Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to teraz musisz dać do przodu :decayed:

zrób sobie ze 130 000 jak 80% diesli tutaj :naughty: i nie ważne czy 2 czy 10 letnie :cool1:

:tongue4:

kurde no zastanawia mnie cały czas ten czujnik :mysli:

Opublikowano

szkoda własnie.... tylko po co sie zapala kontrolka od Pasów :cool1

Możliwe, że system działa na takiej zasadzie, że masz dwa niepodłączone piny z tyłu licznika i kontrolka gaśnie dopiero po zamknięciu obwodu (czujnik w pasach robi zworę).

Opublikowano

no ale czemu sie zapala kontolka pasów przy zapaleniu zapłonu ? :mysli:

Opublikowano

no ale czemu sie zapala kontolka pasów przy zapaleniu zapłonu ? :mysli:

Może dlatego iż myśli, że czujnik jest podłączony (obwód jest otwarty czyli świeci)?

Opublikowano

Może dlatego iż myśli, że czujnik jest podłączony (obwód jest otwarty czyli świeci)?

no tak tyle że gaśnie po ok 5 sekundach

Opublikowano

A VAG żadnych błędów nie wywalił? Może ma jednak gasnąć :mysli:

Opublikowano

A VAG żadnych błędów nie wywalił? Może ma jednak gasnąć :mysli:

Nie było błędów w sekcji 17-tej

no tak tyle że gaśnie po ok 5 sekundach

No ale na pocieszenie masz auto-lock po przekroczeniu 15 km/h :decayed:

Opublikowano

Może dlatego iż myśli, że czujnik jest podłączony (obwód jest otwarty czyli świeci)?

no tak tyle że gaśnie po ok 5 sekundach

na poczatku mojej przygody z vagiem uaktywnilem te kontrolke,ale jest ,jak mowisz -zapala sie i gasnie i tez mnie to zastanawialo,bo jak zrobisz test vagiem,to jeszcze gong bedzie buczal,wydaje mi sie,ze takie cos robili na zamowienie,bo nie znam nikogo,kto mialby to w standarcie :mysli:

Opublikowano

pisałem :

nie jest w standardzie, można wyłączać/włączać vagiem

to są dwie oddzielne rzeczy, przecinek stanowi rozdzielenie logiki - wróćcie jeszcze raz do początku tematu.

cuber, sprawdź czy masz w kodach wyposażenia 9P3

Niektóre rzeczy z powietrza się nie biorą, nieprawdaż ? :)

Opublikowano

ja mialem na mysli jakas opcje dodatkowa,ktora jest juz przy zakupie auta,mozna to uaktywnic,ale tylko sie kontrolka swieci i potem gasnie-nie ulega watpliwosci,ze tak jest ,tylko czemu nie ma czujnika w pasach :mysli:

Opublikowano

ja mialem na mysli jakas opcje dodatkowa,ktora jest juz przy zakupie auta,mozna to uaktywnic,ale tylko sie kontrolka swieci i potem gasnie-nie ulega watpliwosci,ze tak jest ,tylko czemu nie ma czujnika w pasach :mysli:

noo. to jest opcja - dobrze myślałeś.

Albo się ją ma, albo nie... I jak się ma (kod 9P3), to można to wyłączyć żeby nie dzyndzoliło jak się nie zapnie pasów lub włączyć to dzyndzolenie.

Jak auto nie jest wyposażone w tę opcję, to zmiana kodowania nic nie da.

Chyba proste ?

:)

Nie wiem niestety jak z instalacją tego (jakby ktoś koniecznie chciał u siebie coś takiego wyrezać)

Opublikowano

I jak się ma (kod 9P3)

9P1 też :wink4:

Opublikowano

a ja nie mam ani jednego,ani drugiego,a moglem to aktywowac,wiec to chyba nie od tego zalezy tutaj sa moje kody 5ce98c65fda74dd3m.jpg :mysli:

Opublikowano

,tylko czemu nie ma czujnika w pasach

mamy uboższą wersję i tyle...

wydaje mi się że poprostu jest to teraz aktywne no ale z braku czujnika gasnie tak jakby dostawał info ze pas zapięty....

Pre jutro sprawdze kody wyposażenia :gwizdanie:

Opublikowano

a ja nie mam ani jednego,ani drugiego,a moglem to aktywowac,wiec to chyba nie od tego zalezy

i co się teraz dzieje jak nie zapniesz pasów ?

Opublikowano

da sie ustawić a powyżej Tytus Ci napisał co i jak :kox:

Pre, teraz jest tak iz pojawiła sie kontrolka ( zapiecie pasów ) przy włączonym zapłonie, po odpaleniu sie pali jeszcze jakies pare sekund i gaśnie.... czyli tak jakby było info ze pas zapięty :gwizdanie: co do kodów wyposazenia to oddałem dzis rano do ASO furke na zmiane łączników stabilizatorów i zapomniałem zerknąc , zrobie to popołudniu.

Opublikowano

chopy w ogole gdzie jest ta kontrolka od tych pasow ? u mnie sie nic nie zaswieca wiec nei wiem gdzie ona ma byc.W audi nawet takie pierdolka byla za doplata :slina:

Opublikowano

jesli kodowanie mam 000000 to mam wpisać 0000032 czy jakos tak ??

no tak :)

ale prawdopodobnie nie masz 000000, tylko jakaś inna liczbę...

Opublikowano

wszystkie kontrolki są w licznikach...

ta od pasów to taki czerwony ludzik siedzący i zapięty pasami...

20080702135435dn9.png

Ale was wzięło, to mało potrzebne jest... No chyba, że ktoś w ogóle chce taką opcję wprowadzić do siebie (nowy zatrzask na pas itd... )

Opublikowano

Ale was wzięło, to mało potrzebne jest...

Pierdółka a jak sie temat rozwinął... :gwizdanie:

Może brak pomysłów na rezanie i stąd takie zainteresowanie tematem...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.