Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bedzie klasyczny srebrny z grubym ziarnem. Jednak miedz nie pasuje do niczego w aucie..

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Spy. 320mm na przód

http://s17.postimg.org/f5f1t48ln/1553019_206786599513497_1908321027_n.jpg

Nie montujesz 345mm żeby lepiej wypełnić zimowe 18" ? :whistling:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Myslalem nad 345 ale nie jest mi to potrzebne... Rotory poszly do malowania. Dzis dostalem info ze nowe heble tez juz sie montuja:)

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2014 at 18:49 ----------

Up. Wpadły nowe fotele od A6 C6 półskóra z alkantara, pełna elektryka, pompowanie lędzwi, grzane z siatkami i schowkami, Kanapa tył z poduszkami i McDonaldem. Dzięki Siemian. W zeszłym tygodniu kupiłem przednie lampy ORI USA. Oraz zostały zrobione hamulce. Przód 320mm, tył seria (nowe tarcze, klocki i przewody)

Foto foteli:

DSC_0002.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0010.jpg

Opublikowano

Fotele na zime idealne. W sumie na gorące dni też, bo tak nie grzeje jak od skóry :wink:

Opublikowano

Dzieje się w temacie.

Opublikowano

no baja foteliki czekam aż będą w aucie :wink:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

na bogato :kox:

Opublikowano

Dużo zabawy jest z montażem? przód pasuje p&p?

Opublikowano
  • Autor

Przód P&P. Tył trzeba rezać.

Myśle o dekorach w czarnym piano. Jak myslicie bedzie lepiej niz z alu?

Opublikowano

chyba czarne do twojego koloru tapicerki to tak za ostro, alu chyba pasuje tam idealnie, ewentualnie carbon :naughty:

Opublikowano

Myśle o dekorach w czarnym piano. Jak myslicie bedzie lepiej niz z alu?

w kolor felg:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chyba bede musial okleic na probe moje i wtedy ocenie jak bd ladnie to sie polakieruje w piano. Najlepiej przymierzyl bym ale nikt nie ma:-(

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 12:19 ----------

No to czas na update:

-na chwilke wpadły na przymiarke lampki US:

C360_2014_02_05_14_26_38_780.jpg

-w międzyczasie przerobiłem na próbe moje EU na czarno i wiem ze US tez musza być czarne:)

DSC_0294.jpgDSC_0295.jpgDSC_0296.jpg

-jakies tam foto przedniego hebla:

C360_2014_02_05_14_28_24_053.jpgC360_2014_02_05_14_28_57_274.jpg

-no i wisienka na torcie czyli fotele z A6 C6. Pełna elektryka(wszystko działa:)), mega wygodne, zostało zamocować tylne boki kanapy, obszyc klape podłokietnika i boczki drzwi alkantara pod kolor siedzeń.

DSC_0297.jpgDSC_0298.jpgDSC_0301.jpgDSC_0302.jpgDSC_0306.jpgDSC_0307.jpgDSC_0308.jpg

Opublikowano

Foteliki luksus. :kox: Lakierek się świeci jak psu.....

Ale hebel za mały hehe :grin: i co się stało z dolną ramką grilla?

Opublikowano

elegancko wygląda teraz wnętrze, foteliki pierwsza klasa

Opublikowano
  • Autor

Na grill trzeba wymyslic jakis sposob bo lakier sie luszczy niestety...

Opublikowano

Kupić ori czarny :wink: Ja swojego brudasa nie mogłem doczyścić po trasie do NL i tygodniowym postoju i też znalazłem kilka nowych odprysków na zderzaku :kwasny:

Opublikowano

Może PlastDip?? Fotele super odświeżyły wnętrze :thumbup1: jaką folią oklejałeś dekory chyba kiedyś pisałeś że 3M lipnie się trzymała?? :wink:

Opublikowano
Na grill trzeba wymyslic jakis sposob bo lakier sie luszczy niestety...

Oklej ramkę folią czarny mat:wink:

Opublikowano
  • Autor

Jakas tania z allegro. Myślałem na plastidipem ale chce polysk a nie mat. Spróbuje ściagnąc ten chrom, dac podkład z pistoletu, potem akryl z utwardzaczem i na to klar oczywiscie wszystko pistoletem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.