Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] Tak wygląda moja A4


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

ladna czarnulka... mze wiecej fotek...fele 17??

A dzieki, dzieki. Mam tylko jedną fote, a teraz nie chce pstrykac, bo jest na czarnych stalowkach i nieladnie wyglada. Fele 16''.

[ Dodano: 05-12-2006, 18:33 ]

Ładna, będę Cię wypatrywał w R-miu :wink:

Wczoraj poznalem jednego z klubowiczow - zdziska. Planujemy jakis radomski spocik. Zapraszam do przejzdzenia wątku.

Jak tylko mnie zobaczysz to trąb, mrygaj, rob wszystko, zeby mnie zatrzymac. Znaki szczegolne to - czarne stalówki zimową porą i prawie zawsze antena CB na dachu. Na ramce tablicy mam adres www.makosz.com.pl :mrgreen:

Aha, i numery to WRA (nie WR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, i numery to WRA (nie WR).

No widzę na fotce...

A na antenkę od CB uważaj bo często kradną w R-miu,kolega ma serwis CB i co chwila ktoś przyjezdza z uciętym kablem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wiem, ze kradna. Czasem zdejmuje, ale najczesciej to parkuje w takich miejscach, ze bez obaw zostawiam wszystko w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota nie bangla ale w podpisie jest to samo :P troche tylko mniej :P

zapodaj wnętrza fotki i inne smaczki ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj więcej fotek, szczególnie wnętrza i napisz co w niej siedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, bardzo chetnie wstawie wiecej fotek, ale ich po prostu nie mam. Nie chcialem robic na zimowych gumach, no ale juz na Wasza prosbe pstrykne cos (wnetrze tez).

Poza tym opisze krotko swoj samochod:

Jest to rocznik '95, 1.8 125KM. Auto jest zagazowane sekwencyjną instalacją DIEGO. Mam w nim klimatronik, el. szyberdach, el. lusterka i szyby.. co dziwne na korbe... Mam jaśka w kierownicy i na miejscu pasażera, ABS (ale to juz chyba standard w tych samochodach, prawda). I tyle chyba...

Po zakupie na dzien dobry (tzn. po pół roku) wymienilem 6 wahaczy i tylne amortyzatory. Jesli chodzi o zawieszenie to teraz jest lala. Silnik jest ok, chociaz wydaje mi sie, ze powinien nieco ciszej pracowac. We wnetrzu niby tego nie slychac, ale jednak na zewnatrz psuje estetykę.

Ogolnie z auta jestem bardzo zadowolony. Co 10.000 tys wymieniam olej i wszystkie filtry i jeżdze.. Denerwujacy jest tylko immobilizer, ktory sie zacina i czasem kilka razy musze wlaczyc zaplon, zeby odpalic. Jakos nikt mi tego nie potrafi naprawic, albo zyczą sobie jak za zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwujacy jest tylko immobilizer, ktory sie zacina i czasem kilka razy musze wlaczyc zaplon, zeby odpalic. Jakos nikt mi tego nie potrafi naprawic, albo zyczą sobie jak za zboże.

to zapraszamy na spota to cos wyrezamy i bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapraszamy na spota to cos wyrezamy i bedzie dzialac

Ja ze Zdziskiem robimy spota w Radomiu, 17 grudnia. Jesli masz chec to zapraszam. :cool:

ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platiniumm napisał/a:

to zapraszamy na spota to cos wyrezamy i bedzie dzialac

Ja ze Zdziskiem robimy spota w Radomiu, 17 grudnia. Jesli masz chec to zapraszam.

ale wygodny jestes to ty chba masz problem z immo a nie ja

Ale ja nie w tym sensie. Po prostu robimy spota w Radomiu i zapraszam wsztstkich. A co do Wawy - przez caly przyszly tydzien bede mieszkal w Wawie, wiec moze cos sie wymysli...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2006, 15:39 _________________________________________________Zmiana zdjęcia w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladniutka i do tego czarna jak moja;) Wieksza ilosc fotek mile widziana:) Gratki :th:

Tomek pewnie ma :decayed: W końcu cały spot przetańcował z aparatem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...