Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Taka o produkcja od chłopaków z fotoemil.pl



Opublikowano

swietnie wyglada :jerk:

Opublikowano

Czekam na fotki Krzychu :)

Opublikowano

No i fajnie :thumbup1:

Opublikowano

A gdzie jest ten s-line pokazany na filmiku? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spoko jakies foty ogarne niedługo. Miały być na wekend po wykonanej korekcie na lustro i nalożeniu cermiki, ale klocki hamulcowe się postanowiły zesrać ( czyt. odkleiła się okładzina) i to z przodu. Ori klocki niedawno robione...

Opublikowano

Ori czy kupione po okazyjnej cenie

Te w okazyjnej cenie org to nic innego jak klocki klepane przez małe chińskie rączki ... tandeta.

Opublikowano
  • Autor

Kupione na forum. Nie bede robil antyreklamy osobie bo to nie jej wina... Widac hurtownia dala ciala. Juz wymienione jak i oslony przegubow wewnetrznych.

Wpadlo tez nowe kolo na zime. Lopaty RS6. Trzeba tylko dokupic dystans 20mm na tyl.

I szukam jakiego gewintu na zime poniewaz potrzebuje pewnego auta na ten okres..

Opublikowano

Zeszłej zimy miałeś jakieś przygody z airridem ? Co planujesz po Kleemannach ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie mialem ale chce pojezdzic troche normalnie pozatym przod ucieka troche wiec chce to zrobic na cacy. Wole dmuchac na zimne. Po Kleemanach sam niewiem

Opublikowano

Pojedzic normalnie? W takim razie jakie są różnice w jezdzie na air a jedzie na gwincie?

Opublikowano
  • Autor

A takie ze air niejest tak stabilny jak gwint...

Opublikowano

No to dałes mi wiele do myślenia juz w sumie mam zaklepany air od buły. Zaklepałem go myślą ze bedzie twardo i stabilnie a tu prosze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Moze na 4 zaworach jest stabilnie. Bo na dwoch napewno nie bo na zakretach powietrze sie przemieszcza stronami. Ogolnie air nie jest do zapier... po naszych drogach;-)


No i sesja prawdopodobnie ostatnia w tym sezonie i setupie. W weekend prawdopodobnie wpada zawias na springach Weiteca i 18" na zime:(

dsc_0519_zps55a2a10a.jpg

dsc_0528kopia_zps673a4338.jpg

dsc_0513_zps24d59ebe.jpg

dsc_0512_zps48e3c3c8.jpg

Fotor0929162825_zps88e5c842.jpg

dsc_0550_zpsddb3482d.jpg
Opublikowano

3 od dołu - super zdjęcie :thumbup1:

Opublikowano

Co tak szybko kończysz sezon? czy jest chętny na koła?

Opublikowano
  • Autor

Chetnych brak narazie. Ale auto potrzebne do jezdzenia bez stresowego po naszych drogach w okresie zimowym. Pozatym szkoda katowac felgi w deszczowe jesienne dni:-D

Opublikowano

sesja malina 3 fota na tapecie krzychu u mnie zawitala :) ogolnie czekam na foto jak teraz sie prezentuje z pakietem komfort haha

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Krzysiek dzieje się co ?

Opublikowano
  • Autor
Grubych modów narazie nie będzie;P Ostatnio zmodziłem trochę nudne zegary. Wpadły czarne ringi zegarów oraz tarcze w stylu RS4 US z mała podziałką w mph i wskaznikami US. Maly mod a cieszy:)


DSC_0639_Fotor_Fotor.jpg DSC_0640_Fotor_Fotor.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.