Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

B5 Igo ładnie zapiertala :slina::slina: Ciekawe ile on tam ma i ile to waży :kox: Ciekawe czy jakbym 240 zrobił to bym miał szanse :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja jest lżejsza 240ps i raczej ścigniesz Piotrka,stosunek mocy do masy jest istotny :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on, z tego co wiem, to ma nieźle odchudzone to b5 :kox: A w seryjnych wagach jest tylko 100kg różnicy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle :decayed: Większy ic nie zaszkodzi. Lepiej większy niż jak miałby być za mały :naughty: A i tak będę rezał minimum 220 ps :wink: Na razie będzie około 195-200 i ponad 400NM.

Większy nie oznacza wydajniejszy... głupotą jest walić duży i zakrywać do zderzakiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię przecież, że kupiłem taniej niż dałbym za 180, więc co za różnica :facepalm: A poza tym pytałem kilku osób na a3 forum z takimi mocami i mówili żebym brał 230..

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 21:22 ----------

Mała zapowiedź :banan: Na razie to nie wygląda, ale będzie dobrze :kox::kox:

2013_05_25_15_04_36.jpg

2013_05_25_15_04_52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia nie leżała na a3, a ta będzie dobra :wink: A jak nie to sprzedam, bo mam już na nie kupca jak coś :grin: Poza tym felga pójdzie w polerkę, jeśli zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia nie leżała na a3, a ta będzie dobra :wink: A jak nie to sprzedam, bo mam już na nie kupca jak coś :grin: Poza tym felga pójdzie w polerkę, jeśli zostanie :wink:

Pewnie ważne aby tobie się podobała, dobrze że wszyscy nie mają takiego samego gustu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo brzydka felga. Poprzednia o wiele lepsza:wink:

Ooo tak mi mów:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma, a powiedz, bardzo źle się jeździ na 19"? Kupiłbym 19", bo cały czas są w dobrej cenie, ale nie wiem czy da radę na tym jeździć :kwasny: A te najwyżej pójdą dalej, bo specjalnie nawet opon nie założyłem jeszcze, bo cały czas nie dają mi spać te 19", a na te mam kupca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się te koła nie podobają. ale ważne, że to Tobie się podoba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma, a powiedz, bardzo źle się jeździ na 19"? Kupiłbym 19", bo cały czas są w dobrej cenie, ale nie wiem czy da radę na tym jeździć :kwasny: A te najwyżej pójdą dalej, bo specjalnie nawet opon nie założyłem jeszcze, bo cały czas nie dają mi spać te 19", a na te mam kupca :kwasny:

Ja nie czuję różnicy w stosunku do 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czuję różnicę na 19stkach. BTW za***iście mi się podoba o koło z lexa, siądzie w chuuu na A3 :wink: jaki to jest rozstaw? zmyj ptasią kupę z lampy :grin:

5x114,3 :wink: Też jestem zdania, że z oponami i na glebie zacznie to wyglądać. Zawsze mogę sprzedać :decayed:

5541022927_0d909df20a_b.jpg

Odkąd zobaczyłem to foto to robią mnie te felgi strasznie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoz oponę i będziesz widział. Jakie gdybanie jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero za tydzień, bo jutro wyjeżdżam, a gość nie wysłał mi wszystkich nakrętek do przykręcenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, ale na tym golfie jaka gleba i jaki poler amelinium :decayed: możesz odkręcić od koła ten "talerz" ? wygląda jakby na te śruby był przykręcony :kox:

Mogę, wtedy mam normalną felgę z 5-cioma ramionami :naughty: Moje pójdą całe w poler jak na tym golfie :kox: Teraz mam nisko, a jak wrzucę 215/35 to już masakra będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz lampę obsraną :grin:

Umyję auto dopiero jak będzie felga, bo tak to nie mam motywacji i przede wszystkim czasu :decayed: Najpierw kupię jeszcze kosmetyki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...