Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.6


Kris691

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posatnowilem pochwalic sie moim bylym audi, ktore tydzien temu znalazlo nowego kierowce ;p

Przebieg 228 tys. Sprowadzony do kraju we wrzesniu 2012 od pierwszego wlasciciela, bezwypadkowy, W samochodzie zostalo w serwisie audi w niemczech dodane: -klimatyzacja, -webasto, -czujnik deszczu, zmieniony: grill(KAMEI), -brewki(BOSCH), -lampy tylne(DEPO).

Wyposazenie:

-Komplet kluczykow

-Aulofelgi

-Szyberdach(elektryczny, zamykanie z pilota)

-ABS, ASR

-Autoalarm

-Poduszki powietrzne

-Elektryczne szyby(zamykanie z pilota) i lusterka(podgrzewane)

-Klimatyzacja

-Centralny zamek

-Oryginalne radio

-Wspomaganie kierownicy

-Tapicerka welurowa

-Praktycznie nowe letnie opony firmy TOYO

-Swiatla przeciwmgielne (przod, tyl)

-Podgrzewane fotele

-Czujnik deszczu

-Niezalezne ogrzewanie(Webasto)

A tu foto:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 1.jpg

galeria zdjęć na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszelkie ziamny na nie. Zbedny spojler, lampy tyl, gril i brewki. Seryjna jednak ma swoj urok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakoś ciężko będzie z tym 1.8T ale powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 6kola to tico a gazie kupisz :) dolozysz ze 2 tysiaki to moze ugrasz jakies audi 96 -97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja szczerze wole audi z 97 za 13 np niz renaulta z 2005 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie cos sie znajdzie. A wydawac ponad 10k na samochod z 96 czy 97 roku to lekka przesada

każdy uważa inaczej tylko pamiętaj że 1.8 T są silnikami o które jak ktoś nie dała co się posypie a nie oszukujmy się za 6 tysi nie kupisz auta w które nie wsadzisz 2 tyle, wiem coś o tym bo byłem po taką okazję 1.8 T, ja jej nie kupiłem ale kolega z forum kupił i wsadził tyle że głowa boli wiec weź to pod uwagę powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie licza sie tylo 2 marki audi i bmw cala reszta to nieudane zabawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wydawac ponad 10k na samochod z 96 czy 97 roku to lekka przesada

Przeciez nie musisz kupować Audi, ani Mercedesa, bo są drogie i tyle.

Pomyśl nad Nubirą kombi 2000 rok. Za 5 tysiów igłę kupisz.

tu ci kolega dobrze powiedzial :) nie musisz audi kupowac skoro 10 tys to duzo i za 6 kupic zloma w ktorego potem wsadzisz 2 tyle i wyjdzie cie na to samo spoko dla mnie a za mnie mozesz se kupic tico w gazie za tysiaka i se 5 kola zostaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak nie gustuje w autach bez silnika V, to 1.8T tak jakoś chciałem kupić ale odwidziało mi się na szczęście mam 2.8 V6 i się ciesze z wyboru ,

orientuje się tylko w vagu volvo mnie nie interesuje bo to klocki i nie podobają mi się wejdz na fora i poczytaj na ich temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musze czytac na ich temat bo moj brat mial takie volvo i byl bardzo zadowolony.

Nie kazdemu sie oplaca wydawac ponad 10k na stare audi takie jest moje zdanie, bo terortycznie za te pieniadze moza sobie kupic juz bmw e46 badz forda mondeo mk3.

Co do sumy jak mam do wydania na samochod nie sugerujcie sie ze tani to znaczy szrot bo przykladowo volvo v40 1.9T taka jak mial moj brat kupil ja za 5k z niemiec, ja za swoje poprzednie audi dalem 4k. Tak jak pisalem czekam na jakas dobra oferte z a4 b5 z 1.8T w gazie, nie kzady sprzedajacy chce zarobic na samochodzie, sa tacy ktorzy sprzedaja po prostu taniej czy tanio bo maja juz 2 autko w domu czy poprostu wyjezdzaja za granice do pracy.

Rozumiem tez wasza nagonke poniewaz to jest forum audi i za wszelka cene bedziecie wychwalac ten samochod ale podejdzie tez troche do tego obiektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...