Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Filtr kabinowy


feti

Rekomendowane odpowiedzi

Knecht nie mógł mieć luzu, przecież to pierwszy montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy się nie zawiodłem na knechcie, ale w sumie tam ludzie pracują może trafiła się jakaś wadliwa partia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie mam B5 ale podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Aktualnie założony mam węglowy filtr PURFLUX i jeśli chodzi o jakość wykonania to jest to największa lipa z jaką do tej pory miałem do czynienia - bardzo lekki tj mało materiału filtrującego, mała zawartość węgla aktywnego, odłażąca uszczelka. Wcześniej stosowałem Filtrona/WIX'a i nie było do czego się przyczepić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mann jest najlepszy , ale moim zdaniem mana można , a nawet należy stosować odnośnie filtrów oleju i paliwa , jeśli chodzi o pyłkowy- filtron wystarcza w zupełności, lepiej go zmienić co roku na nowy tańszym kosztem,

a rzecz numer dwa węgiel aktywny to jedna wielka ściema , w filtrach o wartości do 100zł taki węgiel jest w stanie działaś przez pierwsze 30 min pracy, potem węgiel nie spełnia już swej roli,

koszt wyprodukowania filtra z węglem z prawdziwego zdarzenia przerosła by kwoty rzędu 1000zł więc jest to nie opłacalne ,

a to co jest stosowane w filtrach z tzw węglem aktywnym to jego namiastka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie założyłem Filtrona a teraz Mann :) oba pasują idealnie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem boscha, teraz zakupiłem filtrona :) Warto też odgrzybić nawiewy przed zmianą filtra :) np za pomocą: WURTH quickfresh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciągu trzech lat(3 wymiany oleju) miałem najpierw Filtron, pozniej założyłem Bosch, a teraz Mann. Zero różnicy,zmiany co 10tyś. Kupowałem i kabinowy i powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:hi:tak troche z innej beczki,czy firma K&N robi dobre filtry powietrza,znajomy zachwala tylko w innym aucie,twierdzi ,ze calkiem inna jazda,pytam znawcow,bo on troche lubi bajki opowiadac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...