Skocz do zawartości
IGNOROWANY

żarówki h7, jakie najlepsze?


roberto_22_86

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór jest duży, u mnie sprawdzają się najlepiej Narva. Używając innych producentów częściej się przepalały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz Tungsram, tanie i bardzo poprawne.

Wcześniej Osram night breaker plus - super świecą ale drogie. 40zł /szt. Do tego trzeba sie liczyć że rok czasu tylko świecą.

Tungsramy chyba 12zł płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa forum ma xenony, a wersja dla ubogich to HID.

H7 to ak jak mówie- któreś z wysilonych żarówek. Pozostałe świecą poprostu przeciętnie. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tungsram megalight ultra plus 90 ale widzialem teraz wyszła nowosc tungsram megalight ultra plus 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem philipsy po 120 za komplet - padły po 6 tygodniach obie, miałem osramy po 100 za komplet - padły po miesiącu. od roku latam na Narvach po 14 zeta za sztukę i innych już nie założę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas na Osram i dość dobrze świecą, na ta chwilę mam Osram Silverstar i jeżdżę na nich od połowy grudnia. Jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na tych około 8 miesięcy https://jafra.com.pl/product_info.php/products_id/834 i naprawdę są ok :wink: nie jakieś pseudo niebieskie światło tylko białe:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem te tungsramy +120%

TUNGSRAM ŻARÓWKI H7 MEGALIGHT ULTRA +120% 2 SZT (3026173988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak tylko spali mi się H7 to je kupuje.

Sprawdziłem właśnie w książce audi i mam paragon - zwykłe tungsramy dokładnie płaciłem 12zł/szt. Świecą już rok. Osramy night breaker plus tyle nie wytrzymały a kosztują 40zł /szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na tych około 8 miesięcy https://jafra.com.pl/product_info.php/products_id/834 i naprawdę są ok :wink: nie jakieś pseudo niebieskie światło tylko białe:kox:

ktoś jeszcze tych żarówek używał ? kupuje się tylko same żarówki czy do tego potrzebne są jeszcze jakieś przetwornice ? :-) czy można ich jako dzienne używać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie chcesz ich używać jako dziennych? To są zwykle h7 nie potrzebujesz żadnej przetwornicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz i zamontujesz to podziel się opinią jak dają sobie radę zwłaszcza w deszcz, bo jakby było lepiej to może sam bym się skusił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie chcesz ich używać jako dziennych? To są zwykle h7 nie potrzebujesz żadnej przetwornicy...

dzienne miałem na myśli mijania. już różne opcję żarówek sprawdzałem. tych jeszcze nie miałem. chyba razić po oczach one nie powinny skoro to h7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie chcesz ich używać jako dziennych? To są zwykle h7 nie potrzebujesz żadnej przetwornicy...

dzienne miałem na myśli mijania. już różne opcję żarówek sprawdzałem. tych jeszcze nie miałem. chyba razić po oczach one nie powinny skoro to h7 ?

kurcze jak bym miał dobry aparat to bym ci zrobił fotke.... mam te żarówki 5000K w golfie IV i mam te same tylko inna barwa 7500K h7 w b6 może coś wykąbinuje to wkleję tutaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój braciak ma w Sebring'u tylko H4 (jak ma zapalone długie to świecą krótkie i odwrotnie hehe). Z daleka widać, że białe są i dość mocne ale na zwykłej lampie bez soczewki. Jest dość duża różnica od normalnych i swiecą już około 4 miesięcy nawet :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było problemów i jestem zadowolony bo nie świeci już na żółto a tego własnie szukałem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...