Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] S-LINE 3.0 tdi quattro, 6 manual, bose, RNS-E


Tommy Gun

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka sweet foci zgodnie z obietnicą :)

489434c3da201ebbmed.jpg 81427abce3bdc941med.jpg 30a70d1d4ffa611dmed.jpg 70310a6a664c2712med.jpg 259e4e232ab25023med.jpg d9871069af0e7bafmed.jpg

Nie sugerujcie się tablicami, gdyż dopiero w przyszłym tygodniu auto będzie przerejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej 17-tki od S-line a najlepiej gdyby udało się dorwać 18-tki. Obecne felgi muszą pójść do renowacji i są zdecydowanie za małe do tego auta.

Ktoś wiedział co zabrać przed sprzedażą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby właściciel nie skrzywdził jej zbyt małymi felgami :naughty:

Dzisiaj rozbawiła mnie jedna rzecz przy wymianie filtra powietrza - przepływomierz ze znaczkami OOOO/VW Hitachi Made In Japan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam stan zewnętrzny auta? Widziałem, że długo stało na allegro za niezłą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden błotnik był robiony, o czym sprzedający mnie uprzedził. Faktycznie miernik lakieru potwierdził to. W jednym miejscu z tyłu jest mały odprysk lakieru co wymaga interwencji plus jedno głębsze zarysowanie. Dodatkowo widać że ktoś jeździł na myjnie automatyczne gdyż są ślady po szczotkach. To chyba tyle, ogólnie nie jest źle, czy to na progach czy drzwiach nie widać ognisk korozji. Na pozostałych elementach nie ma śladu napraw ani uszkodzeń ;)

Pamiętasz za jaką cenę było wystawione auto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej stała chyba koło 3-4 msc. wystawiona przez os. prywatną to z tego co pamiętam, była koło 1k zł taniej niż przez autoemocion (jeżeli dobrze pamiętam nazwę komisu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na autoemocion poprzednia cena wynosiła 40 900,00 z trzyletnią gwarancją.

To już wiem dlaczego po odpaleniu wydmuchało wodę z wydechu i która była pod korkiem. Po trasie wszystko zniknęło :).

Po tych kilku dniach auto spisuje się rewelacyjnie, nie ma problemów z odpalaniem czy jakimś kopceniem, z silnika pod odpaleniu nie dobiega żaden hałas. Jedynie czasami przycina się klapka nawiewu od strony kierowcy ale i to zostanie ogarnięte z czasem. Po wizycie na warsztacie, wyszło że nie ma żadnych luzów w zawieszeniu, wszystko w oryginale, sprawność amorków przód 65% tył 76%, zbieżność prawidłowa. Nie ma wycieków oleju ani innych podejrzanych rzeczy.

Dzisiaj B7 zostało przerejestrowane + reszta formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjnosci :good: Co do sugestii rezania i modów ta na pewno samo przyjdzie jak obejrzysz kilka wątków w tym dziale. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie polecam wątek tego Pana wyżej. :kox:

Już zdążyłem zauważyć autko kolegi akjam - jest bajeczne :kox: Jak zobaczyłem 18-tki i to jeszcze w takim stanie to sobie usiadłem.

Po kodach wyposażenia wyczytałem że seryjnie były u nas 17-tki ale oczywiście ktoś je zabrał. Zapewne krążą teraz po allegro w przedziale 1,5 - 2 tys...

---------- Post dopisany 28-02-2013 at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2013 at 07:45 ----------

Dzisiaj kupione 17-tki S-line. Trzeba było odzyskać to co ktoś przygarnął...

I przy okazji muszę się wybrać do okulisty - auto ma jednak czarną podsufitkę.

Rozpracowałem także światła do jazdy dziennej :naughty:. Miło jest każdego dnia, odkrywać kolejne gadżety w nowym nabytku.

389452d007554e11med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalczego nie 18ki? :wink4: Co do pomysłów i pomocy jakbyś czegoś potrzebował to pytaj śmiało i zapraszam do czerpania pomysłów z mojego wątku. :good:

Szczególnie polecam wątek tego Pana wyżej. :kox:
:hi::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieliśmy zostawić nieco funduszy jak coś się s..... :kox: W sumie trafiły się niedaleko stąd taka decyzja.

Zastanawiam się tylko czy nie dać dystansów żeby kółka lekko wystawały (et 43). Chcę aby autko które zawiezie do ślubu mnie i moja przyszłą żonę wyglądało pięknie i agresywnie.

Akjam, przerabiam Twój wątek w wolnych chwilach w pracy, także mam na uwadze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 18ki miałem S-Line i też ET43 - dystans na tyle 12mm na stronę H&R. :good:

Różnica widoczna. :wink4:

699223d38a523e94med.jpg34f10aa651ca1f2amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Akjam - już wiem co muszę zamówić w następnej kolejności :naughty:

Widziałem raz gościa w A4 B6 który miał jakieś koślawe ET - koła były cholernie schowane i wyglądało to obrzydliwie. Gorzej niż na 15-tkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko małe, czy manual nie ma za krótkich przełożeń względem mocy tego auta?

6 lat temu kolega z niemiec przyciągnął kombi po abt(ciekawe czy jest gdzieś na forach), miałem przyjemność pojeżdzić i wydawało mi się że często trzeba było wachlować.

Myślę o kupnie, i podpytuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przełożeniami faktycznie - trzeba trochę pomachać.

Ostatnio założyłem ori ledy nad tablicę rejestracyjną - ładnie pięknie ale niestety, tak jak mówiliście wyskakuje błąd spalonej żarówki. W czwartek elektryk ma się tym zająć i myślę że będzie ok.

Przy okazji zamówiłem kosmetyki renomowanych firm (m.in Meguiars) oraz materiały do pielęgnacji autka. Na forum ktoś polecał stronkę MX NOWICKI oferuje kosmetyki samochodowe, zaprawki lakiernicze, pasty polerskie, lakiery samochodowe i akcesoria do auto detailingu toteż skusiłem się.

Lekką ręką poszło ponad 200 zł, ale liczę na wzorowy efekt:

- ValetPRO glinka Yellow Poly 100g

- Meguiar's Ultimate Quik Wax

- Poorboy's World Deluxe Mega Plush Green 40x40

- Chemical Guys Vanilla Scent Air Freshener

- Meguiar's Soft Foam Applicator Pad aplikator piankowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...