Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niemcy czy Hiszpania.Obstawiamy wynik


Hugo

Kto wygra Euro 2008 ??  

  1. 1. Kto wygra Euro 2008 ??



Rekomendowane odpowiedzi

W finale Niemcy grali dobrze, starali się...

ale gol Ballacka w meczu z Portugalią....szkoda że Webb nie sedziował :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekm

to nie mnie cytowales tylko moich poprzednikow :wink4:

"Rozumiem, że wpływ na Twoje typy miało obecne miejsce pobytu" jak najbardziej nie ukrywam tego ,ze to tez sie do tego przyczynilo, majac niemiecka zone trudno kibicowac druzynie przeciwnika, co? :)

"ale powiedz szczerze - Niemcy zasłużyli swoją grą na max ćwierćwinał"- no wysokim poziomiem raczej nie mozna tego nazwac, w szczegolnosci dzisiejszego meczu ale jakby nie bylo "za piekne oczy" tez nie zagrali w finale.

Co mi sie osobiscie nie podoba to mentalnosc ludzi, ktorzy zamiast konstruktywnej krytyki udzielic, uzywaja obelg to naprawde przykre :thumbdown:

Cytowałeś, uznajmy, niefortunne, wypowiedzi poprzedników, zacytowałem i Ciebie :) (przyznam, też niefortunnie)

Z Japonią jednak nie trafiłeś, powinieneś raczej wspomnieć (nawiązując do tematyki wojennej) o anglowozach :)

Napisałem, że "wszystko żależy od miejsca siedzenia" :)

Nie mam zamiaru dyskutować na emocje a raczej na fakty :)

Nie mogę się więc zgodzić z tym :

"jakby nie bylo "za piekne oczy" tez nie zagrali w finale."

Czy to byli Niemcy czy byłaby inna drużyna tak grająca to wybacz ale dla mnie drużyna średnia i za duża nagroda

Za który mecz, Twoim zdaniem, w wykonaniu Niemców należą sie brawa ?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 00:55 _________________________________________________

jak najbardziej nie ukrywam tego ,ze to tez sie do tego przyczynilo, majac niemiecka zone trudno kibicowac druzynie przeciwnika, co? :)

Oczywiście, że inaczej niż żona (bez względu na narodowości, najzwyczajniej tak MUSI być) :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...