Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Filtr kabinowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jaki według was jest najlepszy filtr kabinowy (jaka firma)? Czym one głównie sie różnią?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mann, jakość wykonania. Kiedyś kupiłem Harta węglowy, szybko wchłaniał wilgoć i szyby jeszcze gorzej parowały.

Opublikowano
  • Autor
Mann, jakość wykonania. Kiedyś kupiłem Harta węglowy, szybko wchłaniał wilgoć i szyby jeszcze gorzej parowały.

OK. Dzięki za podpowiedź. Ostatnio w dobrym serwisie zamontowali mi także filtr paliwa Manna i też zachwalali. Generalnie tej firmy są dobre wszelakie filtry, czy coś jeszcze?

Opublikowano

kto robi te filtry dla ASO? Kiedyś miałem Boscha - do kitu, chłonął wilgoć, z Mannem też miałem przeboje. Dwa lata temu miałem Hengsta i było ok. Teraz siedzi coś z ASO i też jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Spróbuję Manna, zobaczymy jak będzie. Generalnie ciekawi mnie czy jest różnica między filtrami w "odczuwaniu" spalin w samochodzie? Z parowaniem nigdy nie miałem problemu...

Opublikowano

między węglowym a zwykłym może jakaś jest ale jak ktoś ci na przodzie solidnie kopci to nic nie pomoże...zawsze możesz włączyć obieg zamknięty

Opublikowano

Wszystkie te filtry wykonane sa w tej samej technologi. Brac ten co do ktorego jakosc wykonanie jest ok. Ja pakuje bosch i mann

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Wszystkie te filtry wykonane sa w tej samej technologi. Brac ten co do ktorego jakosc wykonanie jest ok. Ja pakuje bosch i mann

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

OK. Dzięki za komenty :)

Opublikowano

Ja już drugi raz założyłem węglowego Filtrona ;)

Made in Poland...

Wspierajmy Polski przemysł.

Opublikowano
Ja już drugi raz założyłem węglowego Filtrona ;)

Made in Poland...

Wspierajmy Polski przemysł.

filtron jest ok, dawany często na pierwszy montaż

Opublikowano

Mam 12 pojazdów różnego typu wszystkie na filtrach Mann i Filtron beż zastrzeżeń od lat. W B6 miałem Bosch'a i lipa straszna. Pozdro

Opublikowano

bosch chyba prawie we wszystkim daje już ciała. Filtry takie sobie, ich świece chodziły jakieś 20tyś.km a potem zaczął się cyrk (zmieniłem na NGK i jest spokój), kumpel założył tarcze to po pewnym czasie zaczęły tak bić że pulsował pedał hamulca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam podłącze się do tematu. W prawym nadkolu siedzi chyba jakiś filtr węglowy, czy to tez się wymienia?

Opublikowano
  • Autor
Witam podłącze się do tematu. W prawym nadkolu siedzi chyba jakiś filtr węglowy, czy to tez się wymienia?

to jest właśnie filtr kabinowy i wymienia się :)

Opublikowano
Witam podłącze się do tematu. W prawym nadkolu siedzi chyba jakiś filtr węglowy, czy to tez się wymienia?

to jest właśnie filtr kabinowy i wymienia się :)

to ten filtr w podszybiu to drugi filtr kabinowy?

Opublikowano

Pewnie się nie zrozumieli jest jeden filtr kabinowy na podszybiu i tyle to nie bmw serii 5 gdzie są 2 kabinowe. Polecam firmę KNECHT.

Opublikowano

w moim przypadku Knecht był luźny w obudowie ,wiec zamontowałem Boscha i jest ok.wchodzi na ciasno.

Opublikowano
Witam podłącze się do tematu. W prawym nadkolu siedzi chyba jakiś filtr węglowy, czy to tez się wymienia?

W benzynie to filterek weglowy oparow benzyny

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

No własnie :) Czy coś nalezy przy nim robić? Tzn wymieniać go systematycznie?

Witam podłącze się do tematu. W prawym nadkolu siedzi chyba jakiś filtr węglowy, czy to tez się wymienia?

W benzynie to filterek weglowy oparow benzyny

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

nie wymienia się .

No własnie :) Czy coś nalezy przy nim robić? Tzn wymieniać go systematycznie?
Witam podłącze się do tematu. W prawym nadkolu siedzi chyba jakiś filtr węglowy, czy to tez się wymienia?

W benzynie to filterek weglowy oparow benzyny

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.