Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chciales przelozyc wlacznika chromowanego ?:wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam nic do czego moglby pasowac we wnetrzu

Opublikowano

Masz więcej zdjęć na zimowych kołach ? Jakieś zrobione z dość bliskiej odległości ?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie. Ale jak pogoda sie poprawi i ogarne auto to cos pocykam:)

Opublikowano

OK, dzięki :decayed: Przejście z 16" zimówek ( pominąłeś 17" :wink: ) na 18" spowodowane jest chęcią jazdy na dużych kołach także zimą czy planujesz montaż dużych hamulców ?

Opublikowano
  • Autor

Chcialem cos wiekszego na zime i dla wygladu i dla wiekszych hebli. A ze z 17 nie ma nic co mi sie podobalo wybralem 18..

---------- Post dopisany 08-11-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2013 at 21:28 ----------

No to jest jakies foto reszta potem bo troche się pozmieniało:)

DSC_0004.jpg

Opublikowano

Dawaj Krzysiu dawaj, pokazuj co zmajstrowałeś.

Opublikowano

fajnie to wygląda, listwy na duży plus

Opublikowano

obudowy lusterek z czego masz?? to ori sline?

pomarancz w lampach czym zrobiony ? bo to chyba nie obrysy z us

Opublikowano

Lusterka malowane a obrys to folia naklejona o ile dobrze pamiętam. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Obudowy malowane w kolor lusterek RS4 i pokryte matowym bezbarwnym. Listwy ORI S-line ale lakierowalem je sam i nie wyszlo mi to za bardzo na wiosne bedzie lepiej polakierowane. Obrys to zwykla folia do lamp pomaranczowa 2 warstwy, ale szukam lampek US.

A wiec tak, mialem tydz urlopu wiec cos tam pomajstrowałem.

-okleilem na nowo dekory inna folia bo 3m odlazila i bylo widac kanaliki,

-wpadły grzane spryski mgiełkowe,

-wywaliłem uchyt na telefon i zrobilem zaslepki póki nie znajde ładnego tunelu,

-listwy drzwiowe S-line w kolorze,

-dystanse na tył 15mm troszke za duzo 13 bylo by idealne,

-naprawiłem zawias schowka,

-autko w srodku wysprzatne i zmienione dywaniki na gumowe na zime,

I zamowione ida do mnie:

-nowe blendy glosników BOSE

-tłoczek do schowka

I jakies fotki(sorry za plamy na fotelach ale i tak beda inne na wiosne;)

DSC_0006.jpg DSC_0010.jpg DSC_0011.jpg DSC_0014.jpg

DSC_0015.jpg DSC_0017.jpg DSC_0018.jpg DSC_0019.jpg

DSC_0026.jpg DSC_0027.jpg DSC_0033.jpg DSC_0040.jpg

Opublikowano

jest kox :kox::slina:

i to jest zimowy setup, ja bym te felgi u siebie na lato widzial :banan:

Opublikowano

Cos do kalendarza?

Wysłane z Audi

Opublikowano

zbierak tylnej szyby od strony pasażera masz tak poryty czy mi sie wydaje? :decayed: ja tak miałem nówka w aso 99zł :wink:

pięknie sie prezentuje, nie myslales o lampach przód czarnych?

ja chce taki środek :kox: jasna decha wygląda mega

Opublikowano

Ja bym aira na zimę wyciągnął :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Jedrzej juz na jeden miesiac sie dostalem:-p no te zabieraki od strony pasazera mam pofalowane strasznie ale nie przeszkadza mi to az tak bardzo. Lampy beda czarne kwestia czasu:-D A ja chcialbym czarny srodek wlasnie...

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Ja bym aira na zimę wyciągnął :whistling:

A niby dlaczego?

Opublikowano

Kolego jaką folią okleiłeś dekory?? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakims szczotkowanym alu z allegro, wczesniej mialem 3m i byla kicha. Ta kosztowala 60zł a lepiej sie uklada i wyglada jak 3m i bylo jej wiecej... za 3m kawalek 60x100 dalem jakos 170zł chyba juz nie pamietam...

Opublikowano

i 3m kawałek wystarczył na wszystkie dekory??

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

aaa sory myślałem że kupiłeś 3 metry i stąd pytanie :doh::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Folia firmy 3m

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.