Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem


Skyliner89

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś na tych baranów z PO głosował.

Zobaczcie jak zmanipulowany jest ten artykuł.

"Zaczęło się od PISu", ale dalej ani słowa co PO zrobiła i co teraz robi z kierowcami.

Ryży ma to wszystko w d*pie bo sobie samolotem za nasze pieniądze lata co tydzień do domu.

Budujące jest to, że co raz więcej ludzi zaczyna pewne rzeczy dostrzegać, mimo iż:

- Mama Madzi z Sosnowca nie schodzi z mediów jest to to czego Polacy potrzebuję najbardziej

- najważniejszą rzeczą dla Polaków są związki partnerskie, in vitro etc. etc.

- seriale wciąż osłabiają mózgi

- stworzono wrażenie, że jak będziesz głosował na Donka, to automatycznie będziesz lepszy, postępowy i w ogóle twoje życie potoczy się jak w " Pamiętnikach z wakacji" :facepalm:

Niestety, ale co raz mniej pieniędzy w kieszeni na szczęście zmusza do myślenia - co jest nie tak ?

I tak trzymać .

:polew::polew::polew::polew:

Smutne jest,to,że co by nie napisać i kto by nie zasiadł u władzy długo będziemy biednym krajem,bo kto by nie rządził nie słyszy zwykłych ludzi,ani tych znacznie mądrzejszych. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w k**we j**ane patałachy drogi by zrobili ludzkie, a nie po takim rozpierdolu się jeździ że łeb urywa. Droga rok temu zrobiona na nowo, a już połatana w trzy piz*y :facepalm::facepalm: Flaki mi się przewracają na to co to stado baranów odpierdala za nasze pieniądze..ty człowieku skradasz się z każdej strony, żeby hajs zarobić i żyć godnie..a oni tylko siedzą, opierdalają gruchy i myślą jakim stylem by Cię tu wy***ać w d*pę :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdzie się obejsćie i na taki podatek tylko będzie jedna wada znowu będzie dużo składaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy rząd mataczył od samego wejścia do unii.po co temat rozwijać.

Chodzi o to,żeby zmusić Polaków do kupowania nowych aut produkowanych w kraju. Tylko jak przekonać chłopa,któremu przechyla się dom,albo rodzinę z 5ką dzieci,czy młodego człowieka bez jakichkolwiek perspektyw do takiego szalonego kroku.

Kilka procent krajan stać na nowe auto,więc nie będzie wspomagającej ustawy,ani oblężenia salonów...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy rząd mataczył od samego wejścia do unii.po co temat rozwijać.

Chodzi o to,żeby zmusić Polaków do kupowania nowych aut produkowanych w kraju. Tylko jak przekonać chłopa,któremu przechyla się dom,albo rodzinę z 5ką dzieci,czy młodego człowieka bez jakichkolwiek perspektyw do takiego szalonego kroku.

Kilka procent krajan stać na nowe auto,więc nie będzie wspomagającej ustawy,ani oblężenia salonów...:grin:

pierdo... politasy zygac sie chce jak sie otym syfie politycznym mysli a ta ruda pala rzadowa powinna zdechnac przynajmniej by nie niszczyli ,a jezeli nawet bedzie stac ludzi na rate to i tak ci nie dadza kredytu wiec kolko sie zamyka ,to jak z mieszkaniami placisz 800zł. czynszu a moglbys placic tyle raty w banku i po ilus dziesieciu latach miec te 4 katy na wlasnosc ale po co ? skoro dowala podatkami i wszystkim co mozna ludzi w polsce traktuje sie jak smieci i chadzace skarbonki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Panowie sobie spokój... Po co się wkur.iac... Rząd interesuje się mniejszościami a w Polsce ok 800 000 dzieci zjada tylko jeden posiłek dziennie i chodzą głodne... Słuchałem reportażu w Polskim Radiu na ten temat i krew się burzy jak pani z Rady Polityki Społecznej stwierdza że liczby są przesadzone i to wina nauczycieli bo nie zgłaszają z imienia i nazwiska głodujących i najbardziej potrzebujących. Jestem miłośnikiem zwierząt ale wolą dać na pieski i kotki niż pomagać naprawdę potrzebującym. A media pro rządzących jak tvn tylko odmóżdżają ludzi swoimi super programami. Jest wiele patologii jak również to że moja żona urodziła 14.02.2013 córeczkę i nowe prawo dawałoby macierzyńskie na rok, ale NIE bo ekonomiści uznali że PRAWO wchodzi dopiero w marcu bo za dużo by to kosztowało.... Tak samo stan niektórych dróg po których jeździmy że serce boli jak wjeżdżamy w dziury jak na naszej 1 z Łodzi.. Ale szczerze kogo to obchodzi i tak będą głosować na Rostowskiego i bande:) Żyje się w Polsce dobrze tylko na każdym kroku rząd chce coś ci skubnąć a potem i tak sobie wręczą nagrody... Jak to pani marszałek powiedziała bo to za ciężką prace... A co z nami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....

W ogóle to zastanawiam się czy robić więcej dzieci:facepalm:

Ty zapierdzielasz coraz więcej,coraz dłużej,o podwyżce pomarzyć można a takie rude małpy siedzą nic nie robią i kombinują jak tu tylko dorypać Kowalskiemu...:facepalm::facepalm:Jeszcze trochę i przeproszę rower,kupie jakieś 0.9 w gazie to może da rady jakoś dumnie żyć:facepalm:

Koleś siedzi na wyspach z żoną nie pracują,mają dziecko i żyją normalnie a u nas bez pracy to tylko sznurek i do lasu:wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościo w robocie mi powiedział fajny kawał,rozmawia jakiś tam niemiecki urzędnik z polskim,polak pyta się ile u Ciebie zarabia przecietny człowiek no 1800€ a ile wydaje na życie 1200 a co robi z resztą a ciul mnie to obchodzi,a ile średnio polak 1500zł a ile wydaje na życie 1800 a skąd bierze 300 a ciul mnie to obchodzi:wink: to tak krótko na temat tego co się dzieje u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gościo w robocie mi powiedział fajny kawał,rozmawia jakiś tam niemiecki urzędnik z polskim,polak pyta się ile u Ciebie zarabia przecietny człowiek no 1800€ a ile wydaje na życie 1200 a co robi z resztą a ciul mnie to obchodzi,a ile średnio polak 1500zł a ile wydaje na życie 1800 a skąd bierze 300 a ciul mnie to obchodzi:wink: to tak krótko na temat tego co się dzieje u nas

real tylko kwoty dochodow zanizone bo wiekszosc ledwo 1200 wyciaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...