Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pięknie leży na tych kołach :oklasky:

Opublikowano

Jest tłusto!!!!!!:naughty:

Opublikowano

kozak, który pewnie już dawno nadkola stracił :decayed:

Opublikowano

Jest Kocur:kox:

Opublikowano
  • Autor

Nadkola jeszcze całe:D Wiecej stresu jest jak widzę niebieskich:D Bo jesli uparty bedzie to na pewno dowodzik poleci:(

Opublikowano

to nie sa ori lampy US nie ?

Opublikowano
  • Autor

Nie ta sa paski z foli do lamp pomarańczowej:P

Opublikowano
Nie ta sa paski z foli do lamp pomarańczowej:P

Krzysiu, a powiedz jak się jeździ na Airze? wcześniej jeździłeś na ori zawiasie czy był gwint przed AIR'em?

Opublikowano
  • Autor

Wczesniej zwykly ORI zawias:)

Opublikowano
Wczesniej zwykly ORI zawias:)

no i jak na AIrze się lata? nie buja autem, czy coś w tym stylu? czy twardo siedzi w czasie jazdy?

Opublikowano
  • Autor

Nie jest tak sztywno jak na gwincie. Na max podniesieniu jest praktycznie tak jak ori zawias jak ciut nizej to twardziej ale tragedi nie ma:) Autem nie buja:) Chyba ze sie pilotem bawie:P Heh jeszcze w pelni sie sezon nie zaczął a ja juz szukam kola na przyszly:P Co myslicie o felgach VW Interlagos 19" z jakims fajnym dystansem?

Opublikowano
Nie jest tak sztywno jak na gwincie. Na max podniesieniu jest praktycznie tak jak ori zawias jak ciut nizej to twardziej ale tragedi nie ma:) Autem nie buja:) Chyba ze sie pilotem bawie:P Heh jeszcze w pelni sie sezon nie zaczął a ja juz szukam kola na przyszly:P Co myslicie o felgach VW Interlagos 19" z jakims fajnym dystansem?

jak już jest Air Ride to pocisnąć grubo i jakieś 20 cali wsadzić :decayed: od AMG :slina:

Opublikowano
  • Autor

Cos tam sie ruszylo mimo kiepskiej pogody:

-wystrugany panel pod manometry od Airride

-wpadła kiera 3 ramienna skórzana

-odświerzony lakier (na foto widac glinke po zrobieniu tylko jednej strony auta) wszystko recznie bo na mechaniczna brakło czasu i pogody:P

-lusterka w kolorze RS4

No i foto:

c36020130605173252404.th.jpgc36020130606134614765.th.jpgc36020130606122742649.th.jpgc36020130606144744658.th.jpg

Opublikowano

no ładnie wyszło szkoda że ja nie mam tyle czasu żeby coś porobić przy aucie :facepalm:

Opublikowano

Poka bliżej te lustra. Rozumiem, że malowane?

Opublikowano
  • Autor

Tak lakierowane:

c36020130606105322418or.jpg

Opublikowano

No ładne :thumbup1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakaś tam fotka z Vag Eventu. Autko spisało się bezproblemowo. Na resztę czekam:)

79ol.th.jpg

I jeszcze jedno sensowne z Vag Nysa 2013:

d2nh.th.jpg

---------- Post dopisany 04-07-2013 at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 02:50 ----------

Wiocha czy może być?:

vk4x.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.