Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Avant LZ5L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne A4, pewnie zdobędzie nie jedną nagrodę na zlotach! Powiedz mi gdzie dorwałeś lampy US? Bo jak się chyba zdenerwuję to zamówię na ebayu haha :kox:

Opublikowano
  • Autor

No własnie na ebay-u: znalazłem:P Marcin ma US xenon kpl za 1000zł

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 16:57 ----------

Pierwsza produkcja. Troche slaba ale jest:P

Opublikowano

wiem że każdy ma inną wizję swojego samochodu , ale według mnie tu zdecydowanie brakuje fifek z tyłu

Opublikowano
  • Autor

W domu leza Ultery 90 sciete. Trzeba zamontowac tylko...

Opublikowano
W domu leza Ultery 90 sciete. Trzeba zamontowac tylko...

:git:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic sie nie pisałem ale troszke sie działo:P Audi dostało nowy lakier oprocz dachu i klapy bo w planie US. Przód zderzak na gładko. Grile cale w czarnym piano jak i lusterka. Z tyłu dokładka z 1.8T i koncowki ulter 90. Zostało pomalowac na czarne piano dokladke z cupry, oraz relingi i tylnia listwe. Jakies foto na szybko. Wiecej fot mysle po wekendzie wpadnie.

10462451_1641212742770882_801542983622716278_n.jpg

10477958_701191326584634_9152874198164280480_n.jpg

10502111_1643132775912212_6772737317545968990_n.jpg

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
  • Autor

dsc_06201.jpg

Taki tam jeszcze shot z ostatniej sesji. Niestety nowe fotki dopiero w nastepny wekend:(

Opublikowano

No Krzysztof czekam bo tam się coś działo z tyłu. :wink:

Opublikowano

Pewnie juz to opisywałeś, ale doszukać się nie mogę. Jak zrobiłeś tylne lampy, domyslam się ze pewnie poszla na to folia, chcialbym jakies info, namiary :decayed:

Opublikowano

Dobre rodzinne auto :decayed: nie pogardził bym takim avancikiem :wink: felunek mega mi sie podoba ! Czekam na sesje z niecierpliwością:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pewnie juz to opisywałeś, ale doszukać się nie mogę. Jak zrobiłeś tylne lampy, domyslam się ze pewnie poszla na to folia, chcialbym jakies info, namiary :decayed:

odjazdowenaklejki.pl. folia nacinana(paski) i masz taki efekt. Ale mam troche inna wizje na lampy tylne..

Opublikowano

dostac klape do avanta us to jest wyzwanie :naughty:

Opublikowano

Jak powiada klasyk, wszystko mozna wyrezać :decayed:

Opublikowano

Mam pytanie od czego masz kratki do halogenów ? :wink:

Opublikowano
Pewnie juz to opisywałeś, ale doszukać się nie mogę. Jak zrobiłeś tylne lampy, domyslam się ze pewnie poszla na to folia, chcialbym jakies info, namiary :decayed:

odjazdowenaklejki.pl. folia nacinana(paski) i masz taki efekt. Ale mam troche inna wizje na lampy tylne..

Ile tego zamówić na 2 lampy? Przednie lampy masz zrobione na US też za pomocą folii?

Opublikowano

Przednie lampy z tego co pamiętam sa ori.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja zamowilem 2 arkusze ale jeden wytarczy, przód sa ORI US

Taki szocik z South Elite by Rock'n'Low w Tychach:) Z nowości wpadły pomarańczowe kierunki boczne oraz wejście AUX do RNS-e.

DSCF0094_zps191d40b1.jpg

Opublikowano

Widze ,ze rowniez wyjebales chromowane religni :D Wyglada mega. pzdr

Opublikowano

Podziwiana w sobotę, szkoda że nie udało mi się Ciebie ustrzelić :( Jest kozak!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.