Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi 19-ski i opony 225/35


Kuna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Podejdzie to do a4 b6? Oznaczenie felgi: 8jx19 h2 et35

Zastanawiam się do tego jaka oponka 225/35 lub 40 czy 215/35 lub 40. Ma ktoś może zdjęcia jak wygląda to na a4, jak bardzo wystaje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dorwać 215/35 - a ma ktoś foty jak to bedzie wyglądać? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dorwać 215/35 - a ma ktoś foty jak to bedzie wyglądać? :whistling:

A gwint włożysz? bo jak nie będzie dobrej gleby to będzie kupa, w sumie i tak będzie bez szału bo felga ma tylko 8'' szerokości, opona minimum 225/35 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Podejdzie to do a4 b6? Oznaczenie felgi: 8jx19 h2 et35

Zastanawiam się do tego jaka oponka 225/35 lub 40 czy 215/35 lub 40. Ma ktoś może zdjęcia jak wygląda to na a4, jak bardzo wystaje :naughty:

Ni Ci nie będzie wystawać ja mam fele 19`9J i zarzucam gumy 225:kox: za obrys auta przy 8J nie ma szans nic wystawać:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - gwint też będzie, albo stała gleba :decayed: - tylko wiesz auto jest w ciągłej eksploatacji - innego nie mam i też nie mogę sobie pozwolić aby szurał osłoną :whistling::decayed: Wszystko w miare rozsądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 8j 225 będzie git i tylko 35 bo przy 40 cała srednica koła z opona będzie za duża i moze szukać o nadkole jak auto podskoczy na dziurze

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Przy 215 to moze byc fela równo z opona, tylko nie kup opon z oznaczeniem xl bo fela Ci sieschowa w opone. Ja będę u siebie zakładał gumaki 225/35/19 przy felgach 9,5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się tego obawiam że będzie obcierać hmm :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 8j 225 będzie git i tylko 35 bo przy 40 cała srednica koła z opona będzie za duża i moze szukać o nadkole jak auto podskoczy na dziurze

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

Przy 215 to moze byc fela równo z opona, tylko nie kup opon z oznaczeniem xl bo fela Ci sieschowa w opone. Ja będę u siebie zakładał gumaki 225/35/19 przy felgach 9,5J

Ale nie mieszkasz w PL:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas to 19-stki są dla większości nie osiągalne, tym bardziej mieszkając na ślasku (dziury, dziury, dziury) Ale czego się nie robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna, ja też nie mało jeżdżę, mieszkam na zadupiu i już 3 rok jeżdżę na 19'' i sporej glebie, więc dla chcącego nic trudnego, a jak zapakujesz 19'' to auto się podniesie bo nie będzie występowało "uginanie" opony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna, ja też nie mało jeżdżę, mieszkam na zadupiu i już 3 rok jeżdżę na 19'' i sporej glebie, więc dla chcącego nic trudnego, a jak zapakujesz 19'' to auto się podniesie bo nie będzie występowało "uginanie" opony :wink:

Pucek jak się ma Twoje zawieszenie przy tej 19' ? Bratowe a6 na feldze 19' (opona 255/35) zrobiło około 30-40tys km po PL od momentu sprowadzenia z niemcowni, dzisiaj mała rundka po dzielni tym autem i niestety słychać już pierwsze objawy zmęczenia zawiasu z przodu...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuna, ja też nie mało jeżdżę, mieszkam na zadupiu i już 3 rok jeżdżę na 19'' i sporej glebie, więc dla chcącego nic trudnego, a jak zapakujesz 19'' to auto się podniesie bo nie będzie występowało "uginanie" opony :wink:

Pucek jak się ma Twoje zawieszenie przy tej 19' ? Bratowe a6 na feldze 19' (opona 255/35) zrobiło około 30-40tys km po PL od momentu sprowadzenia z niemcowni, dzisiaj mała rundka po dzielni tym autem i niestety słychać już pierwsze objawy zmęczenia zawiasu z przodu...:kwasny:

Właśnie popatrzyłem do "zeszytu" i w tym momencie mam przejechane prawie 40tyś km na komplecie lemfordera, przed wymianą siedziało ori OOOO i zrobiłem na 18-19'' 37tyś km więc nie jest źle, dodam tylko że tej zimy bujam się na seryjnym zawiasie i 15'' :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zapakuje bagażnik + 5 pasażerów nie będzie tarło przy zawiasie -40? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu piszecie jeden ma takie paramen\try drugi takie ale wszystkich którę są ważne nie opisujecie:facepalm: Ważna jest wysokość i szerość felgi do tego ET no i jeszcze jakie jest zawieszenie. Kuna wrzucę foto w sobotę bo zostawiłem felgi do prostowania:facepalm: jak 225/35 leży na 9 calowej feldze ale jak widziałem już wstępnie jest dobrze:good: Fakt uważać na krawężniki trzeba będzie ale da się jeździć:wink:(chyba:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo zobaczycie u mnie jak wygląda 225/35/19 na feldze 9,5J:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...