Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko czy ta kontrolka ( zapiecia pasow ) zaswieca sie tylko na chwile po wlaczeniu zaplonu czy swieci sie do czasu gdy sie pasow nie zapnie?? I kolejne pytanko czy jest mozliwe zeby sie tam ten led przepalil, bo juz zdazylem rozmatowac zegary z mysla ze poprostu zarowka sie przepalila a tu co led. :blink: I czy moze jest jakas kombinacja co wlacza/wylacza ta kontrolke ( w niektorych autkach jest)?

Aha no i jak ja ewentualnie wlaczyc??

Opublikowano

Kontrolka od pasów powinna świecić się chyba cały czas, aż do zapięcia pasów? Wyłączyć ją można zapewne przez zmianę kodowania licznika.

Opublikowano

Kontrolka od pasów powinna świecić się chyba cały czas, aż do zapięcia pasów? Wyłączyć ją można zapewne przez zmianę kodowania licznika.

tak jest własnie

Opublikowano

a czy ona jest w standardzie i można załączyć vagiem ? :mysli:

Opublikowano

nie jest w standardzie, można wyłączać/włączać vagiem

Opublikowano

Pre a jak to właczyć Vagiem ? :gwizdanie:

Opublikowano

{Instrument Cluster}

Control Module Coding (only 8E2/8E5)

Select 17 (Instrument Cluster)

Coding -> Function 07

??xx1: Extra-Options

+00 - 1. K-Number (Europe, USA, Rest of World)

+01 - Smaller Fuel Tank Volume (All wheel drive)

+02 - Seatbelt Warning (NAR old - NOT USA from 45/2004)

+04 - 3. K-Number (Rental Cars)

+08 - 2. K-Number (Australia)

http://en.openobd.org/audi/a4_8e.htm#17

Opublikowano

wielkie dzięki :notworthy:

Opublikowano

i co udało sie ??

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za odpowiedz bede musial sprawdzic ale jak narazie musze wykombinowac vag'a.

Opublikowano

i co udało sie ??

czekam a z Tytus podjedzie do mnie z Vagiem :gwizdanie: o wynikach poinformuje :kox:

Opublikowano

no to git :) czekam na info :) bo jakos mi sie nie chce sprawdzac :) poczekam az komus zadziała :)

wtedy sie pofatyguje do auta :P

Opublikowano

no to git :) czekam na info :) bo jakos mi sie nie chce sprawdzac :) poczekam az komus zadziała :)

wtedy sie pofatyguje do auta :P

:> dzisiaj ok 17stej będziemy podpinac VAG-a moze coś zadziała :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie w B5 kiedyś połączyłem się z licznikiem VAGiem, wybrałem Output Test i przy jednym teście słychać było gong. On zapewne towarzyszy zapaleniu się tego ostrzeżenia o niezapiętych pasach.[br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 13:56 _________________________________________________Dodam jeszcze, że na 99% trzeba będzie zresetować zegary. Posłużę się tutaj wycinkiem z posta Łukasza:

po tej zmiane w zegarach należy je zrestartować ( albo wyciągnąć bezpiecznik, albo odłączyć akumulator, albo odczekać parę godzin). u siebie tylko zrestartowałem zegary ale to nie wystarczyło dopiero jak zamknąłem auto spaliłem papierosa albo nawet dwa ( jakieś15 20 minut) i wróciłem do niego to dopiero wszystko zaczęło działać.

Opublikowano

ciekawa uwaga bo o tym nie wiedziałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 14:27 _________________________________________________no to z Tytusem zmienilismy kodowanie licznika, zrestartowalismy licznik i ..... nie działa czujnik pasów :gwizdanie: :wallbash: wiecie moze dlaczego ?

Opublikowano

Cuber jak to zrestartowałeś licznik? masz 0 km przebiegu? :polew:

Opublikowano

ciekawa uwaga bo o tym nie wiedziałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 14:27 _________________________________________________no to z Tytusem zmienilismy kodowanie licznika, zrestartowalismy licznik i ..... nie działa czujnik pasów :gwizdanie: :wallbash: wiecie moze dlaczego ?

kiedyś łukaszr mówił ze wersje europejskie chyba nie mają czujnika :)

Opublikowano

Cuber jak to zrestartowałeś licznik? masz 0 km przebiegu? :polew:

tak mam 00000000 km :naughty:

kiedyś łukaszr mówił ze wersje europejskie chyba nie mają czujnika

szkoda własnie.... tylko po co sie zapala kontrolka od Pasów :cool1:

Opublikowano

Możesz fizycznie nie mieć czujnika, ale liczniki lecą raczej na cały świat (zmieniają tylko tarczę i numerek, a w środku to samo). Po prostu zmieniasz kodowanie, tarczę i licznik śmiga bez problemu np. po USA.

Opublikowano

no to teraz musisz dać do przodu :decayed:

zrób sobie ze 130 000 jak 80% diesli tutaj :naughty: i nie ważne czy 2 czy 10 letnie :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.