Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posatnowilem pochwalic sie moim bylym audi, ktore tydzien temu znalazlo nowego kierowce ;p

Przebieg 228 tys. Sprowadzony do kraju we wrzesniu 2012 od pierwszego wlasciciela, bezwypadkowy, W samochodzie zostalo w serwisie audi w niemczech dodane: -klimatyzacja, -webasto, -czujnik deszczu, zmieniony: grill(KAMEI), -brewki(BOSCH), -lampy tylne(DEPO).

Wyposazenie:

-Komplet kluczykow

-Aulofelgi

-Szyberdach(elektryczny, zamykanie z pilota)

-ABS, ASR

-Autoalarm

-Poduszki powietrzne

-Elektryczne szyby(zamykanie z pilota) i lusterka(podgrzewane)

-Klimatyzacja

-Centralny zamek

-Oryginalne radio

-Wspomaganie kierownicy

-Tapicerka welurowa

-Praktycznie nowe letnie opony firmy TOYO

-Swiatla przeciwmgielne (przod, tyl)

-Podgrzewane fotele

-Czujnik deszczu

-Niezalezne ogrzewanie(Webasto)

A tu foto:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 1.jpg

galeria zdjęć na allegro

Opublikowano

Fajne miałeś auto :wink: Ale welur to to nie był :naughty:

Opublikowano
  • Autor

maly blad ale trudno sprzedana juz

dodam ze rocznik 1995 grudzien

Opublikowano

Jak dla mnie wszelkie ziamny na nie. Zbedny spojler, lampy tyl, gril i brewki. Seryjna jednak ma swoj urok.

Opublikowano
  • Autor

No jak kto woli ;p

Mi akurat to nie przeszkadzalo i sie podobalo wiec zostawilem

Opublikowano

ale co sprzedane bo w końcu nie wiem o co chodzi

Opublikowano
  • Autor

Tak samochod sprzedany tylko tak chcialem pokazac autko jakie mialem

Opublikowano

a co chcesz teraz kupić audi ???

Opublikowano
  • Autor

A4 B5 1.8T w Gazie najlepiej w wersji Avant

Tylko nie ma zbyt duzego budzetu bo 6000 max 6500

Opublikowano

no to jakoś ciężko będzie z tym 1.8T ale powodzenia

Opublikowano

za 6kola to tico a gazie kupisz :) dolozysz ze 2 tysiaki to moze ugrasz jakies audi 96 -97

Opublikowano

1,6 Słyszałem że lipa trochę jest:facepalm::grin: ja za moje 1,8T z roku 97' musiałem wypapierkować ponad 10K także życzę powodzenia za 6 znaleźć w miarę dobrym stanie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie cos sie znajdzie. A wydawac ponad 10k na samochod z 96 czy 97 roku to lekka przesada

Opublikowano

to ja szczerze wole audi z 97 za 13 np niz renaulta z 2005 :D

Opublikowano
Spokojnie cos sie znajdzie. A wydawac ponad 10k na samochod z 96 czy 97 roku to lekka przesada

każdy uważa inaczej tylko pamiętaj że 1.8 T są silnikami o które jak ktoś nie dała co się posypie a nie oszukujmy się za 6 tysi nie kupisz auta w które nie wsadzisz 2 tyle, wiem coś o tym bo byłem po taką okazję 1.8 T, ja jej nie kupiłem ale kolega z forum kupił i wsadził tyle że głowa boli wiec weź to pod uwagę powodzonka

Opublikowano
  • Autor

jak tak sie znacie swietnie to popatrzcie sobie na volvo 1.9T i powiedzcie co byscie wybrali

Opublikowano

dla mnie licza sie tylo 2 marki audi i bmw cala reszta to nieudane zabawki

Opublikowano
A wydawac ponad 10k na samochod z 96 czy 97 roku to lekka przesada

Przeciez nie musisz kupować Audi, ani Mercedesa, bo są drogie i tyle.

Pomyśl nad Nubirą kombi 2000 rok. Za 5 tysiów igłę kupisz.

tu ci kolega dobrze powiedzial :) nie musisz audi kupowac skoro 10 tys to duzo i za 6 kupic zloma w ktorego potem wsadzisz 2 tyle i wyjdzie cie na to samo spoko dla mnie a za mnie mozesz se kupic tico w gazie za tysiaka i se 5 kola zostaw

Opublikowano

powiem ci tak nie gustuje w autach bez silnika V, to 1.8T tak jakoś chciałem kupić ale odwidziało mi się na szczęście mam 2.8 V6 i się ciesze z wyboru ,

orientuje się tylko w vagu volvo mnie nie interesuje bo to klocki i nie podobają mi się wejdz na fora i poczytaj na ich temat

Opublikowano
  • Autor

Nie musze czytac na ich temat bo moj brat mial takie volvo i byl bardzo zadowolony.

Nie kazdemu sie oplaca wydawac ponad 10k na stare audi takie jest moje zdanie, bo terortycznie za te pieniadze moza sobie kupic juz bmw e46 badz forda mondeo mk3.

Co do sumy jak mam do wydania na samochod nie sugerujcie sie ze tani to znaczy szrot bo przykladowo volvo v40 1.9T taka jak mial moj brat kupil ja za 5k z niemiec, ja za swoje poprzednie audi dalem 4k. Tak jak pisalem czekam na jakas dobra oferte z a4 b5 z 1.8T w gazie, nie kzady sprzedajacy chce zarobic na samochodzie, sa tacy ktorzy sprzedaja po prostu taniej czy tanio bo maja juz 2 autko w domu czy poprostu wyjezdzaja za granice do pracy.

Rozumiem tez wasza nagonke poniewaz to jest forum audi i za wszelka cene bedziecie wychwalac ten samochod ale podejdzie tez troche do tego obiektywnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.