Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam mieszane uczucia już z tym tyłem... Mam do wzięcia zderzak z s3 za 180 z wysyłką, ale bez blendy... Zastanawiam się czy dałoby radę ogarnąć jakoś tą blendę... Ogólnie to w piątek wreszcie będzie rezanie, bo mam kilka rzeczy do zrobienia, a w końcu będzie czas :whistling: Duperele, typu wymiana postojówek, termostat, lotkę przykleję i muszę ogarnąć drganie jakiegoś plastiku z prawej strony, bo mnie już wkurza :facepalm: Obstawiam, że rura od IC się obija, bo mam to odkąd ją poprawiałem, ale zobaczymy :naughty:

nie wiem jak u Ciebie ale z termostatem to jest niezla zabawa przynajmniej u mnie - dojscie paskudne...

lotke by dobrze przykleic to tez dobra chwila

postojowki moment - co kupiles?

mysleliscie Pany by do szeryfa napisac by cos na ksztalt c6 rulez z a3 zrobic?

coraz wiecej a3 na forum :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dobry pomysł z tym podforum :kox::kox::kox: Popieram :banan: Termostat w miarę szybko idzie, ale fakt, tragiczny dostęp. Postoje raczej ładuje zwykły żółtki, ledy i tak się spalą :decayed: A ciężko mi dobrać pod kolor zenka, bo zawsze zbyt niebieskie są... Poza tym mam straszną biedę wyciągnąć te ledowe postojówki, które się spaliły :grin: Miałem już jedno podejście, szarpałem i nic :decayed: Ty lotkę w swojej masz? Umknęło mi, a zastanawiam się czy tak ma być, że delikatnie nie dochodzi do końca po bokach...

Opublikowano

A ja poprosze Hugo o podforum seata:grin:

Opublikowano
  • Autor

:polew::polew::polew:

A tak serio to mi się pomysł bardzo podoba, myśl nad nazwą i pisz do Szefunia:banan::banan:

Opublikowano

Masz lotke masz... no nie dochodzi niestety :/

to co rzezbimy aczy batalion? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Rzeźbimy :kox::kox::kox: Ściągnie się może kilka osób z a3-clubu. Tylko nazwa, nazwa Panie. Unikatowa :decayed:

Opublikowano

co do nazwy to sie zbierze sie wszytkie mozgi i sie wyrzezbi ;)

Opublikowano
  • Autor

No to coś roboczo musi być, a potem pomyślimy :wink:

Opublikowano

A3 masters :naughty:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Albo A3 league :decayed: albo A3 rozkurwiatorzy :decayed::banan:

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

league byloby fajne takie sprzymierzenie :decayed:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:41 ----------

A3 company :decayed: dżizas ide spać, teraz nie zasne

Opublikowano
  • Autor

Kurde, nadal szukam gwintu.. Bieda straszna... :kwasny:

Opublikowano

Jakbyś znalazł 2 to daj znać:decayed:

Opublikowano

Ja sie grzecznie pytam gdzie sa foty lotki? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma czego fotografować :grin:

Opublikowano

Dawaj dawaj nie marudz :kox:

Opublikowano

Powinno byc ok:kox:

2e7eb4728f01.jpg

Opublikowano
  • Autor
:slina: Na gwincie będzie super :kox: Dystanse już poleciały, smsem będziesz miał powiadomienie, jutro raczej będą :banan:
Opublikowano

To co Duds teraz flaty? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na razie szukam 5x100 skoro poszły z dystansami :wink:

Opublikowano

5x100 jest lipa niestety :kwasny: ale szukaj szukaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.