Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant LZ5L


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko jakies foty ogarne niedługo. Miały być na wekend po wykonanej korekcie na lustro i nalożeniu cermiki, ale klocki hamulcowe się postanowiły zesrać ( czyt. odkleiła się okładzina) i to z przodu. Ori klocki niedawno robione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori czy kupione po okazyjnej cenie

Te w okazyjnej cenie org to nic innego jak klocki klepane przez małe chińskie rączki ... tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione na forum. Nie bede robil antyreklamy osobie bo to nie jej wina... Widac hurtownia dala ciala. Juz wymienione jak i oslony przegubow wewnetrznych.

Wpadlo tez nowe kolo na zime. Lopaty RS6. Trzeba tylko dokupic dystans 20mm na tyl.

I szukam jakiego gewintu na zime poniewaz potrzebuje pewnego auta na ten okres..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mialem ale chce pojezdzic troche normalnie pozatym przod ucieka troche wiec chce to zrobic na cacy. Wole dmuchac na zimne. Po Kleemanach sam niewiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dałes mi wiele do myślenia juz w sumie mam zaklepany air od buły. Zaklepałem go myślą ze bedzie twardo i stabilnie a tu prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze na 4 zaworach jest stabilnie. Bo na dwoch napewno nie bo na zakretach powietrze sie przemieszcza stronami. Ogolnie air nie jest do zapier... po naszych drogach;-)


No i sesja prawdopodobnie ostatnia w tym sezonie i setupie. W weekend prawdopodobnie wpada zawias na springach Weiteca i 18" na zime:(

dsc_0519_zps55a2a10a.jpg

dsc_0528kopia_zps673a4338.jpg

dsc_0513_zps24d59ebe.jpg

dsc_0512_zps48e3c3c8.jpg

Fotor0929162825_zps88e5c842.jpg

dsc_0550_zpsddb3482d.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnych brak narazie. Ale auto potrzebne do jezdzenia bez stresowego po naszych drogach w okresie zimowym. Pozatym szkoda katowac felgi w deszczowe jesienne dni:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sesja malina 3 fota na tapecie krzychu u mnie zawitala :) ogolnie czekam na foto jak teraz sie prezentuje z pakietem komfort haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubych modów narazie nie będzie;P Ostatnio zmodziłem trochę nudne zegary. Wpadły czarne ringi zegarów oraz tarcze w stylu RS4 US z mała podziałką w mph i wskaznikami US. Maly mod a cieszy:)


DSC_0639_Fotor_Fotor.jpg DSC_0640_Fotor_Fotor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...