Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B6 BFB] czarny sedan QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Chciałem przedstawić Wam kolejną w rodzinie Audi :) Jest to A4 B6 BFB 1.8 T QUATTRO. Zawsze chciałem mieć taką no i w końcu się udało. Auto jest z polskiego salonu, jestem 3 właścicielem, było serwisowane w Audi.

Dane:

rok prod. 2002 ( pierwsza rejestracja w 2003)

moc 163 KM

przebieg 116 000

Wyposażenie:

4 x el. szyby

el. lusterka

klima

radio oryginalne

napęd QUATTRO

lusterko fotochromatyczne

instalacja gazowa BRC założona w 2011

W planach są mody oczywiście ale narazie trochę się zapożyczyłem. Mam nadzieję że będzie mi dobrze służyć.

Z takich bieżących rzeczy to poprzedni właściciel wymienił na jesień wszystkie filtry i płyny, tarcze i klocki przód tył oraz przednie zawieszenie.

Muszę wyprać tapicerkę bo troszkę jest zabrudzona, ale to kosmetyka.

A teraz kilka zdjęć, sorki że trochę niewyraźne ale teraz taka aura:( poprawi się pogoda, będą lepsze:)

P1020647.jpg

P1020648.jpg

P1020649.jpg

P1020650.jpg

P1020651.jpg

P1020652.jpg

Opublikowano

Miło zobaczyć kolejnego zwolennika B6 :)

Opublikowano

Quattro:thumbup1: Sedan:thumbup1: 1.8T:thumbup1:

dobra baza na mocnego zapierdalacza:decayed:

Opublikowano

Q :kox: Niżej by się przydało...:wink: Ogólnie bardzo ładna! Bezawaryjności. :good:

Opublikowano

fajnie ze sedan :decayed:

Opublikowano

ale szary środek :P

Opublikowano

plus za silniczek i quattro :wink::wink::wink:

powodzenia w rezaniu bo dluga droga przed Toba :)

Opublikowano
  • Autor
plus za silniczek i quattro :wink::wink::wink:

powodzenia w rezaniu bo dluga droga przed Toba :)

wiem wiem, sztuka wymaga poświęceń:) ale będę coś dział:D

Julek mi sie podoba szary:)

a tutaj trochę lepsze zdjęcie:

P1020660.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

i co tam Arni? Działasz coś przy "małyszu"?

Opublikowano
  • Autor

no narazie brak kasy i czasu niestety:( ale coś będę modził na wiosnę, może coś z wydechem i pssssst :D A Ty jak znalazłeś coś? bo patrzyłem ostatnio na aledrogo i lipa trochę

Opublikowano

fajny sedan, no i QUATTRO teraz się przydaje ;)

Opublikowano
no narazie brak kasy i czasu niestety:( ale coś będę modził na wiosnę, może coś z wydechem i pssssst :D A Ty jak znalazłeś coś? bo patrzyłem ostatnio na aledrogo i lipa trochę

znalazłem :)

Opublikowano

Fajna, niech Ci służy!!! zazdroszcze Q :naughty:

Opublikowano

Ładna baza ale środek troszke zaniedbany. Duży plus za quattro :banan:

Ale co do przebiegu to podszedłbym z dużym zapasem bo moja B6 miała 286 tysiecy i kiera, lewarek zmiany biegów i klimatronik były nietknięte a u ciebie to wyglada jakby na szafie było conajmniej 500 tysiaków :kox:

Opublikowano
Ładna baza ale środek troszke zaniedbany. Duży plus za quattro zajechana :banan:

Ale co do przebiegu to podszedłbym z dużym zapasem bo moja B6 miała 286 tysiecy i kiera, lewarek zmiany biegów i klimatronik były nietknięte a u ciebie to wyglada jakby na szafie było conajmniej 500 tysiaków :kox:

wszystko zależy też od tego gdzie auto jeździło, wiadomo że w warunkach miejskich będzie dużo mocniej wszystko wytarte niż na autostradach :wink:

Opublikowano

Uwierz mi, ze nawet jezdzac po miescie tak nie zajedziesz auta przez 100kkm. Moj kolega handluje oknami i pomyka B6 po budowach itp. ma najechane 386 tys (tyle miał w grudniu jak byłem w PL teraz juz jest na bank ponad 400kkm) i jego środek wygląda lepej. Fotele skórzane są nawet w dobrym stanie bez wytarć a jednak wsiada i wysiada do tego auta dziesiątki razy dziennie :wink: Auto ma z 2004 roku.

Ale spoko nie czepiam się :decayed: Ważne, żeby furka była bezawaryjna

Opublikowano
  • Autor
Ładna baza ale środek troszke zaniedbany. Duży plus za quattro :banan:

Ale co do przebiegu to podszedłbym z dużym zapasem bo moja B6 miała 286 tysiecy i kiera, lewarek zmiany biegów i klimatronik były nietknięte a u ciebie to wyglada jakby na szafie było co najmniej 500 tysiaków :kox:

wiesz, w książkach niby wychodzi realny przebieg, ale myślę że większość aut na forum ma więcej przejechane niż uważa właściciel:wink: środek może też przez zdjęcia trochę złej jakości tak wygląda....

oby mi służyła bezawaryjnie--- nic więcej nie chce :hi:

a swoją drogą to cos trudno mi uwierzyć że po 400 tys skóra jest w idealnym stanie:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i co tam, dolot poskładałeś?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czekam na łączniki jeszcze jak coś to dam znać ;)

---------- Post dopisany 07-06-2013 at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 19:48 ----------

dzięki koledze julekF1 wpadły bixy :banan: dzięki:decayed:

DSC_0044.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no i ładnie:thumbup1:

zmień tylko kierunki

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 08:14 ----------

i co tam? "mieszasz" coś przy aucie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.