Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] by Edyta


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

przy okazji wymiany rozrządu wpadł "grzejnik" na zimę

skąd brane graty do fmicka? :decayed:

Ok już wiem, nie przeczytałem uważnie powyższych komentarzy :facepalm::D

Edytowane przez Zieluu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Was wszystkich poe... jak będziecie tak zapier.. z modami to Was nigdy nie dogonię... :facepalm:

Edyta piknie :jerk: te niebieskie łączniki za zderzakiem zawsze mi się podobały.. może kiedyś :kox:

to ja was gonię :decayed:

Robi sie tutaj coraz ciekawiej :naughty:

Możesz podać namiary na pw gdzie i jakie elementy do montażu FMIC kupiłaś?

pw :wink:

Grubo, grubo :thumbup1:

Oczywiście polecam Turboelitę, co do mocy, to na seryjnych gratach i fmicu myślę, że tak pod 180+ można celować. No kwestia oczywiście sprawności silnika. Robert ma ogarniety temat, więc coś Wam poleci na tyle bezpiecznego, abys silnika nie remontowała :thumbup1:

mój już z nim rozmawiał, wszystko zależy od "kondycji silnika", ale to się okaże już na miejscu u nich :wink: 180 no nie szalejmy :grin: wątpię, że tyle wyda


przy okazji wymiany rozrządu wpadł "grzejnik" na zimę


skąd brane graty do fmicka? :decayed:

Ok już wiem, nie przeczytałem uważnie powyższych komentarzy :facepalm::D

zamawiałam na http://www.baq-garage.pl/, ale i tak bez przeróbek się nie obeszło, wiec chyba badziej się opłaca z fmic.pl zamówić

dzięki za dobre słowo panowie :wink: staram się, staram, żeby było ciekawie :grin:

przy okazji doszło zamknięcie łokcia, jutro montaż, niestety stare nie wytrzymało próby czasu :facepalm:

15a21304da1855bam.jpg

:kox::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Was wszystkich poe... jak będziecie tak zapier.. z modami to Was nigdy nie dogonię... :facepalm:

Edyta piknie :jerk: te niebieskie łączniki za zderzakiem zawsze mi się podobały.. może kiedyś :kox:

to ja was gonię :decayed:

Robi sie tutaj coraz ciekawiej :naughty:

Możesz podać namiary na pw gdzie i jakie elementy do montażu FMIC kupiłaś?

pw :wink:

Grubo, grubo :thumbup1:

Oczywiście polecam Turboelitę, co do mocy, to na seryjnych gratach i fmicu myślę, że tak pod 180+ można celować. No kwestia oczywiście sprawności silnika. Robert ma ogarniety temat, więc coś Wam poleci na tyle bezpiecznego, abys silnika nie remontowała :thumbup1:

mój już z nim rozmawiał, wszystko zależy od "kondycji silnika", ale to się okaże już na miejscu u nich :wink: 180 no nie szalejmy :grin: wątpię, że tyle wyda

przy okazji wymiany rozrządu wpadł "grzejnik" na zimę

skąd brane graty do fmicka? :decayed:

Ok już wiem, nie przeczytałem uważnie powyższych komentarzy :facepalm::D

zamawiałam na http://www.baq-garage.pl/, ale i tak bez przeróbek się nie obeszło, wiec chyba badziej się opłaca z fmic.pl zamówić

dzięki za dobre słowo panowie :wink: staram się, staram, żeby było ciekawie :grin:

przy okazji doszło zamknięcie łokcia, jutro montaż, niestety stare nie wytrzymało próby czasu :facepalm:

15a21304da1855bam.jpg

:kox::hahaha:

Gdzie można dostać takie zamknięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fmic daje ok 10 km. Jeśli zdrowy motor, to na ok. 170+ go zrobia. Czyli z fmic moze 180 byc.

Oczywiście wszystko zależy od kondycji silnika i zdrowego rozsadku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian tu masz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297551-przycisk-podlokietnika-wykonany-z-aluminium/

Fmic daje ok 10 km. Jeśli zdrowy motor, to na ok. 170+ go zrobia. Czyli z fmic moze 180 byc.
Oczywiście wszystko zależy od kondycji silnika i zdrowego rozsadku ;-)

dokładnie :wink: muszę poczekać i zobaczymy co wyjdzie ;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Was wszystkich poe... jak będziecie tak zapier.. z modami to Was nigdy nie dogonię... :facepalm:

Edyta piknie :jerk: te niebieskie łączniki za zderzakiem zawsze mi się podobały.. może kiedyś :kox:

Bielun tutaj nie ma co gonic-trza rezać swoje. A stopień psychozy będzie się pogłębiałcoraz bardziej i bardziej ....... :-).

I like It :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Was wszystkich poe... jak będziecie tak zapier.. z modami to Was nigdy nie dogonię... :facepalm:

Edyta piknie :jerk: te niebieskie łączniki za zderzakiem zawsze mi się podobały.. może kiedyś :kox:

Bielun tutaj nie ma co gonic-trza rezać swoje. A stopień psychozy będzie się pogłębiałcoraz bardziej i bardziej ....... :-).

I like It :dancing:

Rezam cały czas ..nie ma opierda...ania . A jesli chodzi o stopien psychozy to ja juz jestem na extreme :) ale jak widze ze tu sie reza fmic, tam q a jeszcze gdzie indziej webasto to łapie doła...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam marudzicie fmic zakładał mi wlasciciel tego corka, i wychodzac od niego z garazu to dopiero sie ma planow i psychika juz nie ta ee3023ece1b9c32cb049868e936b5ecb.jpg

Edytowane przez Edyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to ma jeszcze, ten znajomka stoi juz trzy lata w garazu, na przyszly sezon chce nim wyjechac jednak nie ma to jak vrka

Edytowane przez Edyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myche i leetveen-a to musieli kiedys kosmici porwac.nie dosyć ze pomysly w glowie maja mocne to do tego potrafią je jeszcze zrealizowac.

Edytowane przez jaccov6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myche i leetveen-a to musieli kiedys kosmici porwac.nie dosyć ze pomysly w glowie maja mocne to do tego potrafią je jeszcze zrealizowac.

:grin::decayed::wink: jak wiesz tu w bytowie wiecej takich :naughty: idealne towarzystwo na imprezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam dobrze "rynek" bytowski to jest tam najwieksze skupisko fałweji i druciarstwa :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam dobrze "rynek" bytowski to jest tam najwieksze skupisko fałweji i druciarstwa :polew: :polew: :polew:

to chyba już nie znasz dobrze :decayed: oczywiście nie mówię tu o "bytowskiej młodzieży jeżdżącej czym popadnie" czyt. tajuningach itp :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj , naprawdę zadbane Audi :) oglądając twój wątek spodobały mi się blendy do lusterek podświetlane :thumbup1: powiedz proszę gdzie kupiłaś i czy są jakieś problemy z montażem? i oczywiście cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa z c6, podchodzą p&p, musisz sobie tylko przewód pociągnąć do clh czy lampek w drzwiach - jak wolisz, jak sobie te blendy do lusterka przyłożysz to będziesz widział gdzie musisz je dociąć trochę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...