Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba. Poszukuję latarki LED do samochodu do maks 30 zł. Jaką polecacie?


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko to wyjdzie mnie ok. 100 zł za wszystko... i jeszcze przesyłka z USA, a ja szukam latarki do 30 zł i w PL :hi:. Zamieściłem 6 latarek LED, które według mnie są warte uwagi, ale nie jestem 100% pewny na którą się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie znajdę taki dobry sklep w Krakowie? :mysli:

Takiej latarki nie kupię w Castoramie? Leroy Merlin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj takiego szajsu... porzadne ledy sa drogie! ja mam u siebie w aucie coś takiego:

LATARKA CZOŁOWA ENERGIZER HEADLIGHT 3 LED + Bat (3018181582) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

po pierwsze ręce masz wolne (co przy zmianie koła w nocy ma znaczenie jak jestes sam :wink: ) a po drugie jest w miarę niezla jakość. ale jak mozesz wydac wiecej to kup taka wersje z 5 diodami - mam w domu i jest lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w castoramie 9 led 20 zeta. Aluminiowa, całkiem fajnie świeci, ale światło rozproszone. Natomiast brat ma też alu, na pojedynczej diodzie SMD i ta bardzo ładnie świeci. Spokojnie gdzieś na 30 metrów światłem w miarę skupionym i nie ma żadnych soczewek itp.

Aha do tego akumulatorki AAA i masz fajny zestaw. Na bank spokojnie w jakimś markecie znajdziesz taką lampeczkę.

Brat ma chyba dokładnie taką

Bateryjna latarka LED mocna aluminiowa konstrukcja (2974882291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz w swoim mieście sklep lidl to tam są latarki po 50zł z jedną diodą i są ok jak za te pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze latarki 160 m. zasięg. cena 40 zł. Na 3 małe paluszki R03. Firmy emos. Jak coś to na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś latareczki do 100 zł na LEDzie, poleci ktoś coś?

LATARKA CREE LED UltraFire XML-T6 1800 LM PROMOCJA (3580234073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie cuś znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że najlepsze latarki (oczywiście z tych tanich) są na akumlatorach 18650. Kiedyś mi się udało za 20zł wylicytować taką Latarka SWAT Wodoszczelna LED Najlepsza CREE LED (3538320339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zrobiona jest bardzo solidnie i daje naprawdę mocne światło jak na tak niską cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...