Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!


franio

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mała wścieklizna jak widac na fotkach jest śliczna i Nie wyobrażam sobie zmiany marki :audi: na jakieś inne " samochody".

Piszcie pytajcie, jeżdźę od pół roku, ale to niepierwsze audi :evil:

cholera mac the end!

Postanowiłem wrzucić, ku przestrodze i informacyjnie, po prostu życie i twórczość...

zdjcie091h.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie095v.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie095v.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie096q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pamiątka "oooo" airbag:

zdjcie0107n.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładna furka, ale po tytule tematu myślałem że urodziło ci się dziecko, :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście byłem pewien że nikt sie tak nie zna na markach samochodów jak owe klaksoniary :kox::polew: :polew: Pozdro dla Audiznawców hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :th: Tylko nie psuj jej jakimś obciachowym tiuningiem.Autko somo w sobie jest piękne.

Właśnie zastanawiałem się nad kupnem takiego autka z takim motorem,ale wyszło inaczej.Co nie oznacza,że żałuję wyboru.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka thumbup1 Tylko nie psuj jej jakimś obciachowym tiuningiem.Autko somo w sobie jest piękne.

Właśnie zastanawiałem się nad kupnem takiego autka z takim motorem,ale wyszło inaczej.Co nie oznacza,że żałuję wyboru.

Pozdrawiam smiley

nawet nie zamierzam, a co do Twojego wyboru 2,8 chyba lepiej hasa i nie trzeba martwić się o turbo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, mnie urzekł silnik :evil: i środeczek, zresztą podstawa to auto czyste i zadbane :a4fan:[br]Dopisany: 12 Październik 2008, 13:38_________________________________________________nowe foty, po bliskim spotkaniu 3go stopnia :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...