Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana rozrzadu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze to smieszne ale wkoncu chce sie dowiedziec co ile sie wymienia rozrzad mam zrobione 28tys km jedni pisza ze co 30 inni co 50 wiec jak to jest z tymi km???

i jaki zestaw jest najlepszy????

Opublikowano

ja wymieniam co 70 tys

Opublikowano
  • Autor

czyli jeszcze mam czas???:decayed: bo rok temu wymienialam:wink:

Opublikowano
czyli jeszcze mam czas???:decayed: bo rok temu wymienialam:wink:

Jeśli rozrząd był markowy to tak...masz jeszcze czas spokojnie.......

Opublikowano
  • Autor
czyli jeszcze mam czas???:decayed: bo rok temu wymienialam:wink:

Jeśli rozrząd był markowy to tak...masz jeszcze czas spokojnie.......

hehe a skad ja mam wiedziec co mi mechanik wsadzil:kwasny:

a jezeli nie bvyl markowy to czas wymienic????

Opublikowano

Orginalny pasek wedlug ksiazki serwisowej wymienia sie co 120 000km.

Opublikowano
  • Autor

czyli jeszcze zrobie 2 tys i wymienie rozrzad na taki ktory sama kupie :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ja wymieniam w polowie tego co pasek wytrzyma czyli 60 tys. zalezy tez od tego ile sie rocznie robi i wogole

Opublikowano

Nie wiem ile wytrzymuja te inne ale te z ASO zawsze wytrzymuja grubo ponad to co podaje ksiazka (ryzykowalem nie raz:decayed:- ale wtedy caly czas sprawdzalem stan paska i naciagu)

Jak dla mnie - warte swoich pieniedzy.

Opublikowano
  • Autor

heh ja nie mam czasu dawac auta do aso nie jezdze tylko w niedziele i to jest jedyny dzien dla mechanika:decayed:

Opublikowano
ja wymieniam w polowie tego co pasek wytrzyma czyli 60 tys. zalezy tez od tego ile sie rocznie robi i wogole

Przypuszczam ze jakbyc kupil czesci w ASO to bys zaplacil 2 razy drozej, ale tez bys przejechal 2 razy dluzej- czyli finansowo to samo tylko ze wiecej grzebiesz w Aucie :decayed: -ale ile ludzi- tyle rodzajow spedzania wolnego czasu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli zrobie tak ze ku[ie rozrzad w aso a mechanik mi go zalozy jak bede miala wolny czas:wink:

Opublikowano
heh ja nie mam czasu dawac auta do aso nie jezdze tylko w niedziele i to jest jedyny dzien dla mechanika:decayed:

W ASO mozesz kupic czesci i kazac mechanikowi je zalozyc, ale zaznaczyc tez je zeby ci ich nie zwinal. Ale ostatecznie mozesz zalozyc czesci tych samych firm ktore produkuja dla Audi, ale jezeli nie znasz sie to jest duze ryzyko ze kupisz podrobki, ktore nie wytrzymaja ulamka tego co powinny, dlatego napisalem ASO- bo tam cie nikt na podrobki naciagnie. Ostatecznie jeszcze sie ma pewnosc w n.p. InterCarsie.

Na przyklad tak:

Pasek - CONTITECH

Napinacz- INA

Pompa wody - RUVILLE/ SKF

Opublikowano
  • Autor

ponoc u kolegi na forum tez ma sie pewnosc ze podrobek nie ma:wink: jutro do aso zadzwonie i sie dowiem jaka sume zaspiewaja:decayed:

Opublikowano

załamiesz sie

bierz aftermarket, nie warto wrzucac ori

Opublikowano
  • Autor

zalezy jaka kwota u Ciebie to zalamka:wink: zobaczymy jutro jak zadzwonie

Opublikowano

Twoja kasa Twoje zmartwienie

od razu Ci mówie ze to nie ma najmniejszego sensu

Opublikowano
  • Autor

ehhh ale skad mam pewnosc co mi w sklepie sprzedadza????

Opublikowano

Niedawno mialem zalozyc taki zestaw z ASO w niemczech u znajomej i w ASO mowili cos o tym ze tam jest jakis tlumnik drgan ktory by sie zalecalo wymienic, a jest cholernie drogi wiec wychodzilo jakies 200€ za czesci, bez tego tlumika drgan to wychodzilo jakies 120€- ale jej powiedzialem ze z wymiana musi mi 300€ polozyc.

Dodam ze jej tez to bylo za drogo i dala wymienic jakiemus turkowi za 200€, ale cos tam podupcyl i silnik chodzi jak mul- ale to inna historia...

Opublikowano
ehhh ale skad mam pewnosc co mi w sklepie sprzedadza????

a niby co maja Ci sprzedac ? kierunkowskazy do kosy ?

dostaniesz to co zamówisz

pasek Conti albo Gates

rolki INA, SKF lub FAG

jak trzeba od razu pompa i po sprawie

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Niedawno mialem zalozyc taki zestaw z ASO w niemczech u znajomej i w ASO mowili cos o tym ze tam jest jakis tlumnik drgan ktory by sie zalecalo wymienic, a jest cholernie drogi wiec wychodzilo jakies 200€ za czesci, bez tego tlumika drgan to wychodzilo jakies 120€

w 1.6 tego nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.