Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opona czy się nadaje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przy pęknięciu wachacza, ostry koniec uszkodził mi oponę- tak jak na zdjęciach. Co myślicie od razu do wywalenia czy możnaby jeszcze troche pośmigać, próba ciśnieniowa ok, jeździłem na tym z 2 miesiące ale po wymianie na zimowe zacząłem się zastanawiać...

2013-03-06 13.13.43.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Proszę ekspertów o radę

Opublikowano

Ja bym nie ryzykował, wymień od razu, jak ci strzeli przy dużej prędkości to dopiero będzie.

Tym bardziej że stan naszych dróg jest masakryczny.

Opublikowano

szrot

Opublikowano
  • Autor

noo własnie jak to jest kiedy opona może wystrzelić? Myślałem że jak z boku cięta a ta jest tak jakby na biezniku

Opublikowano

Widze ze kolego bez powietrza tez juz jezdziles. Opona definitywny szrot

Opublikowano

jaki rozmiar tej opony????

Opublikowano
  • Autor

205/55r16 Firestone Firehawk 700

Noo z małym ciśniem się zdarzyło ale to dawno, i z tym akurat nie było problemów. wulkanizator mówił że jedynie chodzi o to że może uciekać powietrze ale nic, trzyma super

Opublikowano

jak tam chcesz tanio cenisz swoje życie i broń boże pasażerów dla mnie tylko nadaje sie na klomb do ogródka heheh

Opublikowano

Nie tylko, można ją jeszcze wykorzystać jako bandę na torze gokartowym hehe :whistling:

Opublikowano

Powieś ją na łańcuchu do gałęzi to dzieci będą miały na czym się bujać:grin:

Opublikowano
  • Autor

Dokupię taką do kompletu. Kurde ale jak z bieżnikiem, jakie mogą być różnice?

Opublikowano

Opona do wymiany,mozesz kupisz uzywana w dobrej cenie jak poszukasz.

Opublikowano

a pozniej nie wiadomo dlaczego kierowca zjechal na przeciwny pas ruchu.zmieniaj opony jak wszystkie sa takie ladne

Opublikowano

pomijam uszkodzenia, ta opona wygląda na minimum 3 cyfrowy dot :shock3:

Opublikowano

Aż ciężko uwierzyć o jakiekolwiek pytania dotyczące jazdy na TAKIEJ "OPONIE" :doh:

Ta opona dobrze będzie wyglądała tylko w takim stanie:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://pu.i.wp.pl/k,MzYzNDY2NTAsNTA3MTcwODA=,f,SDC10966_nj_medium.jpg

A nie na feldze ...

Opublikowano

Ło matko :shock3:

Ta opona wygląda jakby w kamieniołomach jeździła.

Tak z ciekawości.

Jaki DOT ???

Opublikowano
  • Autor

rok 2000 na tym zdjęciu to dużo tragiczniej wygląda niż patrząc ogólnie na całość ale kupiłem nową i wymieniam. Pozdrawiam i dzięki za odp

Opublikowano
rok 2000

wiele się nie pomyliłem :decayed:

widać po gumie, że raczej to już beton a nie miękki kauczuk

Opublikowano

Dobrze że zapytałeś, nie wyobrażam sobie jeździć na takiej oponie, nawet gdyby mi samochód na placu stał to bym tego nie założył :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.