Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze będą wyglądać z ciemnym lakierem. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Na Bukowinę bd jechać na nich ?❄️[emoji16]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Raczej nie ;-) nie planowałam :-)

Opublikowano

złoto :naughty: 18 czy 19?

Opublikowano
  • Autor

19 ;-)

Opublikowano

Piękne koło i elegancki kolor , jaka opona przyjdzie na to ? Ranty są czymś zabezpieczone po polerce, czy surowe alu ? Jeśli nie to pamiętaj żeby nie myć ich aktywną pianą ani agresywną chemią bo zrobią się matowo białe. :wink:

Opublikowano

łaaaadny wzór ;) felga z którego modelu?

Opublikowano
  • Autor

Piękne koło i elegancki kolor , jaka opona przyjdzie na to ? Ranty są czymś zabezpieczone po polerce, czy surowe alu ? Jeśli nie to pamiętaj żeby nie myć ich aktywną pianą ani agresywną chemią bo zrobią się matowo białe. :wink:

jak chemia działa to wiem :wink: nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył :huh: tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać ;)

łaaaadny wzór ;) felga z którego modelu?

jak rozmawialiśmy :) to znaczy jak mi powiedziałeś :decayed: z a5 :wink: 9j et 33

Opublikowano

Nowe pantofle no no no palce lizać :kox: Tak ogólnie też zacne wozidło, gratulacje :)

Opublikowano

Witaj!

Piękne te Speedline 19"

Złotko do granatu będzie gitara :D

9x19 ET33 do B6/B7 bez przycierek wejdzie ?

Zawiechę masz gwint?

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Nowe pantofle no no no palce lizać :kox: Tak ogólnie też zacne wozidło, gratulacje :)

dzięki :thumbup1:

Witaj!

Piękne te Speedline 19"

Złotko do granatu będzie gitara :D

9x19 ET33 do B6/B7 bez przycierek wejdzie ?

Zawiechę masz gwint?

Pozdrawiam!

jak narazie 1BE

Opublikowano

Wejdzie :D

Opublikowano

Piękne koło i elegancki kolor , jaka opona przyjdzie na to ? Ranty są czymś zabezpieczone po polerce, czy surowe alu ? Jeśli nie to pamiętaj żeby nie myć ich aktywną pianą ani agresywną chemią bo zrobią się matowo białe. :wink:

jak chemia działa to wiem :wink: nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył :huh: tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać ;)

Ja nie zabezpieczyłem bo nie bardzo jest jak, bo lakierując bezbarwnym lakierem to stracą na połysku aczkolwiek nie wiem jak bardzo. I to chyba jest jedyny sposób... a żeby zmniejszyć ilość brudu to zostaje chyba tylko wosk.

Witaj!

Piękne te Speedline 19"

Złotko do granatu będzie gitara :D

9x19 ET33 do B6/B7 bez przycierek wejdzie ?

Zawiechę masz gwint?

Pozdrawiam!

Nie przytrze, u mnie siedzi ta sama felga z 1be + eibach sportline (-50) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Piękne koło i elegancki kolor , jaka opona przyjdzie na to ? Ranty są czymś zabezpieczone po polerce, czy surowe alu ? Jeśli nie to pamiętaj żeby nie myć ich aktywną pianą ani agresywną chemią bo zrobią się matowo białe. :wink:

jak chemia działa to wiem :wink: nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył :huh: tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać ;)

Ja nie zabezpieczyłem bo nie bardzo jest jak, bo lakierując bezbarwnym lakierem to stracą na połysku aczkolwiek nie wiem jak bardzo. I to chyba jest jedyny sposób... a żeby zmniejszyć ilość brudu to zostaje chyba tylko wosk.

Witaj!

Piękne te Speedline 19"

Złotko do granatu będzie gitara :D

9x19 ET33 do B6/B7 bez przycierek wejdzie ?

Zawiechę masz gwint?

Pozdrawiam!

Nie przytrze, u mnie siedzi ta sama felga z 1be + eibach sportline (-50) :decayed:

Myślałam bardziej o jakimś specyfiku typu wosk, na chwilę obecną nie będę się bawić w lakierowanie

Nie powiem, początkowo był plan zrobić w grafit, ale przy moim lakierze złotka nie wyglądają tak źle ;-)

Opublikowano

Złoto będzie wyglądać bardzo dobrze, sam myślałem o złocie właśnie.To trzeba będzie często czyścić, ale dla takiego wyglądu warto :D Jeszcze tylko obniżyć ciut i będzie idealnie. Czekam z niecierpliwością na foto z przymiarki :wink:

Opublikowano

Piękne koło i elegancki kolor , jaka opona przyjdzie na to ? Ranty są czymś zabezpieczone po polerce, czy surowe alu ? Jeśli nie to pamiętaj żeby nie myć ich aktywną pianą ani agresywną chemią bo zrobią się matowo białe. :wink:

jak chemia działa to wiem :wink: nie powiem ci czy zeszły właściciel je zabezpieczył :huh: tu moje pytanie co polecasz? opony jak narazie zostają te, które są 225/35 - jak coś się zmieni to na pewno dam znać ;)

Ja nie zabezpieczyłem bo nie bardzo jest jak, bo lakierując bezbarwnym lakierem to stracą na połysku aczkolwiek nie wiem jak bardzo. I to chyba jest jedyny sposób... a żeby zmniejszyć ilość brudu to zostaje chyba tylko wosk.

Witaj!

Piękne te Speedline 19"

Złotko do granatu będzie gitara :D

9x19 ET33 do B6/B7 bez przycierek wejdzie ?

Zawiechę masz gwint?

Pozdrawiam!

Nie przytrze, u mnie siedzi ta sama felga z 1be + eibach sportline (-50) :decayed:
Myślałam bardziej o jakimś specyfiku typu wosk, na chwilę obecną nie będę się bawić w lakierowanie

Nie powiem, początkowo był plan zrobić w grafit, ale przy moim lakierze złotka nie wyglądają tak źle ;-)

Ja ci dam grafit :D nie dość ze felgi zgapila to jeszcze kolor :D

Opublikowano
  • Autor

Czekałam na to, aż się odezwiesz :-D hahahaha

Złoto będzie wyglądać bardzo dobrze, sam myślałem o złocie właśnie.To trzeba będzie często czyścić, ale dla takiego wyglądu warto :D Jeszcze tylko obniżyć ciut i będzie idealnie. Czekam z niecierpliwością na foto z przymiarki :wink:

Narazie warunki nie sprzyjają na przymiarke... Felgi już schowane na lepsze czasy ;-)

Niżej owszem, fajna sprawa, ale kurcze nie wjade do żadnego z dwóch garaży...

I szczerze tylko to stopuje, że do tej pory stoi jak stoi:-/

Opublikowano

heh noo ba no to budujemy nowy garaż :D

albo podjazd trza zmienić do garażoof :D

zawsze mówiłem do niebieskiego tylko złote felgi chociaż jakby nie patrzeć Jędrek też ma zarypiście zrobione felasie :D

Opublikowano

Ciekaw jestem jak to się zgra :eusathink: Smaruj to woskiem albo czymś mocniejszym bo będzie co czyścić :naughty:

Opublikowano

Parametry w sam raz. :thumbup1:

Felgi przed założeniem przepolerować i przesmarować powłoką np. Carbon Collective Platinum Wheels. :wink:

Opublikowano
  • Autor

heh noo ba no to budujemy nowy garaż :D

albo podjazd trza zmienić do garażoof :D

zawsze mówiłem do niebieskiego tylko złote felgi chociaż jakby nie patrzeć Jędrek też ma zarypiście zrobione felasie :D

Panie miejsca ni ma :facepalm::grin: pożyjemy zobaczymy co wyjdzie :wink:

Parametry w sam raz. :thumbup1:

Felgi przed założeniem przepolerować i przesmarować powłoką np. Carbon Collective Platinum Wheels. :wink:

dzięki , będzie trzeba podziałać z tym :hi::thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.