Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie zona sie zarazila. Kolejny projekt in progress a3 8p. A a4 bedzie w staticu. Zime jakos przeturlam na 17" avus. A na wiosne zobaczymy co sie bedzie dzialo

Opublikowano

Furka kox, napatrzyć się nie mogę! Pozdrawiam :thumbup1:

Opublikowano

Auto zmienia ostatnio oblicze. Wpadl zawias gwintowany kw v2. Airride idzie na sell. Chyba sie starzeje.

Chyba na odwrót - jak człowiek się starzeje to z gwintu przesiada się dla wygody na airride :)

Jakie A3 8P ?

Edytowane przez carrera369

Opublikowano

Widziałem foty tej A3 na FB świeci się jak psu jajka.

Masz jakieś wieści jak tam twój golf MK2 ? Ja swojego ostatnio widziałem już na zwykłej stali niestety bo ATS podobno ukradli...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Co do golfa ponoc juz ma kolejnego wlasciciela ale niewiem co sie z nim dzieje. Jednak na zime zostaja rs6 18" w kolorze black piano. Troszke sie pozmienia w srodku ale o tym juz niedlugo napisze

Airride sprzedany a ja juz zaopatrzylem sie w nowe felgi. Tym razem 20" 4x10J. Po wstepnej przymiarce nie jest najgorzej wiem ze potrzebny dystans 10mm na przod a z tylem jeszcze zobaczymy. Na foto 15mm.

Fotor_144570943507971.jpg

W wnetrze wpadla nowa podsufitka bo stara postanowila sie odkleic.

Oraz konkretniejszy mod czyli kiera z a8 d3 z MF oraz tempomat.

Fotor_144457904004676.jpg

Teraz czas na mieszek i galke czarna oraz raczke recznego.

Auto obecnie na RS6 18" w czarnym piano. Jak znajde chwile na umycie to podesle fotki.

Edytowane przez kristof91

Opublikowano

10J no niezle :huh::kox: pokaż felge jak wygląda :wink:

Opublikowano

kiera siadła za***iście :) no a felgi wiadomo będzie ogień krzychu co sezon przybywa szerokości aż strach myśleć do będzie dalej :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie robmy wielkich tajemnic. Kolo jak kolo. Mi sie podoba. Moze jakis kolor wpadnie na nie. W planach tez zmiana koloru budy ale co z tego wyjdzie zobaczymy wiosna.

20151024_165112.jpg 20151111_133255.jpg

Opublikowano

Mi też się te koło podoba bardzo dobrze pasuje do b6 ! :thumbup1:

Opublikowano

Masz najlepszy kolor dla B6 Avant - po co zmieniać :)

Opublikowano
  • Autor

Ta chyba najbardziej niewdzieczny. Oczywiscie zmiana koloru bedzie poprzez oklejenie

Opublikowano

nie chciałes ori vossenów? uzywki ten model ladne mozna kupic w fajnej kasie

Opublikowano

felgi fajne;) hamulce takie małe sie zrobiły przy nich :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dominik jakos nie widzialem nic z tego modelu...

Opublikowano

nie chciałes ori vossenów? uzywki ten model ladne mozna kupic w fajnej kasie

Może dlatego że nie występują w rozmiarze 20x10....

Opublikowano

Robi wrażenie :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

hejka koło super wyglada na b6 , sam bym założył szkoda ze kupiłem inne :facepalm:

Opublikowano

Teraz to przy swapie hebli bo bez niego sie nieobejdzie przymierz to u kogos ns zacusk bo sie mozesz zdziwic

Teraz to przy swapie hebli bo bez niego sie nieobejdzie przymierz to u kogos ns zacusk bo sie mozesz zdziwic

Teraz to przy swapie hebli bo bez niego sie nieobejdzie przymierz to u kogos ns zacusk bo sie mozesz zdziwic

Opublikowano

Było i jest nadal konkret czekam na spasy i dalszy etap prac

Opublikowano

Felgi robią robote ;)
Jakie gumy będziesz na to zakładał ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.