Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie klocki i tarcze na przód B5:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marketingowy chwyt, jedyna zaleta to pylenie na jasny kolor, niewidoczny na feldze

wrzucaj jarzma na 312mm dobrą tarcze, np perforowane OZ i Ferodo DSP

Opublikowano

Jedną z opcji jakie biore pod uwagę to także zmiana na wieksze od a6, bo moc nie jest duza ale tez nie jest mała, a hamulce to podstawa, zaraz skompletuje sobie zestaw i porównam ..;) tak myślalem ze te ceramiczne to tylko brak czarnego osadu, może są bardziej efektywne na nie rozgrzanych jeszcze hamulcach, ale to musi się wypowiedziec osoba która miala z tymi klockami doczynienia..:)

Opublikowano
tak myślalem ze te ceramiczne to tylko brak czarnego osadu, może są bardziej efektywne na nie rozgrzanych jeszcze hamulcach, ale to musi się wypowiedziec osoba która miala z tymi klockami doczynienia..:)

no tak, o tym zapomniałem .... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

A teraz jezeli chodzi o zmianę hamulców na większe to potrzebne mi będą tarcze na 312mm, zaciski, a czy w moim modelu są do wymiany pól osie ze zwrotnicami ?

Opublikowano

zmieniasz jarzma i tarcze

zaciski i klocki są takie same

Opublikowano

Tyle z mojej strony, dzięki za pomoc..

Opublikowano

jak chcesz to mam wszystko dostepne

Opublikowano

Zobaczę ile będe musiał zapłacić za nówki w sklepie( o ile dostane ferrodo dsp i perforowane tarcze), ale to dopiero pod koniec tygodnia, jkc bede się odzywał, jarzma widzialem bez problemu są dostępne

Opublikowano

A przy wymianie tarcz koniecznością jest wymiana łożysk i pierścieni abs?

Opublikowano

tylko w ośce i z tyłu

Opublikowano

Właśnie chodzi mi o oś tylnią nie da rady przełożyć pierścieni ABS?

Opublikowano

da rade.trzeba je ostroznie wybic.i nabic na nowe tarcze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podepne sie pod temat.

Kolego devastation wspominasz ze uzywasz klocka DS. Chcialbym sie zapytac czy ten klocek potrzebuje sie rozgrzac zeby hamowal ? Czy hamuje na zimnym a kiedy wzrasta temp to wzrasta skutecznosc hamowania ? Jaki jest odpowiednik tego klocka w ofercie EBC ? Pod takie klocki to tarcza Brembo Max, Otto Zimmermann Sport czy cos innego ?

A co to za tarcza Zimmermann Formula Z ?

Opublikowano

DS-ów nie trzeba rozgrzewac bo wspólczynnik tarcia na zimno jest na poziomie 0.24

zwykły klocek to ok 0.19

rozgrzanie powoduje wzrost wpólczynnika do 0.42 i jest stały w wysokiej temperaturze

Odpowiednik EBC to RedStuff

DS-y "chodzą" dobrze na kazdej tarczy ale Max-y szybko je zeżrą

Tarcze sportowe FORMULA Z | Otto Zimmermann Polska

Opublikowano

Dobra powie mi ktos jakie tarcze i klocki na przod ? zeby to cena do jakosc byla rozsadna . Nadeszla chwila i czas na wymiane ale jest tyle tego ze nie wiem zglupialem jak chce w sklepie zamowic te i te to kolo poco takie lepiej takie wiec czekam na propozycje

Mowie od razu chinszczyzna mnie nie interesi

Pozdro

Opublikowano

ja kupiłem tarcze ferodo +klocki ferodo.jak tylko bedzie ciepło to zakładam.

Opublikowano
Dobra powie mi ktos jakie tarcze i klocki na przod ? zeby to cena do jakosc byla rozsadna . Nadeszla chwila i czas na wymiane ale jest tyle tego ze nie wiem zglupialem jak chce w sklepie zamowic te i te to kolo poco takie lepiej takie wiec czekam na propozycje

Mowie od razu chinszczyzna mnie nie interesi

Pozdro

łaskawie może napiszesz jaki masz dokładnie silnik, co ?

bo niewiadomo co pisac :doh:

Opublikowano

A przy wymianie tylnych tarcz wymiana łożyska wewnętrznego tylko wystarczy czy jeszcze zewnętrzne trzeba? Bo nie wiem czy to w kompletach sie kupuje czy na stronę czy pojedynczo ? :kwasny:

Opublikowano

łozyska kupuje sie w kompletach, dwa na strone plus pierścienie ABS

Opublikowano

Deva a u ciebie można by było zamówić jakiś zestaw na tył?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.