Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nieprzyjemny zapach tylko na econie


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wali smrodem tylko w trybie econ na rozlaczonej sprezarce. Klime odgrzybilem dostawalem sie tez do wentylatora i nagrzewnicy (tzn tak po swojemu rozkrecalem schowek itp ale moze za malo tam popryskalem czy ze nie na to co trzeba... czy ze jak...)

Jak zlikwidowac ten syf :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz jakiś wyciek olejowy :confused4:... i leci ći smród z rozgrzanego silnika :).... miałem to samo w Passacie, zatkana odma olejowa, olej wyciekał na silnik i się grzał :angry:..... Na zamkniętym obiegu i na klimie było OK :>.... A na ECON :thumbdown:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ten sam problem lecz dodatkowo "zapaszek" jest wyczuwalny gdy dmucha cieplym powietrzem.

Co dziwne, nie ma reguly. Tzn nie zawsze smierdzi na cieplym nawiewie ale przy ECON non stop smierdzi :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze jedzcie do kogoś kto sie profesinalnie zajmuje Klimą i niech Wam to porzadnie ktoś odgrzybi ta klime i powinno być po problemie nie wszytsko da sie samemu zrobić.... :gwizdanie: Mi smierdziało , pojechałem odgrzybiłem , dezynfekcja była tez zrobiona ozonem i po sprawie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

econ= klima nie chodzi jak w passacie ?

Musicie panowie wymienic filtr pylkowy, koszt 30zl mniej wiecej temat jest w zrob to sam ? :)

pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 10:15 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_wymiana_filtra_kabinowego-t7839.0.html Sebek tobie powinno to pomoc innym nie wiem, mysle ze tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedz, lecz filtr wymienilem dwa miesiace temu.

Ostatnio jeden (irl) mechanik powiedzial, ze to na pewno zapach od katalizatora!!!

Mysle, ze sie popisal!!!:polew:

Roznie z tym swadem z klimy, od paru dni nic nie czuje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=Sebek (-_-) ]

U mnie smierdzi tylko jak sie wyłączy klime :confused4:

Ja miałem podobny objaw.

Po czyszczeniu, odgrzybianiu klimatyzacji wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello! u mnie po sprawdzeniu wszystkiego rowniez zapodaje na econie, a klima odgrzybiana byla w serwisie, tak sobie mysle czy po wymianie filtra kabinowego bo troszke zasyfiony jest mozna go czyms popsikac(jakis zapach lub cos takiego) aby ladniej pachnialo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wali co 30000 km, 15000 robie w 2 miechy, serwis i odgrzybianie - nie wali po serwisie. (sorry za prosty język ale w tym temacie inny mi się nie nasówa)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat :decayed:

Mam taki nietypowy bo smierdzacy problem.. Leci smrodek z nawiewu ale tylko jak klimatyzacja jest wyl. Odpalam rano samochod, zwykly nawiew, i po 5 sec, czuc dosc intensywny przykry zapach, jak by smierdzacymi skarpetami. Stalo sie to w sumie z dnia na dzien, we wtorek jezdzilem na klimie, odstawilem do garazu. Postal do soboty, odpalam i cos tu smierdzi. Na klimie jest ok. Probowalem wygrzac go na HI ale nic to nie dalo. Zobaczylem stan filtra pylkowego, troche brudny, igielki i troche paprochów ( Filtr zmienialem rok temu ), wachnelem filtr i niczym nie smierdzi. Wszystko do kupy zlozylem i nadal bez zmiany. Bawic sie w preparaty typu pianki ? Czy umowic sie na odgrzybianie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...