Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od czego zacząć?


Critical

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jeśli nie ten dział proszę o przenisienie, ale wydaje mi się, ze jest odpowiedni.

Mój problem - kupiłem interfejs VAG, ponieważ mam błędy w klimatyzacji. Dostałem również płyte na której jest masa poradników, ale nie ma ani tego programu vag, ani instrukcji jak to zrobić? Program mam ściągnąć z internetu? Ten interfejs na jakiej zasadzie działa? Odpalić samochód, podłaczyć(na ile?) i potem podłączyć do kompa? Kompletnie nie rozumiem o co tu chodzi. Prosze o dokładne instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem - kupiłem interfejs VAG, ponieważ mam błędy w klimatyzacji.

Dostałem również płyte na której jest masa poradników, ale nie ma ani tego programu vag, ani instrukcji jak to zrobić?

Program mam ściągnąć z internetu? .

A gdzie kolega kupił ten interfejs. I co to za program, sciagniety z internetu?

Jaki Windows jest na kompie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interfejs kupilem na allegro od viaden. Programu wlasnie nie mam, dostalem plyte w paczce ale sa na niej tylko sterowniki i masa poradnikow, ktorych i tak nie rozumiem. Dlatego pytam czy ten program mam sobie skądś ściągnąć? Mam windows 7 64bit. A to FAQ też czytałem i nie ma tam dokładnie opisane jak to zrobić.(przynajmniej nie znalazłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na win 7 64 bit nie wiem czy Ci cokolwiek ruszy ze zwykłym kablem KKL. Jeżeli masz możliwość pracy na win XP to ściągnij np vag com 311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam kilka pc'tów na chacie z różnymi systemami więc to nie powinien być problem, po prostu na aukcji było wyraźnie, kilka razy napisane, że na 7 też działa, ale kompletnie tego nie rozumiem, skoro nie dołączyli żadnego programu... Jutro dam znać jak poszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel niby "działa" bo sterowniki się instalują itp. Ale program diagnostyczny już nie chce smigac na win 7 64:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam kilka pc'tów na chacie z różnymi systemami więc to nie powinien być problem, po prostu na aukcji było wyraźnie, kilka razy napisane, że na 7 też działa, ale kompletnie tego nie rozumiem, skoro nie dołączyli żadnego programu... Jutro dam znać jak poszło ;)

Na Win7 owszem działa, w przypadku systemu 64 bitowego mogą być problemy choć uruchomienie aplikacji w trybie zgodności z WinXP w razie problemów powinno pomóc (choć niestety nie zawsze).

Do kabla dostałeś płytkę wraz ze sterownikami i dokładnym opisem instalacji.

Do kabla nie dostałeś oprogramowania vag-com ponieważ nie jest to oprogramowanie darmowe. Należy je kupić bądź "poradzić sobie w inny sposób" :wink:

Poczytaj sobie chociażby wątek który jest zaraz pod Twoim:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-kompatybilnosc-vag-com-nowym-windows7-96333/

Pomijając już fakt że gdybyś zaczął od tego wątku:

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/index111.html

Wszystko byś wiedział :wink:

Masz kabelek, zainstaluj w/g instrukcji jak nie na jednym komputerze to na drugim. Ściągnij/kup/pożycz sobie teraz program do diagnostyki. I już :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...