Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 by apaczinio ;>


apaczinio

Rekomendowane odpowiedzi

to taki zestaw świateł :) Mi osobiście się strasznie podobają na czarno :D

Przód : 1) LAMPY AUDI A4 B5 95-98R ANGEL EYES RINGI SONAR CHR (3106489122) - motoAllegro

2) LAMPY NOWE AUDI A4 B5 94-98 SOCZEWKI RINGI PROMOCJ (3074136901) - motoAllegro

Tył : 1) LAMPY TYLNE AUDI A4 B5 S4 CLEAR 94-00 DYMIONE LIM (3077790780) - motoAllegro

2) LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 RED WHITE LED (3078688755) - motoAllegro

a boczki dymione :naughty:

hmm chętnie bym sobie strzelił ciemne lampki grill jakiś fajniutki na macik co sądzicie o tym?@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rób tego z przednimi lampami naprawdę kup ori valeo są chyba nawet tańsze a do tego lepszy efekt dają . te na tył jak już chcesz z tuningowych to lepiej te dymione , boczki do tego , grill w czarny mat i auto odmłodzisz o kilka dobrych lat :):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że dokładnie nie wiem na allegro musisz poszukać popatrzeć ale ceny są naprawdę róże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak wrócę to popatrzę :) pewnie drogo będzie ale trudno auto ma służyć z 6latek więc trzeba robić pod siebie ^^ dobra lecę na przejażdżkę.. Do zobaczyska później !:D

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 19:47 ----------

hah to tak z wyjściem słońca i dobrym humorkiem dziś odwaliłem nakładki na pedały, ogólne sprzątanie :decayed: szkoda tylko że u babci się tak zakopałem że kolega linką mnie wyciągał haha:facepalm:

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 21:48 ----------

FELGI 15'' 5x112 MERCEDES AUDI VW SEAT SKODA FORD (3167932278) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co powiecie na takie kółko?:naughty:

bo już kasy trochę mam to postanowiłem sobie machnąć feluchy jakieś i te wpadły mi w oko ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety moje fundusze są ograniczone i jeszcze oponki muszę kupić ale jak zarobię na wakacje to kupię większe i fajniejsze ^^ a te na zimę będą :D

---------- Post dopisany 02-05-2013 at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 16:02 ----------

Przy popołudniowej nudzie i braku funduszy postanowiłem coś zrobić i odczepiłem "A 4 i 1.6 z tylnej klapyZnaczki doczepiłem żyłką a później delikatnie klej odskrobałem dowodem :P następnie benzyna na chusteczkę przetarłem umyłem, użyłem środka K2 lekkościernej pasty i ani śladu po znaczkach... one wgl tam były?:wink:

<a  href=http://img33.imageshack.us/img33/483/dsc0xx66.jpg' alt='dsc0xx66.jpg'> Uploaded with ImageShack.us[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...