Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] Tak wygląda moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupilem to autko w grudniu 2005, jestem coraz bardziej zadowolony...

audipromenadard5.jpg

Opublikowano

ladna czarnulka... mze wiecej fotek...fele 17??

Opublikowano

spoko wozik :cool:

Opublikowano

Ładna, będę Cię wypatrywał w R-miu :wink:

Opublikowano
  • Autor
ladna czarnulka... mze wiecej fotek...fele 17??

A dzieki, dzieki. Mam tylko jedną fote, a teraz nie chce pstrykac, bo jest na czarnych stalowkach i nieladnie wyglada. Fele 16''.

[ Dodano: 05-12-2006, 18:33 ]

Ładna, będę Cię wypatrywał w R-miu :wink:

Wczoraj poznalem jednego z klubowiczow - zdziska. Planujemy jakis radomski spocik. Zapraszam do przejzdzenia wątku.

Jak tylko mnie zobaczysz to trąb, mrygaj, rob wszystko, zeby mnie zatrzymac. Znaki szczegolne to - czarne stalówki zimową porą i prawie zawsze antena CB na dachu. Na ramce tablicy mam adres www.makosz.com.pl :mrgreen:

Aha, i numery to WRA (nie WR).

Opublikowano
Aha, i numery to WRA (nie WR).

No widzę na fotce...

A na antenkę od CB uważaj bo często kradną w R-miu,kolega ma serwis CB i co chwila ktoś przyjezdza z uciętym kablem :wink:

Opublikowano
  • Autor

A to wiem, ze kradna. Czasem zdejmuje, ale najczesciej to parkuje w takich miejscach, ze bez obaw zostawiam wszystko w aucie.

Opublikowano

ładniutka jak moja :razz:

Opublikowano

ja nic nie widze bo fota nie bangla :razz:

Opublikowano

ładna ładna :wink:

Opublikowano

Fota nie bangla ale w podpisie jest to samo :P troche tylko mniej :P

zapodaj wnętrza fotki i inne smaczki ; ]

Opublikowano

Zapodaj więcej fotek, szczególnie wnętrza i napisz co w niej siedzi..

Opublikowano

ŁAdniutka tylko powtarzam prośbę kolegów o kilak fotek!!

Opublikowano
  • Autor

Chlopaki, bardzo chetnie wstawie wiecej fotek, ale ich po prostu nie mam. Nie chcialem robic na zimowych gumach, no ale juz na Wasza prosbe pstrykne cos (wnetrze tez).

Poza tym opisze krotko swoj samochod:

Jest to rocznik '95, 1.8 125KM. Auto jest zagazowane sekwencyjną instalacją DIEGO. Mam w nim klimatronik, el. szyberdach, el. lusterka i szyby.. co dziwne na korbe... Mam jaśka w kierownicy i na miejscu pasażera, ABS (ale to juz chyba standard w tych samochodach, prawda). I tyle chyba...

Po zakupie na dzien dobry (tzn. po pół roku) wymienilem 6 wahaczy i tylne amortyzatory. Jesli chodzi o zawieszenie to teraz jest lala. Silnik jest ok, chociaz wydaje mi sie, ze powinien nieco ciszej pracowac. We wnetrzu niby tego nie slychac, ale jednak na zewnatrz psuje estetykę.

Ogolnie z auta jestem bardzo zadowolony. Co 10.000 tys wymieniam olej i wszystkie filtry i jeżdze.. Denerwujacy jest tylko immobilizer, ktory sie zacina i czasem kilka razy musze wlaczyc zaplon, zeby odpalic. Jakos nikt mi tego nie potrafi naprawic, albo zyczą sobie jak za zboże.

Opublikowano
Denerwujacy jest tylko immobilizer, ktory sie zacina i czasem kilka razy musze wlaczyc zaplon, zeby odpalic. Jakos nikt mi tego nie potrafi naprawic, albo zyczą sobie jak za zboże.

to zapraszamy na spota to cos wyrezamy i bedzie dzialac

Opublikowano
  • Autor

to zapraszamy na spota to cos wyrezamy i bedzie dzialac

Ja ze Zdziskiem robimy spota w Radomiu, 17 grudnia. Jesli masz chec to zapraszam. :cool:

ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!

Opublikowano
platiniumm napisał/a:

to zapraszamy na spota to cos wyrezamy i bedzie dzialac

Ja ze Zdziskiem robimy spota w Radomiu, 17 grudnia. Jesli masz chec to zapraszam.

ale wygodny jestes to ty chba masz problem z immo a nie ja

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor
platiniumm napisał/a:

to zapraszamy na spota to cos wyrezamy i bedzie dzialac

Ja ze Zdziskiem robimy spota w Radomiu, 17 grudnia. Jesli masz chec to zapraszam.

ale wygodny jestes to ty chba masz problem z immo a nie ja

Ale ja nie w tym sensie. Po prostu robimy spota w Radomiu i zapraszam wsztstkich. A co do Wawy - przez caly przyszly tydzien bede mieszkal w Wawie, wiec moze cos sie wymysli...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2006, 15:39 _________________________________________________Zmiana zdjęcia w pierwszym poście.

Opublikowano

Ladniutka i do tego czarna jak moja;) Wieksza ilosc fotek mile widziana:) Gratki :th:

Opublikowano

Ladniutka i do tego czarna jak moja;) Wieksza ilosc fotek mile widziana:) Gratki :th:

Tomek pewnie ma :decayed: W końcu cały spot przetańcował z aparatem :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.