Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaa mianowicie... podlaczylem autko dzisiaj pod vaga i tu takie bledy....

575 - Cisnienie w ukladzie dolotowym przekroczona wartosc kontrolna - BLAD SPORADYCZNY

co do tego o co tu kaman i skad on o tym wie skoro moj AEB nie ma zadnych czujnikow w ukladzie doladowania?

544 - Przekroczona max cisnienie doladowania brak sprzetu/ nie zwiazane ze sprzetem

ogolnie wydaje mi sie ze mam N75 do wymiany boo robi rozne dziwne rzeczy... tak jak np przeladowania... jestem w trakcie zamawianie i montaz MACa....

ale o co chodzi z bledem 575?

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 22:23 ----------

i co zadnych sugesti?

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

:(

Opublikowano

575 to tryb awaryjny, jeden z drugim są powiązane.

Opublikowano
  • Autor

a co moze byc jego powodem?

Opublikowano

Daniel,co było powodem u Ciebie błąd 544? Mam to samo,logów jeszcze nie robiłem,nawet chyba nie da rady,bo powyżej 3500obr/min to tylko szarpanie jest(przy wciśniętym pedale w podłoge)

Opublikowano

n75 zajmuje sie sterowaniem gruszka i klapka wg, gdy niepoprawnie dziala powoduje brak otwierania tej klapki lub opoznienie w jej otwieraniu i wtedy auto przeladowuje, klapka nie upuszcza spalin ktore ida w wiekszej ilosci na wirnik turba, ewentualnie jest to nieszczelność w wezyku idacym od n75 do gruszki turba

ot to cala historyja, kup jakis uzywany n75 lub podmien od kogos i sprawdz

Opublikowano
  • Autor
Daniel,co było powodem u Ciebie błąd 544? Mam to samo,logów jeszcze nie robiłem,nawet chyba nie da rady,bo powyżej 3500obr/min to tylko szarpanie jest(przy wciśniętym pedale w podłoge)

tak jak pisal Piotrek glownie to N75.... gdzies na forum jest jak to diagnozowac..

a teraz wrocmy do tematu... o co chodzi z moim bledem?

Opublikowano

twoj blad tyczy sie wlasnie tego, nie ma czujnika doladowania ale jest w stanie obciac doladowanie w wyniku przeladowania i stad te bledy

Opublikowano
  • Autor

no dobra rozumiem blad o przeladowaniu, a ten o przekroczeniu w ukladzie dolotowym? przerobilem juz temat przeladowan i wiem jak blady z tym zwiazane wygladaja.. ten mam po raz pierwszy...

Opublikowano

zrób logi przynajmniej z bloku 2 25 bo AEB wylicza doładowanie z przpływki, czujnika temperatury w kolektorze i wysterowania n75 .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.