Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no przestań :wink: załatwione z dobrego źródła :naughty:

Opublikowano
Jak nie ma czym Rafał? jak tak to ja też nie mam czym :grin::wink:

http://s14.postimg.org/4nxb3rwt9/DSC_1204.jpg

jeszcze jeden mod w aucie i mam powiedziane, że będę w nim spał :decayed: myślę lato idzie to nie zmarznę ale chyba nie będę ryzykował :grin:

:polew::polew::polew: ja to graty już karze wysyłać do siostry bo też bym już w aucie spał:grin::grin::grin:

hehe ja przechwytuje kuriera w locie :naughty:

masakro :kox:

Opublikowano
hehe ja przechwytuje kuriera w locie :naughty:

masakro :kox:

co masakro co :decayed:

tym razem odbior wlasny bedzie :naughty::whistling:

Opublikowano
hehe ja przechwytuje kuriera w locie :naughty:

masakro :kox:

co masakro co :decayed:

tym razem odbior wlasny bedzie :naughty::whistling:

:naughty::naughty:

Opublikowano

masakro żeby z hobby trzeba się męczyć :decayed:

kedy będziesz u miszcza ?? :naughty:

Opublikowano
masakro żeby z hobby trzeba się męczyć :decayed:

kedy będziesz u miszcza ?? :naughty:

jak sie ogarnie odpowiednie graty :naughty: ja sie z tym nie mecze a wrecz odwrotnie :wink:

Opublikowano

ja też nie męczę bo to uwielbiam ale żeby strategie dostaw planować wręcz jak napoleon to masakro :wink:

Opublikowano

Edi gała :kox:

Opublikowano
Edi gała :kox:

a co :decayed::kox:

kurcze walcze ostatnio z kierunkiem prawym z przodu pokazuje mi ze przepalona żarówa wyciągam lampę a ona ok wkładami wszystko działa dwa dni spokoju i znowu to samo :facepalm:

Opublikowano

Edytka przeczyść wtyczki pewnie wilgoć gdzieś masz:kwasny:

Opublikowano

pewnie sie smoczek od kierunku skończył:wink: poszukam gdzieś mam:decayed:

Opublikowano
pewnie sie smoczek od kierunku skończył:wink: poszukam gdzieś mam:decayed:

Ja mam ;)

Opublikowano

przestałam już kierunków używać tak mnie to wkur...:grin::facepalm:

ty domin ja jak zajadę to pół auta się odrazu wyreza :grin::facepalm::polew: no i z grillem zajadę :decayed:

---------- Post dopisany 05-05-2013 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 18:35 ----------

lekko odgięłam te blaszki i narazie problem nie wraca mam nadzieje :kwasny::grin:

tym czasem na canpolu

DSC_0016.jpgDSC_0036.jpgDSC_0040.jpg

Opublikowano

co s-line to s-line :kox: na campolu fajnie było :decayed: zwierzęta fajne :grin:

Opublikowano
co s-line to s-line :kox: na campolu fajnie było :decayed: zwierzęta fajne :grin:

wez nic nie mow mojemu daleko do twojej:facepalm::decayed: a no tygrysy lwy i te niebieskie pisanki :facepalm::polew: ma Paweł oko :grin:

Opublikowano
co s-line to s-line :kox: na campolu fajnie było :decayed: zwierzęta fajne :grin:

wez nic nie mow mojemu daleko do twojej:facepalm::decayed: a no tygrysy lwy i te niebieskie pisanki :facepalm::polew: ma Paweł oko :grin:

:grin: było wesoło :wink: oj nie przesadzajmy z tym dalekoooo :wink:

Opublikowano

no dobrze dobrze troszke blizej ale i tak daleko :decayed: ale nic gonie cie :wink:

wesolo jak najbardziej :grin::wink:

Opublikowano

Ty Zośka byś strzeliła jakąś polerkę:decayed:

Opublikowano

wiem wiem trzeba:facepalm:

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 22:02 ----------

miały być nowe felgi ale facet który miał wystawione na sprzedaż dał doopy po całości :facepalm: a juz były zaklepane:rant: mniejsza o to będą inne:wink:

no i będzie moja :banan: i nie tylko ona :kox:

DSC_0043.jpg

Opublikowano

Edytka znaczki s-line brałaś z allegro? jak tak to podrzuć aukcję

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.