klein Crave

- Roberto Cavalli Just Cavalli blue

- Jacques Bogart Silver Scent

- Adidas Active Bodies ( stary ale jedyny w swoim rodzaju i ciagle dostepny )

- Bruno Banani Time to Play Men ( jak ktos wie gdzie go moge teraz kupic prosze o podpowiedz :hi:) Time to Play Men Bruno Banani cologne - a fragrance for men 2002

- VERSACE Blue Jeans

- VERSACE Black Jeans Black Jeans Versace cologne - a fragrance for men 1997

- VERSACE Metal Men Metal Jeans Men Versace cologne - a fragrance for men 2001

te dwa ostatnie jak juz wspominalem na str.1 sa prawie niedostepne na necie

a o sklepach mozna zapomniec :wink:

...probowalem wszystkie Versace z tej kolekcji ale tylko niebieski, czarny i metal sa w moim guscie :hi:

do tego stopnia, ze malo kto :whistling: ma taka kolekcje VERSACE METAL Men :decayed:

http://images.tinypic.pl/i/00335/98by0tvb24hk_t.jpg http://images.tinypic.pl/i/00335/jc5nhlorwq2h_t.jpg http://images.tinypic.pl/i/00335/8odnfzpf8msa_t.jpg

:shock3: toz to fanatyzm!

...albo to fotka jakiejs meliny :decayed:

Przyznaj sie! Byles na jumie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...