Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Juziowe a4 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
radimm chodzi mi o pomarańczowy zwykły jak pomarańcza:decayed: i jak możesz to grill też w ten kolorek i sciema szybek przydała by się

juziu.jpg

:decayed:

coś postaram się zrobić :wink:

Opublikowano
  • Autor

junior tdi moim zdaniem ten czerwony za ciemny jest do czarnego kolorku:wink: albo pomarańcza albo polerka u mnie wchodzi w gre:wink:

ale dzieki za rade:hi:

Opublikowano

ten kolor kół nie pasuje, ogólnie furka mocno odmłodzona

może zderzaki s4 na tył?

polecam :naughty:

Opublikowano

image.jpg

jest pomarańczowy :wink:

Opublikowano

zakładasz tą felge w 19 calach ? bo na zdjęciu jest 19 cali

Opublikowano
  • Autor
zakładasz tą felge w 19 calach ? bo na zdjęciu jest 19 cali

nie felga będzie w 18 calach:decayed:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

Dorzuciłbym jedynie polifty na tył, konsolę poliftową i FISa :thumbup1: Poza tym git :naughty: Pokaż nowe fele, bo te tragiczne :whistling:

polifty z tyłu już od tak dawna są ze zapomniałem o nich napisać:grin:

tak z tyłu wygląda

DSC_1028.jpg

---------- Post dopisany 25-02-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2013 at 22:31 ----------

Pany jak zaciski też pomaluje w pomarańcze to nie będzie lipa?

Opublikowano

jak dasz alusy w pomarancz to zaciski dalbym czarne co by sie nie zlewaly pomaranczowe z kolem

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

wpadł wydeszek końcowy eisenmann-a i powiem że jest super efekt jak na R4, wcześniej miałem wycięty śrdkowy Tłumik i seryjny końcowy ale po zamontowaniu eisenmann-a na taki przelocie to łeb rozrywało w środku i na zewnątrz też:grin: ale jak zamontowałem śrokdowy to teraz jaet naprawde miodzio:wink: w środku cicho i zaczyna odzywać sie jak przepystnica w pełni otwarta. poztym auto wkońcu po korekcie i na hamowni wypluło tylko 213km bo odme miałem całą rozj.... i nie dość że nieszczelonść powodowała to i stukowe ale już wszystko ogarnięte więc myśle że około 220-230km jest:decayed: Foty wydeszku dodam jutro

Opublikowano

atrapę masz ori, czy podjeba?:wink:

Opublikowano
  • Autor

chinol:decayed:

Opublikowano

pytam, bo też chce zakupić, a nie jestem przekonany :decayed:

Opublikowano

fajna żmija :decayed::decayed::decayed::decayed:

gratki wyniku :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
pytam, bo też chce zakupić, a nie jestem przekonany :decayed:

mi tam odpowiada, wiadomo różni się od ori ale jak ktos nie orientuje się w tamacie to dla niego różnicy nie ma a różnica w cenie to kosmos:wink:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

fajna żmija :decayed::decayed::decayed::decayed:

gratki wyniku :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

dzęki:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.