Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW


blutucz

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie byłem pewien czy do telefonu ta antena tez była montowana, ale teraz już się wszystko wyjaśniło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje pomocy odnosnie montazy gwintu z tylu. Chodzi o to czy ta tuleja gwintowana ma isc od gory czy od dolu? I czy montujemy to razem z fabrycznymi gumami? Dzwonilem do "mapet tuningu" i koles mi tam powiedzial ze obojetnie z ktorej strony dam ta tuleje i ze z tej strony co jest tuleja to wywalamy ori gume. Troszke to dziwne i chcialem sie upewnic od kogos kto juz zakladal gwinta.

---------- Post dopisany 07-03-2013 at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2013 at 19:09 ----------

Dzis lewa strona zlozona do kupy. Tak sie prezentuje:

20130306942.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ładnie autko wygląda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to regulacja w gwincie idzie od góry, od góry też fabrycznie jest guma.

Pięknie siadło, szkoda że u siebie tak nisko nie mogę posadzić auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tez tak zrobilem i zostawilem oryginalne gumy a regulacje dalem og gory. Tyl mam praktycznie na sam dol spuszczony ale mam nadzieje ze jak sie przejade to jeszcze troszke siadzie.

---------- Post dopisany 11-03-2013 at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany 07-03-2013 at 14:24 ----------

Troszke przykra sytuacja a mianowicie po 3 dniach nawalania w ta dluga srube z prawej strony mlotkiem 2 i 5 kilowym + palnik trzeba bylo wyciagac cala zwrotnice bo sruba ani rusz:kwasny: w sobote zwrotnice dalismy na stol i do imadla przykrecilismy i cd nawalania 5 kilowym mlotkiem a sruba dalej ani rusz. Samochod stoi w garazu i czeka na nowa zwrotnice bo juz mi rece opadaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też niestety miałem taka historię ze zwrotnicą - u mne skończyło się tym, że po kilku godzinach walki z nią (młoty, etc.) po prost pękła i musiałem kupić "nową". :wink4:

Fajna furka i ładne koło. U mnie to samo ale rozmiarek większe. :wink4: Powodzenia w rezaniu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, też miałem taką chwilę załamania jak mi jedna się urwała. Na szczęście udało się ją wyciągnąć w drugą stronę, metodą "ściągacza".

Zauważyliście, że te śruby idą łukiem, chyba największy właśnie w tym problem :kwasny:. U mnie po wykręceniu śruba nie miała gwintu, cały ściął się przy wykręcaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zawieszenie to jest chyba najwieksza zakała tych naszych a4. Ale humor mi sie poprawil bo jedzie do mnie lotka od s4 :banan: no i jeszcze komplet siedzen w czarnej skorze z b8 ale jeszcze nie wiem czy beda do sprzedania moje czy te co przyjada :whistling:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

Zwrotnice wlasnie tez zamowilem :) Mysle ze samochod w czwartek bedzie juz o wlasnych nogach chodzil :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec najpierw dobre wiadomosci :decayed: dzisiaj przyszla zwrotnica wiec jutro moooooze uda mi sie zlozyc samochod ze wzgledu na brak czasu. Po drugie chcialem sie pochwalic moja lotka w kolorze od S4 :banan:

20130313967.jpg

i noooooowymi siedzeniami :decayed: Siedzenia zostaly wymontowane z b7 s line ale z tego co zauwazylem sa to chyba siedzenia z b8? wydaje mi sie ze nie bylo takich siedzen w b7 ale jak sie myle nech mnie ktos poprawi.

20130313966.jpg

20130313965.jpg

20130313964.jpg

Siedzenia bardzol ladne, alkantara wogole nie zniszczona ale jest jedno ale...nie wiem czy one sa podgrzewane? Jest ktos kto mi powie jak sprawdzic czy sa podgrzewane? albo moze po wtyczkach?

20130313963.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to fotele z B8, bardzo ładne :wink: Od grzanych dupek jest chyba czerwona wtyczka jak mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to fotele z B8, bardzo ładne :wink: Od grzanych dupek jest chyba czerwona wtyczka jak mnie pamięć nie myli.

Myli cię pamięć - zielona grzane d*py, żółta airbag, czarna elektryczne lędźwia, czerwona czujnik zapięcia pasów:wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego daj znac jak sie jeździ na tym gwincie,mam dokładnie taki sam,czeka na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to oznacza że fotele z B8 pasują do B7 bez żadnego modyfikowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele musza pasowac bo jak mowilem byly one zamontowane w b7. Wlasnie wrocilem z garazu:decayed: gwint zalozony i RS6 18' :banan: Ku mojemu zdziwieniu calkiem przyzwoicie sie jezdzi :) nie ma zadnej masakry ani trzepaniny tragicznej :wink: oczywiscie zeby nie bylo to twardo tez jest ale znosnie :decayed: Foty mam ale dam jutro bo teraz ide sie szykowac do pracy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba kupiłeś w dobrej kasie jak siedziały w B7 i podejrzewam, że sprzedający nie wiedział z jakiego modelu są :wink:

Mogłeś jedną na szybko wrzucić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecalem dzis foty wiec daje:decayed: Wiadomo ze zakladajac zawieszenie gwint ustawiony był "na pale" i oto efekt jaki uzyskalem odrazu po wyjechaniu z garazu z ktorego ledwo co wyjechalem bo praktycznie zawiesilem sie :polew:

20130314974.jpg

20130314972.jpg

20130314971.jpg

20130314970.jpg

A tu przeprowadzona mala korekta i tak narazie zostalo :wink: przy okazji na szybkiego przymiarka lotki :banan:

20130314977.jpg

20130314976.jpg

20130314975.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem skręcało auto ? :decayed:

Pięknie teraz wygląda, tylko prosi się o dystanse do tych felg. Lekko bym chyba tył do góry podkręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...